Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.934
Cevap
60
Favori
164.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 21 Ekim 2017; 10:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global event oynadıysan görevleri yaptıysan 3 tane maske verdi. Hokey, domuz, palyaço. Oyundayken options tuşuna bas, dossier’di sanırım oraya gir alt kısımda GE vaRdı orada yaptıysan maskeleri seçebiliyorsun. Bazı maskeleri Premium vendor mu ne, orada kutu alınca çıkıyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren_eren1 E kullanıcısına yanıt
    Maskeler kısmı boş hocam sanırım yapmadım o görevleri
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    :) hokey maskesi kolaydı 500 tane last man öldürdüğünde veriyordu. Domuz 5 görev vardı hard ve challange olarak oynayacktın ve ekip olarak medikal skill kullanmayacaktınız . Palyaço maskesinde ise ekip olarak 5 görevde ölmeyecektiniz daha doğrusu yere bile düşmeyecektiniz. Falcon lost challange’da ayıklandı herkes :)

Bir sonraki globalda buradan ekip kurup oynarız.

• Oyunun doluluk oranı ne alemde? Oynayan var mı hala? Geçen sene bu zamanlarda acayip kalabalıktı. Yine öyleyse tekrardan başlayayım diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eren_eren1

:) hokey maskesi kolaydı 500 tane last man öldürdüğünde veriyordu. Domuz 5 görev vardı hard ve challange olarak oynayacktın ve ekip olarak medikal skill kullanmayacaktınız . Palyaço maskesinde ise ekip olarak 5 görevde ölmeyecektiniz daha doğrusu yere bile düşmeyecektiniz. Falcon lost challange’da ayıklandı herkes :)

Bir sonraki globalda buradan ekip kurup oynarız.

şuan istesem maske toparım yani öyle mi ?
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece global event olunca topluyorsun. Orada maskelere göre gorevler var onları yapman lazım 1 hafta süresince.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • domuz maskesinde düzgün bir ekip bulamadığım için falcon lost görevini tamamlayamadım bir türlü birtek o kalmıştı. :(

• Selam herkese

Arkadaşlar oyuna yeni başladım ama ingilizcem cok zayif olduğu icin oyunda birçok şeyi anlayamıyorum. Bir şekilde yan görev vs yaparak 17 level oldum. Ve suan ki ana görevlerde ise 20 level ve üstü görevler var onları hiç geçemiyorum tek mermi ile indiriyorlar. adama 2 şarjör mermi boşaltıyorum anca ölüyor. Silahlarimi nasil guclendirebilirim yardimci olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 28 Ekim 2017; 13:53:35 >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    psn id ni ver istersen eve gidince ekleyim , yarim saat icinde 30 lvl yapayim seni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimbilmez -- 28 Ekim 2017; 14:26:53 >
  • selimbilmez kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim dostum hemen veriyorum ekle oynayalım

LeG0LaS5590

Psn ismim biraz karmaşık kusra bakma eklemekte zorluk çekersen ben seni ekleyebilirim

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    1 saat icinde evde olurum aksam oynariz birlikte.

• Konu resmen ölmüş hiçmi oynayan yok ?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Konu resmen ölmüş hiçmi oynayan yok ?!

Hocam oyunun gold editionu 101 liraya düşmüş. Ben sadece offline oynuyorum bu fiyata almalı mıyım? Standart fiyatta 60 TL.
  • Oyun çıkalı 1.5 sene olmuş almaya değmez diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Oyun çıkalı 1.5 sene olmuş almaya değmez diye düşünüyorum

Eyvallah hocam.
  • Alınık Division çift 👫 Hak Satan Var mı? Gold Edition ve TR PSN tercih sebebidir.

• Tom Clancy’s The Division - Free Weekend Trailer | PS4

-----

Tom Clancy’s The Division: 1.8 Free Update Launch Trailer

• Bu oyunun grafiklerine,atmosferine hayran kaldım. Kış mevsiminde geçen oyunlar ayrı bir ilgimi çekiyor. Bu oyunda da kış mevsimi,karlı hava atmosferini çok güzel vermişler. Çevredeki detaylara da çok özenip,uğraştıkları belli özellikle kapalı alanlara girdiğinizde gördüğünüz detaylar harika gerçekten.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    HOCAM bu updateyi nasıl yapıyoruz ?
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.