Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.934
Cevap
60
Favori
164.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

eevvett bir striker event daha biti ve ben hala bir eldiven alamadım

saçma bir roll sistemi daha görmedim.classified set beklerken neredeyse yarısından az classified set ve bir tane de exotik silah düştü.açılan sandık 38 tane.yazıklar olsun sana ubi

hocam kafayı yedim kafayı... nomad ve predator bekliyorum, önce banshee ve d3fnc setleri bitti. silmesem herhalde 3 kere falan full set yaptırdı banshee'den özellikle. ayıp olmasın diye ite kaka predator'u de son anlarda tamamlattı. nomad ise eldiven bekliyorum, gelmedi. 3 gün boyunca, 10'larca kutudan... son yatmadan önce ise classified olmayanı attı, başlarım böyle işe deyip yattım. sittin sene tamamlanmaz o set artık.

aynı vallaha nomad set dzark zone dan felan da belki bir tane ancak düşüyor.çok zor düşmesi vs.kutulardan da çıkmadı<.bende nomad eldiven magduruyum

• quote:

quote:

quote:

saçma bir roll sistemi daha görmedim.classified set beklerken neredeyse yarısından az classified set ve bir tane de exotik silah düştü.açılan sandık 38 tane.yazıklar olsun sana ubi

hocam kafayı yedim kafayı... nomad ve predator bekliyorum, önce banshee ve d3fnc setleri bitti. silmesem herhalde 3 kere falan full set yaptırdı banshee'den özellikle. ayıp olmasın diye ite kaka predator'u de son anlarda tamamlattı. nomad ise eldiven bekliyorum, gelmedi. 3 gün boyunca, 10'larca kutudan... son yatmadan önce ise classified olmayanı attı, başlarım böyle işe deyip yattım. sittin sene tamamlanmaz o set artık.

aynı vallaha nomad set dzark zone dan felan da belki bir tane ancak düşüyor.çok zor düşmesi vs.kutulardan da çıkmadı<.bende nomad eldiven magduruyum

nomad set nerf yiyecek diyorlar hep, güçlü diye düşme yüzdesini mi düşürdüler artık neyse... :) dark zone'da düşürsem, yolda giderken kesin çaldırırım, makinayı satarım artık. nisan güncellemesi ile 2500 phonex credit karşılığı istediğimiz setin kutusunu açma imkanı gelecek falan deniyor. bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 19 Mart 2018; 10:23:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

nomad set nerf yiyecek diyorlar hep, güçlü diye düşme yüzdesini mi düşürdüler artık neyse... :) dark zone'da düşürsem, yolda giderken kesin çaldırırım, makinayı satarım artık. nisan güncellemesi ile 2500 phonex credit karşılığı istediğimiz setin kutusunu açma imkanı gelecek falan deniyor. bakalım..

phoneix credisin anlam kazanacağı güncelleme doğru hocam.1.8.1 test aşamasında şu an pc tarafında.
    şu an bende tek eksik kalan set o olduğu için ona heves ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 19 Mart 2018; 10:53:27 >

• Nomad Eldiven güçlü olduğu için vermiyor.. demişsiniz beyler. Güçlüden kastınız nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CUSTA

Nomad Eldiven güçlü olduğu için vermiyor.. demişsiniz beyler. Güçlüden kastınız nedir ?

6 set parçasını da tamamlarsan özel yeteneği açılıyor nomad set'in. çok yüksek oranda ölümden kurtulabiliyorsun. bu tabiiki classified set parçaları için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 19 Mart 2018; 11:45:22 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CUSTA

Nomad Eldiven güçlü olduğu için vermiyor.. demişsiniz beyler. Güçlüden kastınız nedir ?

6 set parçasını da tamamlarsan özel yeteneği açılıyor nomad set'in. çok yüksek oranda ölümden kurtulabiliyorsun. bu tabiiki classified set parçaları için geçerli.

Denedim aynen öyle oldu. Dosyalı (Nomad) setlerden 6 tanesini giyersek, dipçiği yesenizde sadece sendeliyosunuz + sağlık barımızın üstündeki armor aktifleşiyor çok ama çok işe yarıyor.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Sat para çevir (başlarda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    PC ile oynuyorum ps ile denk geliyorsa beklerim

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Her yaptığın seyden ge kredi kazanirsin. En cok kazanacagin ge ye ozel pembe ikonlu gorevler.

• bugün strike event başlıyor olması lazım. 2 gün sürecek yine. nomad eldiven düşüremezsem artık kafayı yiyeceğim

• aynen hocam
  • 1.8.1 güncellemesinin de tarihi 12 nisan olarak netleşmiş.

• quote:

1.8.1 güncellemesinin de tarihi 12 nisan olarak netleşmiş.

çok güzel haber hocam teşekkürler
  • quote:

aynen hocam

hocam dün akşam nihayet düştü eldiven, deneyeceğim diye sabah iş olmasına rağmen sabaha karşı 3'te yatabildim yine son 1 kutu açayım da öyle yatayım dediğim anda düştü kaynatasız :D

• quote:

quote:

aynen hocam

hocam dün akşam nihayet düştü eldiven, deneyeceğim diye sabah iş olmasına rağmen sabaha karşı 3'te yatabildim yine son 1 kutu açayım da öyle yatayım dediğim anda düştü kaynatasız :D

gece 3 e kadar oynadım 9800 ge poıntsle sandık aldım buna rağmen hala düşmedi bana

hadi gözünaydın hocam

• Oyun hala oynanıyor mu sizce hala almaya değer mi ps4 e almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Oyun hala oynanıyor mu sizce hala almaya değer mi ps4 e almayı düşünüyorum
    oynanıyor ve değer. her ne kadar eşleştirmede sorun yaşanmasa da tek pek oynanmaz, ona göre.

• SnavS kullanıcısına yanıt
    eğer elinde imkan varsa arkadaşların ile oynamalısın çok daha zevkli oluyor o zaman oyun
  • Kuzenimle oynamayı düşünüyordük sizce normal sürüm mü alayım gold sürüm mü çok bişey kaçırır mıyım normal sürüm alsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gold sürüm al, Eklentiler oyalıyacak seviyede.
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.