Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S THE DIVISION|PS4 ANA KONU| ★ (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.934
Cevap
60
Favori
164.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsol Kulübünden alabilirsiniz şirinevlerde 180 tl idi. 2.bçlge oyunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acevolve

Ayıp olmazsa amazon diyeceğim n11 de 190 liraya vardı sanırsam.

Hocam amazondan alırsam dlc ler benim tr psn de çalışır mı? Daha yeni aldım Ps4 u pek bilgim yok bölge konularında :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    Çalışır niye çalışmasın. Oyunu satın alırken dijital kod olmamasına ve 2.bölge olmasına dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acevolve A kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DEL3IIS/ref=mp_s_a_1_1?qid=1458810684&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=Division&dpPl=1&dpID=61qgEO5a0hL&ref=plSrch&th=1&psc=1

Hocam size zahmet kaçıncı bölge olduğuna bakabilir misiniz ona göre sipariş vereceğim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar.Bu mods olayı nedir eldiven ve böyle kartalı andıran iki obje var üstüne gelip çarpıya basınca modifiye falan diyo ne işe yarıyo anlamadık.

• Birde arkadaşlar base de bütün upgradleri nasıl açıcaz

• sevaniko S kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin modlar zırhlara takılıyor ancak düşük seviyelerde zırhların mod slotları olmadığı için -en azından ben hiç görmedim- pek işlevi yok. Base of Operations'daki upgradeleri haritadaki encounter denen yerleri yaptıkça kazanacağın puanlarla yapabilirsin. Üç farklı geliştirilebilir wing var ve her birinin puanı ayrı tutuluyor. Haritada renklerine göre encounterları ayırabilirsin.
  • arkadaşlar dark zone'da oynamak isteyen varsa psn ekleyebilir. psn: ereniko
  • Hajhaj cevaplar için teşekkürler.Yanlız düşük seviyeden kastınız şuan 22 levelım daha da mı level artması lazım kullanabilmek için.Eğer kullanabiliceksem nasıl kullanıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: proximaa

Konsol Kulübünden alabilirsiniz şirinevlerde 180 tl idi. 2.bçlge oyunları

Ben ordan aldım ALL bölge kodlu oyun gönderdiler. Dışardan verilen siparişleri hiç sallamıyorlar. Son alışverişim oldu. Mekanlarında nasıllardır bilmiyorum tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

oyunda tıkandım....100bin dps var karakterimde..ama stamina 40bin electronick 12bin..oldukça dengesiz yani..challenge Daily görevini bi kere yaptım bir daha denemem bile..oldukça zor...dark zone da ise 100bin dps olduğu halde random bulduğum ekip arkadaşlarım benden daha kolay adam öldrüyor..ben 2 şarjörde anca kesiyorum..stamina düşük oluncada sık sık ölüyorum...iyi ekiplere denk geldiğimdede anca level atlıyorum..sarı item şansıma hiç düşmüyor...
    ayrıca bir şey daha sormak istiyorum konu dışı..forumda özel mesajlarda sorun mu var?özel mesajlarmın sadece ön izlemesini görebiliyorum..tammaını okuyup cevaplayamıyorum...şifremi hatırlamadığımdan farklı tarayıcıda deneme şansımda olmadı..bi kontrol eder misiniz siz de lütfen mesaj bölümünü..

Tıkanman normal zira oldukça kötü bir tercih izlemişsin. Her şeyi aynı oranda zaten geliştiremiyorsun öyle bir imkanın yok ama bir şeyi geliştirirken de diğerlerinden çok feragat etmemek gerekiyor, ki sen etmişsin. Senin yazdığın değerler DPS, Health ve Skill Power'a ait ancak bunlar sahip olduğun eşyaların ortalamasıdır. Önemli olan Firearm, Stamina ve Electronics değerlerinin kaç olduğu.

Yüksek hasar verebilmen için Firearm yüksek olması gerekiyor, DPS isterse 200k olsun eğer Firearm düşük kalırsa vuramazsın.

Ne kadar dayanıklı olduğunu görebilmek için Stamina yüksek olması gerekiyor.

Yeteneklerinin hem kendine hem çevrene etkili olabilmesi için Electronics yüksek olması gerekiyor.

Eğer düşük vuruyorsan ya Firearm'ın düşüktür ya Silah mod tercihlerini yanlış seçiyorsundur ya da her ikisi. Örnek veriyorum,

Firearm yükseltmek istiyorsun diyelim, dps değerini düşürse bile Firearm yükselten bir armor parçan varsa o giyilir. Her taktığın parçanın mod slotu var mı ona bakman gerekiyor, modları ihtiyacına göre kullanman lazım. Mesela Stamina ihtiyacım var diyorsun, o halde mod takılan armor parçalarına Stamina yükselten mod takmalısın. Değerlerde duruma göre değişiklik yapabilmek için yedekte Stamina ve Electronics yükselten armor parçaları kullanmak şart. Ayrıca Tech bölümündeki Recalibration'dan tüm armorlarını kalibre ederek istediğin hale dönüştürme şansın var, bunu da pek kullanmamış gibi gözüküyorsun.

Silah için örnek vereyim, Primary olarak Assasult Rifle kullanıyorsun ve yüksek vurmasını istiyorsun diyelim. O halde ilk olarak Firearm yükseltebiliyor musun buna bakarsın, armor parçalarından Firearm yükselteni diğer değerleri aşırı derecede düşürmüyorsa giyersin, yoksa daha makul bir parça düşmesini beklemen lazım. Firearm'ı yükseltebildiğin kadar yükselttin diyelim, sıra modlara geliyor. Assault Rifle silaha mod takarken DPS, RPM ve MAG değerleri yeşil gözüküyor o halde bu iyidir diye mod takıyorsan eğer sıkıntı var demektir. Yüksek hasar oranı için takacağın modlar Critical Hit Chance, Critical Hit Damage, Headshot Damage ve Weapon Damage içermek zorunda.

Mesela iki tip şarjörün var,

A- %15 Headshot Damage ve %6 Critical Hit Chance

B- %70 Magazine Size ve %25 Reload Speed

Eğer B'yi takarsan DPS oranın yükselir ama vurduğun hasar düşer, eğer A'yı takarsan DPS düşer vurduğun hasar artar.

hocam rehber gibi cevap olmuş..eline sağlık...ama yine dediğim şey geçerli...neden dersen...firearms a yüklendikçe stamina ve electronic den feragat ediyorum...şu an ki durum 2652firearms,1087stamina,1086 electronics..ancak bu kadar dengelyebildim...kızıdığım şey ise talentler..silah talentlerinde istenilen rakamlar benim oyun tarzıma ters...electronics 1900 isteyen talentlerim var...abannsam electronic e bu sefer adam öldüremeyeceğim..3 aksesuarım hariç her şeyim silahlar dahil high end..ama hala oynadığım ekiplerde en eziğim:)))) zor öldürüyorum...ama dediğin gibi şu recalibration a az bakayım...1 kere denedim..bir de şu var...yedekte stash da ekipman barındırmıyorum...dark zone da çabuk doluyor stash..o yüzden boş bırakıyorum habire kırıyorum aksesuarları..ama haklısın...yedekte farklı kombinlerde aksesuarlar kenarda olmalı...tekrar tşkler cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DEL3IIS/ref=mp_s_a_1_1?qid=1458810684&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=Division&dpPl=1&dpID=61qgEO5a0hL&ref=plSrch&th=1&psc=1

Hocam size zahmet kaçıncı bölge olduğuna bakabilir misiniz ona göre sipariş vereceğim :)

Dostum amazondan aldigin her oyun 1. Bolgedir buna da dlc olarak 1.bolgeden dlc alman gerekir. Oyunla dlc bolgesi tutsun yeter hangi hesaptan oynadigimin bi onemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 24 Mart 2016; 17:44:07 >

• Neden 13 gb iniyor gözüküyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Neden 13 gb iniyor gözüküyor ?

Güncelleme gelmisti 3 gb üzerine eklemiştir👍👍👍👍

• Hocam demo değilki bu ? normal boyutu 34gb ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Makinenin fişini çekecekken açıldı ve o anda çektik fişi.alet hatalar verdi bildiğiniz.her yolu denedim düzelmedi ve sıfırlamak zorunda kaldım.
    Şimdi sorum bu oyundaki ilerlemem ne olmuştur? Uplay filan etkinleştirmiştim oyunda. Yükleyince kaldığım yerden devam eder mi.yoksa hiç başlamayacağım da!

kaldığın yerden devam ediyorsun sıkıntı yok..
  • Demek istediği 13 gb inince oyunu oynamaya başlarsın geriye kalan 20 gb sen oynarken arka planda indirecek gene 33 gb inecek bütün ps 4 oyunları bu şekilde millet bilmeden sallıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Demek istediği 13 gb inince oyunu oynamaya başlarsın geriye kalan 20 gb sen oynarken arka planda indirecek gene 33 gb inecek bütün ps 4 oyunları bu şekilde millet bilmeden sallıyor.

aynı şekilde Xbox one da öyle....yüzde 70 e geldiğinde oyunu oynamaya başlıyorsun arka planda inerken..yalnız division çok enteresan..biz 4 arkadaşız Xbox one sahibi...hepsinde oyun 31 gb...ama bende 28 gb..hepimizde aynı yerden arjantinden gold edition aldık
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Arkdaşlarınız güncelleme yaptı siz yapmadınızmı acaba bilemiyorum enteresan geldi banada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Arkdaşlarınız güncelleme yaptı siz yapmadınızmı acaba bilemiyorum enteresan geldi banada.

oyunu ilk yüklediğimizde güncelleme istiyorlarmış..daha önce yükeleyen arkadaşlar bahsetmişti...ve bu güncellemenin boyutu tam aradaki fark kadar..çok enteresan ama bendne güncelleme istemedi..ya da yüklerken kendimi yaptı bilmiyorum..ama sonuçta arada 3-4 gb fark hala var ve ben takır takır oynuyorum..anlamadım vallahi
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.