Şimdi Ara

Tomb Raider (2013) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
11
Favori
150.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Sanırım %60 larda bir yerlerdeyim,
    arkadaşlarımız botu tamir etmeye çalışıyor.Orada yeni bir çeşit iple sarılı yerler başlıyor ancak benim ipim orayı açmaya gücü yetmiyor her yeri araştırıyorum ancak bir türlü bulamadım.Geride mi kaldı acaba?Bu arada oradan da baya ilerledim hala bulamadım

hemen açmazsın zaten, Endurance görevini yap, ordaki öküzü öldür, ondan makarayı al, sonra ulaşabilirsin bunlara.
  • bu en son update işe rezilliğin son perdesi oldu resmen
  • quote:

arkadaşlarımız botu tamir etmeye çalışıyor.Orada yeni bir çeşit iple sarılı yerler başlıyor ancak benim ipim orayı açmaya gücü yetmiyor her yeri araştırıyorum ancak bir türlü bulamadım.Geride mi kaldı acaba?Bu arada oradan da baya ilerledim hala bulamadım

İpi attıktan sonra e ye aralıklarla bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Kalbi zayıf olanları ve çocukları ekran başından kaldırınız.

uyardım ama
  • Oyunun sonunda papaz efendiyi sinematik şekilde çift el ile dans ettirdigimiz olay güzel olmuş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

Oyun muhteşem olmuş. Orijinal almayı hakediyor.

Ama multisi berbat.

Crysis, cod vs oynadıktan sonra bunun multisi çok dandik geldi ben dogru dürüst multisi olmayan bir oyuna para vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Ama multisi berbat.

Crysis, cod vs oynadıktan sonra bunun multisi çok dandik geldi ben dogru dürüst multisi olmayan bir oyuna para vermem

yani witcher serisi, deus ex, dragon age vs. gibi oyunlar kesinlikle alınmayı haketmiyor değil mi
    Multi burda berbat değil, sadece gereksiz onun için odaklanmamışlar hiç ona. İyi de yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 16 Mart 2013; 17:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

hemen açmazsın zaten, Endurance görevini yap, ordaki öküzü öldür, ondan makarayı al, sonra ulaşabilirsin bunlara.

Aynen öyle oldu aldım aparatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingofFears

9 küsür gblık mkidrow sürümünü yükleyenler setup. exe veya autorun dosyasını upload edebilir mi? Oyunu beğenirsem orjinal alacağım.

Yardım eden yok mu?

• quote:

quote:

9 küsür gblık mkidrow sürümünü yükleyenler setup. exe veya autorun dosyasını upload edebilir mi? Oyunu beğenirsem orjinal alacağım.

Yardım eden yok mu?

Blackbox indir hem az gb hem multide oynanıyor
  • quote:

quote:

quote:

Yardım eden yok mu?

Blackbox indir hem az gb hem multide oynanıyor

Bir kere bunu indirdim maalesef değiştirme şansım yok.

• quote:

quote:

Ama multisi berbat.

Tomb Raider mp odaklı bir oyun değil zaten. Senaryosu kesinlikle hakediyor bana göre.
  • quote:

quote:

Ama multisi berbat.

Eskiden multi mi vardı, senaryolara para veriyoduk o zaman
  • Beta Nvidia driver'ı oyunu daha stabil bir şekilde çalıştırıyor ve bana mı öyle geldi bilmiyorum ama efektler daha iyi bir gözükmeye başladı.Yalnız hala Tessellation'ı On yaptığım zaman bir süre oyunun grafikleri sapıtıyor ve TreesFX yüksek FPS düşüşlerine neden oluyor gerçi AMD'ın yazılımı sonuçta ona pek de yapacak bir şey yok gibi.

Oyunun sonu gerçekten iyiydi
    çift tabanca ateş etmemiz ve Lara'ın artık gerçek bir Tomb Raider'a dönüşmesi gayet gerçekçi ve iyi bir şekilde bağdaştırılıyor.
    Bitirdiğinize deyiyor ve biter bitmez ada da geri kalanları toplamaya devam ettim.

Bu ekibin yeni Tomb Raider oyunları yapmasını merakla bekliyorum.

Bu arada ben credits'i hemen geçtim izlemeye değer bir şey var mıydı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Beta Nvidia driver'ı oyunu daha stabil bir şekilde çalıştırıyor ve bana mı öyle geldi bilmiyorum ama efektler daha iyi bir gözükmeye başladı.Yalnız hala Tessellation'ı On yaptığım zaman bir süre oyunun grafikleri sapıtıyor ve TreesFX yüksek FPS düşüşlerine neden oluyor gerçi AMD'ın yazılımı sonuçta ona pek de yapacak bir şey yok gibi.

Oyunun sonu gerçekten iyiydi
    çift tabanca ateş etmemiz ve Lara'ın artık gerçek bir Tomb Raider'a dönüşmesi gayet gerçekçi ve iyi bir şekilde bağdaştırılıyor.
    Bitirdiğinize deyiyor ve biter bitmez ada da geri kalanları toplamaya devam ettim.

Bu ekibin yeni Tomb Raider oyunları yapmasını merakla bekliyorum.

Bu arada ben credits'i hemen geçtim izlemeye değer bir şey var mıydı acaba ?

Credits'i iyiki hemen geçmişsin ilk başta geçmezsen sonuna kadar izlettiriyor kapatamıyorsun.

Credist bildigin credits bunda sadece yapımda emegi geçen hemen hemen herkesin resimlerini koymuşlar toplu vaziyette tek tek esprili vs
  • son update 1.0.722.3 kurulumlu , beğenmez isek kaldırabiliyor muyuz ?
  • ilk başlarda sardıydı oun ama oynadıkça baymaya başladı
  • Oyunu yadigar 8800GT ile oynuyorum, Normal duzeyde gayet akici oynuyordum, bi ise yarar diye v1.0.718 uptade ini yapayim dedim pisman etti, uptade kurduk 5 dk da bir oyundan atmaya basladi sinir etti beni , save'leri alip oyunu silip yeniden kurdum bu sefer guncelleme yapmadim eski guzellikte atmadan oynuyorum..bu adamlar oyunu bozmak icin mi uptade yapiyorlar

• Pc ve Xbox dahıl son yıllarda oynadıgım en ıyı oyun. Nedenıne gelınce: (Oyunun %50sındeyım. Harıtaların tamamımı 100/100 gectım. Bulunmayan esya yok)
    + Grafıkler: ( Bu kadar genıs alan (tam olmasada yarı openworld dıyelım) kusursuz derecede yapılamazdı. Oyunun her anı ayrı bır gorsel solen sunuyor. Kesınlıkle bastan sagma hıc bır yer yok. Nereye gıdersenız gıdın o alanda olması gereken hersey var. Her yer cok detaylı hazırlanmıs. Atmosfer sızı ıcıne cekıyor. (Crysıs 3 - Hıtman 4'dun gerısındede olsa Crysıs 3u kacımız tam agız tadıyla oynayabıldık. Hıtman grafıkler bas yapıt ama Tomb Raıder oyun geregı çok daha genıs harıtalara sahıp. Genıs alan olunca grafıkler bır derece asagıya cekılmesı cok normal.)
    + Sesler - Muzıkler: Eger oyun oynarken ne sesler nede muzıkler sızı en ufak sekılde rahatsız etmıyorsa hersey dogal gelıyorsa tam not verırım. Ayrıca harıtaya gore atmosfer seslerı cok ıyı.
    +Oynanabırlık: Eskı Tomb Raıder'e gore bazı hareketler, ozellıkler kısıtlanmıs. Onun yerıne yenı ozellıkler, hareketler eklenmıs. Yenı serıye baslanıldıgı dusunuldugunde Lara'nın ılk macerasında akrobatık hareketlerının olmaması dogal. Yuksek yerlere cıkıldıgında ve yururken elle kenara tutunması, Tepkıye gore korkması, sevınmesı, sasırması duruma gore kendılınden tepkı vermesı cok ıyı olmus. Sınematıkler yerınde olmus. Fazla abartmamıslar. Aksıyon yerınde olmus. (begenmeyenlerı saygım sonsuz.) Sureklı catısmaya gırmıyoruz. Gırdıgımız zaman bazen ıpın ucu kacsada ben cok zevk aldım.
    +Surukleyıcılık: Bu konudakı tek endısem gızlı nesne, obje vs. ararken oyundan kopmamızdı. Bu konudada yapımcı dengelı davranmıs. Bazı harıtalarda hıc obje koymayıp dırek aksıyona, maceraya yonlendırmelerı cok ıyı dusunulmus. Ayrıca gızlı mezarlıkların gorsellık ve atmosfer bakımından 10/10 verıyorum. Bulmacaları genelde burada rastlıyoruz. Eskı serılere nazaran bulmaca demek zor. Bulmacalar basıt hazırlanmıs. Bıraz daha zorlayıcı olabılırdı. Yınede kotu degıl.

Ikı gecede %50ye geldım. Bıraz frene bastım. Son yıllarda bır oyuna baslar ortalarına gelınce sonunu gormek ıcın oynardım. Hıtman'den sonra ılk defa bır oyunun bıtmesını ıstemıyorum. Bekledıgım oyun bumuydu evet. (Eskı serılerın 1 harıc tamamını bıtırdım. Yıllar sonra aynı heyecanı yasattı bana) Serının tamamını oynayıp bu oyunu begenmeyen arkadasların nıye begenmedıgı cok ıyı anlıyorum. Onlara hak verıyorum. Ben ıse bu halınden de memnun kaldım. Eskı serılerde ıyıydı bu halıde bana gore cok ıyı olmus. Yenı oyunda cesıtlı ulkelere gıdersek - Eskı bazı ozellıkler gerı gelırse o zaman efsane bır oyunla karsımıza cıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 16 Mart 2013; 21:38:54 >
  • Son Nvidia beta driver'ı 314.21 oyunu stabil hale getirdi. Bütün hatalar düzeldi gibi sadece TressFX açıkken saçlarda bazen grafik hataları oluşuyor. Genel anlamda son beta driver'ı oyuna yaradı diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.