Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.934
Cevap
60
Favori
164.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By..Emre

quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Dark Zone kısımlarında diğer oyuncuları vurman gerekiyor.

Hocam Dark Zone olduğunu biliyorumda, sıkıyorum millete veya arkadaşıma (partide değilken) mermiler içinden geçiyor.

Rogue olmak için bir ayarı falan açmak mı gerekiyor acaba. Yeni gelen 2.0 güncellemesi ile dark zone'da değişiklikler olmuş. Acaba rogue sistemimi değişti çözemiyorum.

Sol yön tuşlarından ÜST tuş a basılı tuttuğunuzda ROGUE olursunuz.

Hocam çok teşekkürler hayatımı kurtardın :))

• Beyler oyun çok ölü gelmeye başladı artık girmiyorum nerdeyse hiç bu oyununda vakti geldi artık
  • Resistance da farm yapacak arkadas ariyorum . Rastgele takimlar sans isi oluyor .

Psn id : Goksarss

Ekleyen olursa oynariz. Saygilar , iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu oyunun GOLD sürümünü oynamayan arkadaş (prı olursa süper olur ) bana satışa sunsa ne güzel olur ? bir bulamadim koca forumda ? var mıdır acaba oynamà yan arkdaşlar ?:)

• Merhaba arkadaşlar

uzun bir süre oynayıp kızıp bıraktığım oyunda tekrar grup arkadaşları arıyorum.sadece dz için classified set ve exotic silah düşürmek için farm yapacak arkadaşlar arıyorum.

akşamları oynayabiliyorum.psn den eklemek isterseniz ID:lyldz

ordaki harf küçük L
  • Arkadaşlar yeni 30 level olduğumuz arkadaşlar olarak oyunda beraber oynayabileceğiniz ve yardımcı olacak arkadaşlar arıyoruz.

Yaş 30

Psn DevranKaptan

• Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Ekledim. Resistance ve dz kasıyorum. Gear score 287.

• https://forum.donanimhaber.com/tom-clancy-s-the-division-2-ps4-ana-konu--131749179

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 10 Mart 2018; 14:39:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • happy mask icin 3 sağlam arkadaş arıyorum falcon lost görevinde düşmeyecek veya ölmeyecek.

tweety_3535

• quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

happy mask icin 3 sağlam arkadaş arıyorum falcon lost görevinde düşmeyecek veya ölmeyecek.

tweety_3535

Kulaklık ve organize ile olur ancak o takım oyunu şart. Burdan ekleyenlerle biraz başka yerlerde oynamaniz lazım.zor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

happy mask icin 3 sağlam arkadaş arıyorum falcon lost görevinde düşmeyecek veya ölmeyecek.

tweety_3535

Kulaklık ve organize ile olur ancak o takım oyunu şart. Burdan ekleyenlerle biraz başka yerlerde oynamaniz lazım.zor çünkü

cidden çok zor düşmeme kişi için geçerli olsaydı daha basitti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

tweety_3535

cidden çok zor düşmeme kişi için geçerli olsaydı daha basitti.

Nomad veya d3fnc classified setlerle oyun ancak tamamlanır. 291 level d3fnc 10.250 stamina ile 4 kez düştüm ben. Tek başınıza bir anlamı yok.

• bugun yaptim bir grupla ama son darbeyi baskasi vurdugu icin maske ona gitti :(

• selimbilmez kullanıcısına yanıt
    O nasıl oluyor ahahahha. 5 görev var yaparsan alırsın, son darbe falan. Maske bol yapanlara dağıtılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vermedi iste ben ne bilim neden vermedi aklima anca bu geldi.

kimse dusmedi olmedi gorevi tamamladik ama vermedi.

:(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 12 Mart 2018; 0:18:1 >
  • Pc'de uzun süre oynamıştım.1 haftadır ps4'te oynuyorum 273 yaptım.

Tabi tek başına bir yere kadar.Birlikte oynamak isteyenler ekleyebilir sohbet-muhabbet oynarız.
    Yaş 27

Psn Yakuoo66

• bu division tech itemi ne uyuzdur arkadaş. bir upgrade için 50 adet istenir mi, insafınız kurusun striker'ın 9000 stamina'lı tank build'ine yürüyorum, optimizasyonsuz olmuyor. ocağıma incir ağacı dikti division tech.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

bu division tech itemi ne uyuzdur arkadaş. bir upgrade için 50 adet istenir mi, insafınız kurusun striker'ın 9000 stamina'lı tank build'ine yürüyorum, optimizasyonsuz olmuyor. ocağıma incir ağacı dikti division tech.

division tech aslında çok zor değil.cantanıza düşen itemleri bozarak,bölgeleri işgalden temizleyerek, sarı ve yeşil renklerde sandıkları dark zonedan cıkararak, etrafta küçük kutulardaki toplayarak kısa zamanda 250 den fazla division techınız olabilir.(bunların hepsi dark zone içinde)

bunun için belirli bir rotanız olması lazım.yeni başladınız ya rastgele birileri ile gidin yada arkadaşlarınızla.rastgele giderseniz takım arkadaşlarınızın insafına kalmıınız demektir.çok iyilerde var sinsi düşmanlarda ikisinede hazırlıklı olun.

levelinizden dolayı tek başınıza gezmeyin derim.ölürsünüz.

ilave olarak takım arkadaşları bulmaya çalışın.ben dz tanbıdıgım ispanyol ve fransızlarla oynuyorum.2 striker bir reclaimer 1 final measure buildlerle oynuyoruz.oyun bu şekilde olunca inanın çok keyifli oluyor.şunun için yazdım bunu.takımınızda healer yok mesela ben d3fnc buildle oynuyorum.hepsi ölüyor ben dayanabildipim kadar tek başıma dayanıyorum.halıyle bu zor oluyor.

eventlerden toplayabildigiğiniz kadar ge poınt toplayıp classfield farklı setler olouşturmaya çalışın.mesela 4 strikerın oldugu bir takımı yenmek inanın çok kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 12 Mart 2018; 15:25:46 >

• lyldz kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam değerli bilgiler için.

• yabancı forumlarda cevabını net bulamadım buraya sormak istedim bilen tecrübe eden varsa cevaplayabilir mi?

biriktirilen GE credits ile 30 a yakın superior cache var elimde.bunları assault global eventinde aldım.

bir sonraki eventte ki yarın başlıyor bu event açsam yarına ait eventlerla ilgili mi itemler düşecek bana yoksa aldığım zamanla ilgili mi?

haydi bakalım cache biriktiren varsa aynı durumda belki biliyordur.
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.