Şimdi Ara

Tomb Raider (Anniversary) çanavarı gecemiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşları oyun gerçekten çok güzel bi oyun görüntü bakımından vs. ama oyun bi bölümde kaldım
    bölüm:peru %11deyim
    takıldığım yer mağaralardan geçiyorum kırmızı dinazorlar geliyo onları öldürdükten sonra büyük bi dinazor geliyo bana saldırıyo ilk denememde mavi bi ok gözüküyo onu çözemedim ama daha sonra ki denemelerimde o ok gözükmüyo ve beni öldürüyo bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stifflers -- 26 Ağustos 2007; 17:39:30 >

• yapman gereken dinozor üstüne gelirken mavi okların çıkmasını beklemek. o sürekli çıkar. Sonra yön tuşuyla shifte basıp havadayken dinazoru vurcaksın. Mavi halkalar üst üste gelinc e3-4 kez vurunca ölüyor zaten
  • senin dediğin ufak olanlar onları öldürdükten sonra bi tane de dev gibi bişey geliyo böle mavi bi ok işareti çıkıyo kafamın üzerinde sonrada beni yiyo
  • takıldığınız yerler için yardım bulabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_16820023/mpage_1/key_/tm.htm
  • kardeşim o dinazoru ağır çekim yaparak geçiceksin nasıl yapıldığını biliyosundur ayrıca o yerde 3 tane dikenli kayalar var onların önünde ağır çekim yaparsan daha çabuk geçersin.
  • sağol sen yazmdan önce geçtim yine de sağol
  • arkadaşlar bn bişey sorcam
    the lost valleyde çarkları geçtim iple karşıya atladım,yanlız orddan küçük bir yer var oraya zıpladım ordan aşagıya inilmesi gerekiyomuş bir türlü inemiyorummm ACİL YARDIIMMMMM

• Korauf kullanıcısına yanıt

merhaba o dinazorda takıldım ben ağır çekim nasıl yapacağım klavye ile oynuyorum yardımcı olursanız teşeküür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.