Şimdi Ara

Tomb Raider (2013) (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
11
Favori
150.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2smoke

Hatun buymuş :)

Nekadar tatlı ve güzel hatunmuş sabah sabah gözüm gönlüm açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Şimdi söyleyeceğim şey sadece size değil, bu tür hızlı aksiyon sahnelerde takılan herkese tavsiyem. Ya tutarsa diye sürekli F tuşuna veya E tuşuna abanmayın. Doğru zamanlamayı tutturmanız lazım ve dolayısıyla oradaki nokta tam kırmızı yandığında F basmanız lazım.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu arada ben ya tutarsa diye basmadım oyunun %69 nu geçtim geçmiş bölümlerde bile öyle basmadım her halde zamanlama hatası yaptım. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Az önce gelen son güncelleme ile (v.1.00.722.3) Tessellation ve TressFX açıkken oyundan atma grafiklerin birbirine girmesi vs gibi sorunlar düzeltilmiş

Son güncellemeden sonra bende oyun açılmaz oldu çalışmıyor melet, siyah ekran bana bakıyor ben ona bakıyorum

Diz üstünde de aynı nane olursa parama yanarım Diz üstünde oyunu yarım bırakıp masa üstüne geçmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous -- 16 Mart 2013; 12:33:00 >
  • Bu arada oyunu henüz yeni başlatanlar için bir resim . Ada öyle her hatanızı affetmez. Izgara şiş de yapar sizi
     Tomb Raider (2013)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 16 Mart 2013; 12:45:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada oyunu henüz yeni başlatanlar için bir resim . Ada öyle her hatanızı affetmez. Izgara şiş de yapar sizi
     Tomb Raider (2013)

o sahnelerde benim canım yandı valla.hiç acımamışlar birader gül gibi çıtıra

bu arada benim geldiğim yer
    adını hatırlamadım da şimdi bizim adamın sırtına balta fırlatıp öldürdüler biz de başında bekledik sabah oldu.lara da bu adada bir güç bizim gitmemizi istemiyor deyip bir ritüel yapma peşine düştü.karanlık ormalık alana geldik.
    daha çok var mı oyunun bitmesine?
  • quote:

Bu hatun Lara'ya sesini verdi, ama yüzünü veren hatun başkaydı. Oyunda ve resmi posterlarda, dvd kutularındaki resimleri prototipi Megan Farquhar'dır :)
     Tomb Raider (2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

adını hatırlamadım da şimdi bizim adamın sırtına balta fırlatıp öldürdüler biz de başında bekledik sabah oldu.lara da bu adada bir güç bizim gitmemizi istemiyor deyip bir ritüel yapma peşine düştü.karanlık ormalık alana geldik.

3-4 saat rahat var hikaye kısmı olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

3-4 saat rahat var hikaye kısmı olarak

bu akşam bitirelim artık.2 haftadır bitiremedim oyunu
  • Merhaba arkadaşlar kafayı yemek üzereyim öyle böyle değil tam 3 gündür aynı bölümdeyim ve ne yaptıysam zıplatamadım önce soldaki bölümden pencereyi kapatıyorum sonra kızağı havaya kaldırıp yükseltiyorum hemen yukarı cıkıp geliyorum ama saniyesindede olsa oraya karsıya zıplayamıyorum pc'den oynuyorum ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim yoksa siliceğim oyunu bitirmeyi cok istedim ama deli etti beni

Tomb Raider (2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Merhaba arkadaşlar kafayı yemek üzereyim öyle böyle değil tam 3 gündür aynı bölümdeyim ve ne yaptıysam zıplatamadım önce soldaki bölümden pencereyi kapatıyorum sonra kızağı havaya kaldırıp yükseltiyorum hemen yukarı cıkıp geliyorum ama saniyesindede olsa oraya karsıya zıplayamıyorum pc'den oynuyorum ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim yoksa siliceğim oyunu bitirmeyi cok istedim ama deli etti beni

Tomb Raider (2013)

dostum inanırmısın bilmem ama dün akşam aynı bölümdeydim rahat yarım saat orada uğraştım ama sonunda geçtim pencereleri kapatıktan sonra hemen diğer kolu çevirme bir tane pencere kapağı yerinden çıkacak rüzgardan dolayı ondan sonra hemen çevirmeye başla ve yandaki kutudan direk atla, anlamadıysan videoyu izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 16 Mart 2013; 13:39:02 >
  • Merhaba arkadaşlar. Multiplayerde olan varmı? Oynarsanız ekleyin nickim: cihatfoxx
  • Oyunu eski versiyona alma imkanı var mı? v1.0.718.4 e

Güncellemeden sonra oyun açılmaz oldu ( para virip aldım korsan değil )
  • Oyunun son yamasını kurduktan sonra oyun rusça oldu.Tekrar ingilizceye çevirebilmem için ne yapmam gerekir ?
  • Multi oynuyorum ama çok lag var

Bu arada oyun korsan
  • quote:

Chuck ( zach levi) de burdaymış, chuck! seni tekrar ekranlarda görmek ne kadan da güzel ne kadan da özlemişiz kendisini, ayrıca laramızın aksanı muazzam kulağa çok hoş geliyor
  • İlk patchi tekrar yükledim dil sorunu düzeldi.
  • Diz üstünde güncellemeden sonra oyun çalışıyor anlamadım ben bu işi
  • Sanırım %60 larda bir yerlerdeyim,
    arkadaşlarımız botu tamir etmeye çalışıyor.Orada yeni bir çeşit iple sarılı yerler başlıyor ancak benim ipim orayı açmaya gücü yetmiyor her yeri araştırıyorum ancak bir türlü bulamadım.Geride mi kaldı acaba?Bu arada oradan da baya ilerledim hala bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 16 Mart 2013; 16:13:54 >
  • Oyun muhteşem olmuş. Orijinal almayı hakediyor.
  • amdciler 13.3 beta 2 yi yüklesin tomb raider yağ gibi akıyor yeni driver ile . oyun orijinal alınarak desteklenmeli mutlaka
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.