Şimdi Ara

Tomasetto sıralı gaz sistemleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
6
Favori
139.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba öncelikle herkese hayırlı gunler dılerım. adım esen cımen. 21.02 2009 ıtıbarı ıle 2001 model proton 1.8 aracıma ılsay'da tomasetto sıralı lpg kıtı taktırdım. sunu soylemelıyımkı guler yuzlu yaklasım sıcak davranıslar ve ılgıden cok memnun kaldım. saygıdeger adem abımıze aykut kardesımıze ve montajı yapan arkadaslarıma cok tesekkur ederım. boyle bır zamanda bu sekılde samımı ve guvenılır ınsanlar bulmak gercekten cok zor. arabamın verılerını zamanla bu sayfadan sızler ıle paylasacagım. hayırlı gunler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzykay

Sayın Ilsay yetkilileri,
    Oncelikle bu forumdaki tum sorulara tek tek cevap verdiginiz icin tesekkurler. Bu bile isinizi ne kadar ciddiye aldiginizi gosteriyor bence .

Benim sorum da onur bey'inkine benzer. Benim aracim ise ondan farklı olarak benzinden LPG'ye cok cabuk geciyor. Arabayi calistirmamla birlikte daha 2-3 m. gitmeden hemen LPG ye geciyor.
    Izmirde yasiyorum. Yani dogu illerine gore nisbeten daha sicak bir ortamdayim. Bilemiyorum... Motorun belirli bir sicakliga ulasmasinda etkilimidir ama bunu da belirtmek istedim...

Bir de... sistemi taktirdigim servis sizin belirttiginiz gibi 750-1000 km kullanim sonrasindaki kontrole cagirmadi beni. Onu da bu forumda sizden duydum.
    Bu tur bir kontrole geri cagirma sizin servisinize ozgu bir durum mudur. Yoksa tum tomasetto servisleri araclari ayar icin geri cagirmakta midir?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim...

Hocam sende veya kitinde bir durum sözkonusu değil.

Ben de İzmirde yaşıyorum vesoğuk havada tek marş alıp 20mt de LPG ye geçen bir araç kullandım.(focus,Stargas kitli)

• bende izmirdeyim 40 derece ye ayarladım bizzat kendim.

yaklaşık 1 km içinde lpg geçiyor ama gün içinde motor sıcak olduğu için çalışır çalışmaz geçiyor.

Ben sabahları araç ısınana kadar benzin ile çalışmasını daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

ama isterseniz 5 derece sıcaklıkdada geçer soğuk regülatörden geçen gaz yoğuşma sağlayamadığı için yanma odasına

likit gidecektir zararlarını siz düşünün.
  • 21.şubat.2009 c.tesi itibariyle aracımla ilgili gerekli işlemler yapılmıştır,ve c.tesi pazar aracımı kullandım,Allah nazardan saklasın problemsiz olarak devam etti.Aracımla ilgili işlemlerde bana yardımcı olan hacı ali beye,hakan beye ve en son ayarları yapan israfil ustaya teşekkürlerimi bir borç bilirim.28 şubat iti barıyle son ayarlar ve gerekli olan değişikliklerle ilgili uğrayacam iyi çalışmalar dileğiyle.!!!
  • gerçekten merak ediyorum yalnış alayın lütfen

önce saydırıyorsunuz sonra görevleri olan işi yaptıklarında teşekkür üstüne teşekkür ,

adamlar zaten ilk başta düzgün yapmak zorunda sizi mağdur ediyorlar sonra siz görevlerini yaptılar diye seviniyorsunuz

ben son kullanıcı olmadığınızı lpg firması yakını veya çalışanı olduğunuzu düşünüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: bosporuss06

21.şubat.2009 c.tesi itibariyle aracımla ilgili gerekli işlemler yapılmıştır,ve c.tesi pazar aracımı kullandım,Allah nazardan saklasın problemsiz olarak devam etti.Aracımla ilgili işlemlerde bana yardımcı olan hacı ali beye,hakan beye ve en son ayarları yapan israfil ustaya teşekkürlerimi bir borç bilirim.28 şubat iti barıyle son ayarlar ve gerekli olan değişikliklerle ilgili uğrayacam iyi çalışmalar dileğiyle.!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: SEAWOLFF

merhaba öncelikle herkese hayırlı gunler dılerım. adım esen cımen. 21.02 2009 ıtıbarı ıle 2001 model proton 1.8 aracıma ılsay'da tomasetto sıralı lpg kıtı taktırdım. sunu soylemelıyımkı guler yuzlu yaklasım sıcak davranıslar ve ılgıden cok memnun kaldım. saygıdeger adem abımıze aykut kardesımıze ve montajı yapan arkadaslarıma cok tesekkur ederım. boyle bır zamanda bu sekılde samımı ve guvenılır ınsanlar bulmak gercekten cok zor. arabamın verılerını zamanla bu sayfadan sızler ıle paylasacagım. hayırlı gunler.

dilekleriniz için teşekkür ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: bosporuss06

21.şubat.2009 c.tesi itibariyle aracımla ilgili gerekli işlemler yapılmıştır,ve c.tesi pazar aracımı kullandım,Allah nazardan saklasın problemsiz olarak devam etti.Aracımla ilgili işlemlerde bana yardımcı olan hacı ali beye,hakan beye ve en son ayarları yapan israfil ustaya teşekkürlerimi bir borç bilirim.28 şubat iti barıyle son ayarlar ve gerekli olan değişikliklerle ilgili uğrayacam iyi çalışmalar dileğiyle.!!!

umarım tekrar bu şekilde bir problem ile karşılaşmaz ve iyi günlerde kullanırsınız aracınızı.

quote:

Orjinalden alıntı: mustafacec

gerçekten merak ediyorum yalnış alayın lütfen

önce saydırıyorsunuz sonra görevleri olan işi yaptıklarında teşekkür üstüne teşekkür ,

adamlar zaten ilk başta düzgün yapmak zorunda sizi mağdur ediyorlar sonra siz görevlerini yaptılar diye seviniyorsunuz

ben son kullanıcı olmadığınızı lpg firması yakını veya çalışanı olduğunuzu düşünüyorum.

nası yani, önce yanlış anlamayın demişsiniz sonra buradaki insanlara YALANCI demişsiniz. siz ya yazmayı bilmiyorsunuz yada kelimelerin anlamlarını. burada insanlar ekonomi için arayış içinde olup farklı farklı markalar var. kimi müşterilerimiz bizi seçmiş kimileri başka firmaları. biz sistemimizin arkasındayız, ve burada iyi veya şikayetlerini yazıyorlar. bende burdan elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. yani bu bi reklam değil merak etmeyin. bunu size ispatlamak için de hiç bişi yapmama gerek yok. birdaha bu sayfaya girmezsiniz olur biter.

• quote:

bunu size ispatlamak için de hiç bişi yapmama gerek yok. birdaha bu sayfaya girmezsiniz olur biter.

@ tomasetto ilsay,

Bu tavır size çok müşteri kaybettirir,müşteri her zaman haklıdır unutmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

bunu size ispatlamak için de hiç bişi yapmama gerek yok. birdaha bu sayfaya girmezsiniz olur biter.

@ tomasetto ilsay,

kesinlikle müşteri her zaman haklıdır buna sonsuz katılıyorum. bende müşterimi koruyorum. hiç kimse tanımadığı birileri için YALANCI konumuna düşürme hakkına sahip değildir. haksızmıyım, birisi size yalancı dese hoşunuza gider mi.
  • mesajı düzgün okusaydınız benim kimlere sitem ettiğimi problemimimn çözümü için kimden yardım istediğimi anlardınız.ben bana ilk montajı yapan yere çok kızdım ve onun üzerine o mesajı yazdım,hem bu lpg firmasının yakınları olsam değişik türlü bi msj yazardım.ama sizin gibi kötü niyetli kişilerin böle şeyler düşündüğünü okuyunca sizlerin başka bir lpg sistem firmasının bir adamı olduğu teorisi aklıma geliyor.lütfen bu dünyada delikanlı dürüst insanlar olduğunu unutmayın.
  • ben marka hakkında yani tomasetto hakkında hiç iyi veya kötü bişi belirtmedim,sadece sistem ve montajdaki problemler yüzünden oluşan sorunlarımı rastlantı sonucu bulduğum(google da tomasetto yaz ilk çıkan adres bu site)bu forumda paylaştım ve üzerlerine alınan firma yetkilileri distirübütör çalışanlarıyla bi şekilde temas kurduk ve hafta sonu itibarıyle problemimin çözüldüğnü sitedfe belirttim,amacım insanların haklarını araması ve aranan haklarının cevaplanmasıydı.şu ana kadar 3 gündür aracımda problem yok tekrar ediyorum benimle ilgilendikleri için ilsay oto yetkililerine teşşekkür ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomasetto ilsay

quote:

quote:

@ tomasetto ilsay,

kesinlikle müşteri her zaman haklıdır buna sonsuz katılıyorum. bende müşterimi koruyorum. hiç kimse tanımadığı birileri için YALANCI konumuna düşürme hakkına sahip değildir. haksızmıyım, birisi size yalancı dese hoşunuza gider mi.

Elbette gitmez,fakat bu sayfadan gidin gibisinden konuşmaları yapanın dükkanına gidildiğince ''bu dükkandan gidin'' demeyeceği ne malum diye düşünmez mi insan(ben düşünmem,fakat başkası düşünmez mi?)

• @ tomasetto ilsay,

benimki sadece bir düşünce sayfadan kovma cürretini ve cehaletini göstermeniz olgun bir satıcı olmadığınızı

gösteriyor . Bu forum yada bu sayfa sizin malınız değil . gösterdiğiniz reaksiyon yara ve gocunma olaylarını

çağrışım yaptırıyor. bizler bu sayfalara sizin gibi ticari beklenti ile girmiyoruz. Sadece kendimiz gibi son kullanıcılar arasında

bilgi paylaşımı için giriyoruz. Yani biz tamamen karşılıksız burada bulunurken sizin gibi ticari maksatlı bulunan kişiler bizi

kovamaz. bu sayfayı terketmesi geren bir kişi varsa oda fevli davranan sizin gibi tüccarlardır.

Size bir örnek vereyim hemen hemen her topik altında insanlara yardım etmeyi kendisine görev edinen sayın FARUK SEVGİLİ

ÜSTADA haksız yere birçok sataşma oluyor (bu sataşmalrın hepsi maksatlıdır) ama daha hiçbir insana bu sayfaya girme dediğini görmedim. (Tabi görgü meselesi bu)

Ben sadece dürüstçe kendi düsüncemi yazdım ve burası özgür bir platform herkes düşüncesini özgürce yazabilir.

Eğer düşüncelerimde yanılıyorsam herkesden özür dilerim. Fakat @ tomasetto ilsay' ın tavrına bakılırsa hiçde yanılmadığım görülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacec -- 24 Şubat 2009; 1:28:53 >

• quote:

Elbette gitmez,fakat bu sayfadan gidin gibisinden konuşmaları yapanın dükkanına gidildiğince ''bu dükkandan gidin'' demeyeceği ne malum diye düşünmez mi insan(ben düşünmem,fakat başkası düşünmez mi?)

quote:

Orjinalden alıntı: mustafacec

@ tomasetto ilsay,

benimki sadece bir düşünce sayfadan kovma cürretini ve cehaletini göstermeniz olgun bir satıcı olmadığınızı

gösteriyor . Bu forum yada bu sayfa sizin malınız değil . gösterdiğiniz reaksiyon yara ve gocunma olaylarını

çağrışım yaptırıyor. bizler bu sayfalara sizin gibi ticari beklenti ile girmiyoruz. Sadece kendimiz gibi son kullanıcılar arasında

bilgi paylaşımı için giriyoruz. Yani biz tamamen karşılıksız burada bulunurken sizin gibi ticari maksatlı bulunan kişiler bizi

kovamaz. bu sayfayı terketmesi geren bir kişi varsa oda fevli davranan sizin gibi tüccarlardır.

Size bir örnek vereyim hemen hemen her topik altında insanlara yardım etmeyi kendisine görev edinen sayın FARUK SEVGİLİ

ÜSTADA haksız yere birçok sataşma oluyor (bu sataşmalrın hepsi maksatlıdır) ama daha hiçbir insana bu sayfaya girme dediğini görmedim. (Tabi görgü meselesi bu)

Ben sadece dürüstçe kendi düsüncemi yazdım ve burası özgür bir platform herkes düşüncesini özgürce yazabilir.

Eğer düşüncelerimde yanılıyorsam herkesden özür dilerim. Fakat @ tomasetto ilsay' ın tavrına bakılırsa hiçde yanılmadığım görülüyor.

arkadaşlar (yaş olarak bilmediğim için bu şekilde yazdım büyük veya küçükse affola.)

beni yanlış anladınız. ben kimseyi kovmadım böyle birşeyi hiçbir zamanda yapmadım. yapamamda. ben şayet bu sayfada yazılanların yanlış ve yalan olduğunu düşünüyorsan girmezsin olur biter dedim. bunda kovmanın neresi var anlamadım. 4 sayfa burda yazılar var sizden ricam okumanızdır, benim bir kişiye haksız yere saygısızlık veya farklı bir yaklaşım sergilemedim sergilememde.

ayrıca ben hiç kimseye reklam yapmıyorum amacım hani siz diyorsunuz ya son kullanıcı olarak bilgi paylaşımı için burdayız diye bende teknik bilgi olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. benim yazılarımı okuyun hiç bir yerde reklam yoktur.

Bana görgüden bahsetmişsiniz eğer hiç tanımadığım insanlar hakkında direk yorum yapabilecek kadar bilgili değilsem ben cahilim. siz direk insanları YALANCI diye adlandırdınız sonra görgüden cahaletten yazdınız. her neyse, benim amacım burda hiçkimseyi kırmak değil tam tersi insanlara yardımcı olmaktır.

Şayet yanlış anlaşılmışsam da veya kişilerin kalbini de kırmışsamda özür dilerim.

• Arkadaşım uzatmayım bu konuyu kapatalım diyelimki yalnış anlaşılma.

Ama şunu eklemek istiyorum ben kimseyi yalancılıkla suçlamadım sadece böyle bir düşünceye itiyor yazılar dedim.

Neyse Kimin kalbini kırdıysam tekrar özür dilerim.
  • neyse sanırım karşılıklı bi yanlış anlaşılma oldu.

sayfamız güncel.
  • Öncelikle Tomasetto LPG kullanıcılarına sunu belırtmek ısterım ben ankarada gorevlı askerı personelım ve tarafsız olarak tomasetto ıle ılgılı yorumları yapmak ıstıyorum 2 yıl once 307 aracım vardı ben bu aracıma brc lpg taktırdım benı mahvettı heryerını degıstırdım aracın yıne de randıman alamadım ve sonundada tomesetto benım deyımımle (domates)ile tanıştım afedersınız taktrdım ve mukemmel uyum ve tasarruf sagladı ankara lpg calısanları ve fırma sahıplerıne sonsuz tesekkurler ılsay yetkılısının de soyledıgı gıbı cok model aracta da sorunsuz sessız,ve ekonomık çalıstıgını gordum ve tavsıye ederım.Benden goren dıger mesaı arkadaslarım ve komutanlarımın araclarına da taktırdık herkes cok memnun ve tavsıye edılıyor benım gordugum ve arkadaslarımın taktıdıkları aracları paylasmak ısterım 2001 OPEL VECTRA CDX,2003 PASSAT 1.8 T 2005 MEGANE2,2004 OPEL ASTRA,2006 FORD FOCUS,2005 CORSA NJOY,2001 AUDİ A4,2003 BORA PRİMELİNE,2004 CLİO SYMBOL ve ciddi anlamda aklıma gelmeyen bır kac araba daha bu aracların hepsıde ankara lpg fırmasında takılmıs ve randımanlıdır ufak tefek hepımızın aracındada problemler oldu ama cozuldu onların cozemedıgı yerde ilsay yetkılılerı ılgılendı ve cozduler.Herkes keşke sattıgı malın arkasında dursa sadece ben sımdı doguya tayın olucam ve bayı orada olurmu bılmıyorum ama cozeceklerıne de ınanıyorum şmdiki aracımda 2002 ASTRA BERTONE COUPE VE TOMASETTO LPG KİTİ TAKILI BENİ KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN BEN MEMNUN KALDIM VE BUNU PAYLASTIM GERISI SIZE KALMIS

Tomasetto sıralı gaz sistemleri

• quote:

Orjinalden alıntı: KİOWA

Öncelikle Tomasetto LPG kullanıcılarına sunu belırtmek ısterım ben ankarada gorevlı askerı personelım ve tarafsız olarak tomasetto ıle ılgılı yorumları yapmak ıstıyorum 2 yıl once 307 aracım vardı ben bu aracıma brc lpg taktırdım benı mahvettı heryerını degıstırdım aracın yıne de randıman alamadım ve sonundada tomesetto benım deyımımle (domates)ile tanıştım afedersınız taktrdım ve mukemmel uyum ve tasarruf sagladı ankara lpg calısanları ve fırma sahıplerıne sonsuz tesekkurler ılsay yetkılısının de soyledıgı gıbı cok model aracta da sorunsuz sessız,ve ekonomık çalıstıgını gordum ve tavsıye ederım.Benden goren dıger mesaı arkadaslarım ve komutanlarımın araclarına da taktırdık herkes cok memnun ve tavsıye edılıyor benım gordugum ve arkadaslarımın taktıdıkları aracları paylasmak ısterım 2001 OPEL VECTRA CDX,2003 PASSAT 1.8 T 2005 MEGANE2,2004 OPEL ASTRA,2006 FORD FOCUS,2005 CORSA NJOY,2001 AUDİ A4,2003 BORA PRİMELİNE,2004 CLİO SYMBOL ve ciddi anlamda aklıma gelmeyen bır kac araba daha bu aracların hepsıde ankara lpg fırmasında takılmıs ve randımanlıdır ufak tefek hepımızın aracındada problemler oldu ama cozuldu onların cozemedıgı yerde ilsay yetkılılerı ılgılendı ve cozduler.Herkes keşke sattıgı malın arkasında dursa sadece ben sımdı doguya tayın olucam ve bayı orada olurmu bılmıyorum ama cozeceklerıne de ınanıyorum şmdiki aracımda 2002 ASTRA BERTONE COUPE VE TOMASETTO LPG KİTİ TAKILI BENİ KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN BEN MEMNUN KALDIM VE BUNU PAYLASTIM GERISI SIZE KALMIS

Tomasetto sıralı gaz sistemleri

efe bey dilekleriniz için teşekkür ederim. doğuda hangi ilimize tayininiz çıktı veya çıkacaksa lütfen bana bildirirseniz size net olarak adres ve firma bilgilerini verebilirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: SEAWOLFF

merhaba öncelikle herkese hayırlı gunler dılerım. adım esen cımen. 21.02 2009 ıtıbarı ıle 2001 model proton 1.8 aracıma ılsay'da tomasetto sıralı lpg kıtı taktırdım. sunu soylemelıyımkı guler yuzlu yaklasım sıcak davranıslar ve ılgıden cok memnun kaldım. saygıdeger adem abımıze aykut kardesımıze ve montajı yapan arkadaslarıma cok tesekkur ederım. boyle bır zamanda bu sekılde samımı ve guvenılır ınsanlar bulmak gercekten cok zor. arabamın verılerını zamanla bu sayfadan sızler ıle paylasacagım. hayırlı gunler.

Esen Abi Çok Teşekkür Ederiz. Memnun kalmana sevindim. iyi çalışmalar...
  • HONDA CIVIC MARKA ARACIMA 2 HAFTA ÖNCE İLSAY OTOMOTİVDE TOMASETTO MARKA KİT TAKTIRMAYA GİTTİM,DAHA ÖNCEDEN RANDEVU ALMIŞTIM VE BİRAZ DA BİLGİLENME AMAÇLI SORULARIM OLMUŞTU TABİ BU SORULAR LPG DEN HİÇ ANLAMAYAN BİRİ GİBİ HİSSETTİREREK VE İLGİLENEN ARKADAŞ DÖKTÜRMEYE BAŞLADI TABİ BU ARADA TOMASETTO NUN STRATEJİK EKONOMİK VE KALİTE AÇISINDAN NE SEVİYEDE OLDUĞUNU BİLİYORUM BİRÇOK MARKAYA ÜRETİM YAPTIĞINI TEKNOLOJİSİNİ VS VS.....HERNEYSE RANDEVUYA SADIK KALAMAYARAK 1 HAFTA GECİKMEYLE MONTAJA GİTTİM,HEMEN HONDA CİVİC GİRDİ ATÖLYEYE DEPODAN TOMASETTO KİT ÇIKARILDI ÜZERİNDEDE HONDA YAZIYOR BU ARADA VE ARKADAŞLAR HALA BANA SAF MUAMELESİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR ARDINDAN KUTUYU AÇTIM
    TOMASETTO KİT İÇİNDEN ÇIKAN MALZEMELER
    1.İÇİNDEN ÇIKAN GAZ ECU SU İLE OYNANMIŞTI VİDALAR SÖKÜLMÜŞ ECU AÇILMIŞ MÜDAHELE EDİLMİŞ SONUÇTA TORNAVİDA İZİ VARDI
    2.ŞAMANDIRA TAMAMEN YERLİ OLAN ALDESA MARKA ŞAMANDIRAYDI, E İNSAF BE ANLAMASAK KABACA BİR TABİR OLACAK AMA GEÇİRECEKSİNİZ.
    3.MONTAJIN BİTİMİNDEKİ SÜPRİZ STEPNE DEPO TAKTIK 50 LİRA DAHA VERECEKSİN,GERÇEKTEN YAZIK PAZARLIK BİTİYOR VE SON SÜPRİZ.
    VE HEMEN ARDINDAN BURADA BULUNMANIZ YANİ SERVİSTE DURMAK YASAK SİZ YUKARDA ÇAYINIZI YUDUMLARKEN BİZ MONTAJI YAPALIM SERVİSTEDE BİR ADET KAMERA VAR GÜYA YUKARDAN ARABANI İZLİYORSUN MEŞUR OLDUK KAMERADAYIZ..
    TABI BUNLAR OLURKEN USTA MONTAJA BAŞLADI BİLE BELKİDE SIRF O USTANIN HATRINA OLDU BU MONTAJ YOKSA ÇEKİP GELECEKTİM.SERVİS OLAYINADA İTİRAZ ETTİM BENİ HİÇBİR GÜÇ BU SERVİSTEN ÇIKARAMAZ DEDİM VE ÇIT ÇIKMADI YETKİLİ ARKADAŞLARDAN.MONTAJ BİTENE KADAR İZLEDİM.
    ŞİMDİLİK MEMNUNUM BAKALIM AYAR YAPTIRMAYA VE PROBLEM GİDERMEYE GİTTİĞİMDE NASIL DAVRANACAKLAR.

SAYIN İLSAY YETKİLİLERİ MÜŞTERİYİ TEKNİK ANLAMDA KESİNLİKLE KÜÇÜMSEMEYİN SEN TEK MARKA İLE UĞRAŞIRKEN MÜŞTERİ BİNBİR MARKA ARAŞTIRARAK BİLGİ SAHİBİ OLUYOR.KALDI Kİ KARŞINIZDA MAKİNA-PROGRAM TEKNİSYENİ VAR.

EREN ÖZMEN

• TOMASETTO kullanmıyorum LANDİ (landirenzo değil) kullanıyorum . Bundan önceki Honda ma da landi taktırdığım için ve sorun yaşamadığım için landi tercih ettim, fakat İzmir 3. Sanayideki ustam bu aracına TOMASETTO takalım daha ekonomik - ucuz dedi ben yanaşmadım , ama şunu samimiyetle söyleyeyimki ustama inandım. Ama daha önceden denemiş tecrübe edilmiş bir kit olduğundan LANDİ de karar kıldım ve herzamanki gibi sorunsuz biniyorum. Buraya landi nin reklamı olsun diye yazmıyorum bu forumlarda landinin topici bile yok.

Ama şunu söyleyeyim Landi taktırmasaydım prins,brc,atiker,zovoli,tartarini ....vs. taktırmayacaktım. Tercihim TOMASETTO olacaktı. Taktırmayı düşünen arkadaşlar araştırsınlar bu kit bence de fiyat performans , sorunsuzluk ... vb.. diğer kitlerden önde.
    Nasip belki yeni kasa honda alırsam TOMASETTO taktırırım.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.