Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5.947
Cevap
75
Favori
152.950
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★
Giriş
    4916 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

bir suru eldiven eksigimiz var vermiyor...hep ayni dandik gear silah vs tekrar tekrar...madem gorevin sonunda çer çöp vereceksin en zor olan legendary yada heroic modun ne anlami kaliyor? en zor secenekte bitirince en iyi odulu vermen gerekir cins ubisoft,eşşek yerine koyuyorsun ya insanlari ben simdi neden bu oyunun yeni cikanini tomarla para verip alayim ki,ayni rezil kafa ondada var mutlaka.
    Hocam mmorpg ve looter shooter oyunların hepsi böyle tek seferde düşse zaten anlamı kalmaz sürekli grindlemeniz gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 18 Mayıs 2019; 22:41:32 >
    |
    |
    missions legendary modunda bile dandirik esyalar veriyor,daral geldi hadi darkzone roque falan indirek diyorsun,banshee vs bir set elden gecirelim hadi,bol bol critical chance,damage vs recalibration masasinda kafayi cizip dur,oyle bir gear parcasi var elinde istedigini yapamiyorsun uzerinde..tam istedigin gibi bir gear parcasi dusecekte dizayn edicende zart zurt...elden geldigince biseyler yapiyorsun sanki bilimsel deney gibi..sonrada iki mermide zinnnnk patates...ne bileyim arkadas bu karakter gelistirme oyunlari harbiden tam bir tombala..yada bu division kendine ozel yapim bir uyuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    verdiler heralde..nasil iştir anlamadim..

|
    |

hicbir adil tarafi yok bu icatin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 22 Haziran 2019; 2:12:33 >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1479 Mesaj
    aylarca takilip platin kupadan sonra 2 aydir oyuna giriş yapmiyordum,tekrar girdim acaip tuhaf geldi gozume herşey,ben bunla nasil ugrasmisim dedirtti..

|
    |

3 arkadaş online olarak bu oyunun campaign modunu bastan sonra beraber oynayabilir miyiz?

tşk
    |
    |
kolayoto.com
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.