Şimdi Ara

Tomb Raider (2013) (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
11
Favori
150.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu çok kolay bulanlar , yardım sezi tuşunu hiç kullanmadan oynasın öncelikle
  • İçgüdü kullanılsa da, kullanılmasa da oyun epeyce kolay, ama içgüdüyü kullananlar oyunu hiç oynamasın bence. Çünkü zaten basit olan sistemi, resmen 0-7 yaş seviyesine indiriyor.

Eski oyunlardaki bulmacalar olacak ki, o zaman zevk alınsın. Bir bulmaca için düşüneceksin, günler harcayacaksın, Silent Hill'de ki piyano, zodiac bulmacaları aklıma geliyorda, hakikaten şu anki oyunların seviyeleri yerlerde...
  • Yav arkadaş radyo kulesinden S.O.S göndereceğim ama ipten tırmandıktan sonra geri inmiyor ipte kalıyor öyle. Sonraa hooop kayarak aşağı tekrar. Neyi kaçırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

Yav arkadaş radyo kulesinden S.O.S göndereceğim ama ipten tırmandıktan sonra geri inmiyor ipte kalıyor öyle. Sonraa hooop kayarak aşağı tekrar. Neyi kaçırıyorum

shift tuşunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

İçgüdü kullanılsa da, kullanılmasa da oyun epeyce kolay, ama içgüdüyü kullananlar oyunu hiç oynamasın bence. Çünkü zaten basit olan sistemi, resmen 0-7 yaş seviyesine indiriyor.

Eski oyunlardaki bulmacalar olacak ki, o zaman zevk alınsın. Bir bulmaca için düşüneceksin, günler harcayacaksın, Silent Hill'de ki piyano, zodiac bulmacaları aklıma geliyorda, hakikaten şu anki oyunların seviyeleri yerlerde...

kimi hikaye için oynar kimi bulmaca için :) ben hikaye için oynadım, aşırı zor bulmacalar beni sıkar mesela :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

oyunu çok kolay bulanlar , yardım sezi tuşunu hiç kullanmadan oynasın öncelikle

ben oyunu zerre kadar eleştirmiyorum ama bir süre sonra ben q tuşunu unuttum. gerçi hitman den gelen bir önsezi olabilir ben de hitmanda artık uçan sinekten şüphelenir hale geldiğim için laracığım sayemde hiçbir zorluk yaşamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

Orijinalden alıntı: budavar

nude mod çıktı mı?

he önceki sayfalarda vardı bi tane

bulamadım :( nasıl güzel yapmışlar mı? hoplayıp zıplarken ikizler sallanıyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

nude mod çıktı mı?

bulamadım :( nasıl güzel yapmışlar mı? hoplayıp zıplarken ikizler sallanıyor mu?

amaca uygun siteler varken neden lara
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

quote:

quote:

quote:

nude mod çıktı mı?

soru yanlış, doğrusu aslında neden hala Lara değil
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nude mod çıktı mı?

• quote:

quote:

quote:

nude mod çıktı mı?

şaka yaptım aslında, mod değil, resim paylaşıldıydı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nude mod çıktı mı?

ne? Kerrigana laf var da Laraya mı olmaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nude mod çıktı mı?

ne? Kerrigana laf var da Laraya mı olmaz

lütfen herkesinki kendine kardeşim sen kerimanla mutlu olabilEErrrr =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

quote:

Orijinalden alıntı: Loveliest

quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

bigfile hatası alan oldu mu? Oyun orijinal değil

Bende aynı hatayı aldım. Ama şöyle bir durum var abimin pc de oyun kuruldu, benim dizüstüne kurarken bu hatayı verdi. Çözüm bulabildiniz mi?

Aynı küreklisini arkadaştan aldım yüklendi.Ben,inerken dosyada sorun oluşmuştur diye tahmin ediyordum ancak sizinki böyle olmuş.Hiç bir fikrim yok.

Peki teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

İçgüdü kullanılsa da, kullanılmasa da oyun epeyce kolay, ama içgüdüyü kullananlar oyunu hiç oynamasın bence. Çünkü zaten basit olan sistemi, resmen 0-7 yaş seviyesine indiriyor.

tabiki de o düzeye de kafa patlatacağın action - adventure oyunu kalmadı ki zaten
  • Arkadaşlar aksiyonun tavan yaptığı yeni bölüm ile tam çözüme devam ediyorum.Göz atmanızı rica ediyorum.

Tomb Raider Tam Çözüm Part 7 : Fırtına İle Gelen

http://www.youtube.com/watch?v=Oc7_FN6Z5ZU linkinden izleyebilirsiniz.İyi Seyirler...
  • Arkadaşlar windows 7 de sorun yaşayan varmı ? win8 deyken çok iyi çalışıyodu win7 ye geçtim oyun menülerde bile feci şekilde kasıyor
    çözümü bilen varmı ?
  • selamlar su stone guard denen bosa geldim 2. shot gun ile ateş ediyorum, "F" swing axe diyor ne yapsam bossa vuramıyorum nerde yanlış yapıyorum cözemedim, oyunu netten cektim orjinal almadım iyikide almamışım bossları harici herşey cok kolay %65 bitti ama şu stone guardın ne armoru kırılıyor nede sersermleyince f tuşuna basınca birşey yapıyor deli etti oyun, bi akıl verin allah askına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Arkadaşlar windows 7 de sorun yaşayan varmı ? win8 deyken çok iyi çalışıyodu win7 ye geçtim oyun menülerde bile feci şekilde kasıyor
    çözümü bilen varmı ?

Bir tahmin belki win 8 daha az ram kullanıyordu ve bu sebeple win 7 geçince kasmaya başlamış olabilir. neden böyle bir tahminde bulundum dersen oyunlar bazen işletim sistemlerinin ram kullanım miktarı farklarından dolayı farklı çalışma olayına girebiliyorlar. Ben buna benzer durumu Crysis 1 de yaşamıştım. Crysis 1 Vista da 1600x900 çözünürlükte oynanmaz bir hal alırken Win 7 geçince benim pc de 1600x900 çözünürlükte kasan oyun bir anda düzgün çalışır oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

selamlar su stone guard denen bosa geldim 2. shot gun ile ateş ediyorum, "F" swing axe diyor ne yapsam bossa vuramıyorum nerde yanlış yapıyorum cözemedim, oyunu netten cektim orjinal almadım iyikide almamışım bossları harici herşey cok kolay %65 bitti ama şu stone guardın ne armoru kırılıyor nede sersermleyince f tuşuna basınca birşey yapıyor deli etti oyun, bi akıl verin allah askına.

arkasına geçip ateş edeceksin. o hamle yaptıgında shift ile arkasına geç ateş et.bir süre sonra dağılıyor
    sersemleyince yanına gidip f ye bas.yuvarlak en içe geçtiğinde tekrar f ye basacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 20 Mart 2013; 12:06:46 >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.