Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division Türkçe Dil Desteği - Kampanyayı İmzala

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 gün 17 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • incu6us (6 mesaj) Rwenzori (4 mesaj) Source (3 mesaj) VII_outLaw (1 mesaj) T@M@Y (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's The Division Türkçe Dil Desteği - Kampanyayı İmzala
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    260 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu gün The Division oyunu kapalı beta olarak PC kullanıcılarına açıldı. Böyle büyük bir oyunun Türkçe dil desteğinin olmaması bizi gerçekten üzdü. Oyunun Steam bağlatısına girerseniz, Danca'dan Fince'ye, Flemenkçe'den Lehçe'ye bir çok farklı ve alışılmadık dillerin desteklendiğini görüyoruz. Böyle bir ortamda Türk oyuncular olarak Türkçe dil desteği istememiz en büyük hakkımız olduğunu düşünüyoruz. Sizlerin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyoruz.

Kampanyayı imzalamak için;
    https://www.change.org/p/ubisoft-the-division-oyunu-i%C3%A7in-t%C3%BCrk%C3%A7e-dil-deste%C4%9Fi-istiyoruz
    adresini ziyaret edebilirsiniz.

|
    |

• Yarbay
    22899 Mesaj
    İmzaladım
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Umursamazlar.
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Teixiera.

Umursamazlar.

Siz imza atın onlar umursamazsa biz umursarız ustam seni
    |
    |
  • Yarbay
    22899 Mesaj
    quote:

Umursamazlar.

Karamsar olmayin arkadaşlar
    |
    |
  • Yarbay
    10902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Umursamazlar.

Karamsar olmayin arkadaşlar

Alıntıları Göster
    47 imza,
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

47 imza,

Alıntıları Göster
    Karamsar olmak istemem ama fransız firmasından Türklere, Türklüğe ve Türkçe'ye bir jest geleceği akıl kârı değil. Assassin's Creed Revelations da bile ciddi baskı olduğu halde Türkçe gelmediyse ticari bir mucize gerçekleşmedikten sonra bizi bunu yine yapmazlar. Ayrıca şu imza kampanyalarında nedense bir yere varamıyoruz, taciz davalarında gösterdiğimiz dayanışmanın benzerini bir oyun yapabilirsek bir hayal belki gerçekleşebilir...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Karamsar olmak istemem ama fransız firmasından Türklere, Türklüğe ve Türkçe'ye bir jest geleceği akıl kârı değil. Assassin's Creed Revelations da bile ciddi baskı olduğu halde Türkçe gelmediyse ticari bir mucize gerçekleşmedikten sonra bizi bunu yine yapmazlar. Ayrıca şu imza kampanyalarında nedense bir yere varamıyoruz, taciz davalarında gösterdiğimiz dayanışmanın benzerini bir oyun yapabilirsek bir hayal belki gerçekleşebilir...

Alıntıları Göster
    İmzaladım imkansız gibi görünüyor ama kim bilir belki başka ubisoft oyunları türkçe olabilir örnek olarak sony her oyunu türkçe çıkarıyor nerdeyse ellerine kollaarına sağlık zaten valve işi çözdü her dilde oyun çıkartıyo mübarek her ülkedede en çok satan steam oyunları kendi oyunları oluyor helal olsun :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

İmzaladım imkansız gibi görünüyor ama kim bilir belki başka ubisoft oyunları türkçe olabilir örnek olarak sony her oyunu türkçe çıkarıyor nerdeyse ellerine kollaarına sağlık zaten valve işi çözdü her dilde oyun çıkartıyo mübarek her ülkedede en çok satan steam oyunları kendi oyunları oluyor helal olsun :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler. Önemli bir bilgi de sunayım bilmeyenler için. 100 imza sınırını biz koymadık change.org otomatik belirliyor. 100 olduktan sonra 1000 olacak sanırım. 100 imzayı doldurduktan sonra mail yolu ile ubisofta baskı kurmaya başlayacağız.
    |
    |

• Yarbay
    22899 Mesaj

Kampanya ya destek için Playstation bölümünede konu açılmıştır.

http://forum.donanimhaber.com/m_114048098/tm.htm
    |
    |
    incu6us kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kampanya ya destek için Playstation bölümünede konu açılmıştır.

http://forum.donanimhaber.com/m_114048098/tm.htm
    Teşekkürler @Source .

Bu arada arkadaşlar kampanya sadece burada duyurulmadı. Oyun için kurduğumuz thedivision.gen.tr forumunda, facebook sayfamızda da duyurduk. Bunun haricinde webtekno, merlinin kazanı ve sözlüklere mail attım sağolsunlar hiç biri geri dönmedi. BSC donanımhaber kardeş olduğu içinde haber verme gereği duymadım.

Önerebileceğiniz kurumlar varsa oralara da mail atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incu6us -- 31 Ocak 2016; 1:08:59 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Source

• Yarbay
    3332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: incu6us

Teşekkürler @Source .

Bu arada arkadaşlar kampanya sadece burada duyurulmadı. Oyun için kurduğumuz thedivision.gen.tr forumunda, facebook sayfamızda da duyurduk. Bunun haricinde webtekno, merlinin kazanı ve sözlüklere mail attım sağolsunlar hiç biri geri dönmedi. BSC donanımhaber kardeş olduğu içinde haber verme gereği duymadım.

Önerebileceğiniz kurumlar varsa oralara da mail atabilirim.
    |
    |

• Yarbay
    4818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

Alıntıları Göster
    atıldı
    |
    |
  • Yarbay
    10902 Mesaj

Hocam aşağıdaki forum ubisoftun division forumu, burada tr dil desteği konusu açsanız bizde destek versek,

http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/498-The-Division?s=56fa7c88f19841584824e875dc5c1293
    |
    |
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hocam aşağıdaki forum ubisoftun division forumu, burada tr dil desteği konusu açsanız bizde destek versek,

http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/498-The-Division?s=56fa7c88f19841584824e875dc5c1293

Burda bile bizimkiler yapmayın sizi sallamazlar derken orda bizi ezerler ustam

• Yarbay
    10902 Mesaj

denemekten zarar gelmez hocam, beta başlığı altına yapıştırdım ben, bakalım cevap gelecek mi?
    |
    |
  • Yarbay
    9100 Mesaj
    İmza attım. Hadi hayırlısı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

İmza attım. Hadi hayırlısı
    Ubisofta bu gün bir mail attım bakalım geri dönüş olacak mı. Cumaya kadar geri dönüş olmazsa 1 ticket açıp 1 mail daha atmayı düşünüyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: incu6us

Ubisofta bu gün bir mail attım bakalım geri dönüş olacak mı. Cumaya kadar geri dönüş olmazsa 1 ticket açıp 1 mail daha atmayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    İmzaladım.İnşallah bir sonuç çıkar...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Arkadaşlar konu çok kişiye ulaşamamış.
    Ubisoft'la mail yolu ile, sosyal medya yolu ile ne yol varsa o yollar ile iletişime geçtim en sonunda cevap yazdılar.
    Özetle şöyle diyorlar. Çeviri ile çevirttim koydum.
    Sana Division desteklenen bir dil olarak Türkçe görmek istiyorum anlamak ve bu durum oyunu oynamak Türk oyuncuların miktarına olumlu bir şey olacak gibi hissediyorum. Biz Türk oyuncuların büyük bir topluluk var biliyoruz ve o çok takdir ediyorum.
    Bunun senin ve diğer oyunculara önemli bir şey anlamak gibi ben, Bölüm ekibe iletmek için emin olacaktır.
    Yine de, ayrıca topluluk aynı hissediyor olmadığını görmek ve aynı zamanda onlarınki bir bakış açısı elde etmek forumlarında bu öneriyi sonrası öneriyoruz. Biz oyuncunun oyun geribildirim konusunda son derece konuştuk konular üzerine denetler özel bir ekibimiz var unutmayın:
    https://forums.ubi.com/forumdisplay.php/498-The-Division

Şu yukarıdaki forum konusuna yazarsanız sevinirim.
    Daha sonra steam'da division'a olumsuz yorum yapın ve bu konunun linkini koyun lütfen.

1 için olmasada en azından 2. oyun için Türkçe dil desteği gelsin. Belli olmaz 1 içinde çalışma yapabilirler. Çok zor bir şey değil. İmza felan dikkate almazlar tepelerine binmemiz lazım forumu bombalamamız lazım Türkçe dil desteği konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@M@Y -- 9 Haziran 2018; 16:21:25 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.