Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beta 22şubat saat 14 te bitiyor. Henüz uzama ile ilgili bilgi paylaşılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    İki ayrı level sistemi var, PVP (darkzone) ve PVE (safezon diyelim) kısmı, nerede oynarsan oranın xp ve parasını topluyorsun, dolayısıyla oranın leveli artıyor.

Darkzone' da gerek npc, gerekse rogue' lardan düşen itemları (elbise, silah, aksesuar, vs vs vs) toplayıp helikopter ile safezone' daki merkeze gönderiyorsun, orada adı STASH sanırım, o sandığın içine gidiyor.
    Helikopteri kimin çağırdığının bir önemi yok, herkesin eşyası kendi sandığında.

Nelerin gittiğini inventory' de aşağıda işaretlediğim kısımdan görebilirsin.

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Region Lock yazan yeri gösterebilir misiniz? Region Lock olan oyunu zaten belirtiyorlar sol köşede ''Important information'' kısmına dikkatlice bakın.
    Karşılaştırma açısından Gta 5'e bakabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: GunsNBeer

Oyunu almaya kalkarsanız zaten uyarıyor, bu oyun bulunduğunuz ülkede kullanılamaz diyor. Tabi bu sadece alırken ve oyunu aktif ederken geçerliyse bunu aşması kolay olur, ama oyunu oynarken de bölge kilidine takılırsa sıkıntı büyük.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam.
    Pvedeki silahlar da pvpye de aktariliyor demi?
    Yani ben bugun dark zonea girdim silahlar filan aynen duruyordu?

• quote:

quote:

Region Lock yazan yeri gösterebilir misiniz? Region Lock olan oyunu zaten belirtiyorlar sol köşede ''Important information'' kısmına dikkatlice bakın.

quote:

Oyunu almaya kalkarsanız zaten uyarıyor, bu oyun bulunduğunuz ülkede kullanılamaz diyor. Tabi bu sadece alırken ve oyunu aktif ederken geçerliyse bunu aşması kolay olur, ama oyunu oynarken de bölge kilidine takılırsa sıkıntı büyük.

Bunu aşması çok kolay nuuvemden alışveriş nasıl yapılır yazın youtube üzerinden bir sürü video var.Hola eklentisini indirip brezilya yapıcaksın bölgeyi, oyunu aldıktan sonra birşeye takılmadan oynarsın tabi ki dediğim bölgeye dikkat ediceksin sadece brezilya bölgesi için diye zaten yazıyorlar eğer onu alıpta dersen benim oyuna girmiyor hesap ban yemiş yani onuda bir zahmet okuyun adamlar herkesin görebileceği yere yazmışlar iyi alışverişler.

• Arkadaslar su yukleme ekrani sizde ortalama ne kadar suruyor ? Kronometre tuttum tam tamina 16 dakika surdu.

Suan serverlar acik mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

Arkadaslar su yukleme ekrani sizde ortalama ne kadar suruyor ? Kronometre tuttum tam tamina 16 dakika surdu.

Suan serverlar acik mi ?

6-7 saniye civarı.

30 dakika önce açıktı lakin şuan bir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 21 Şubat 2016; 19:56:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

quote:

Arkadaslar su yukleme ekrani sizde ortalama ne kadar suruyor ? Kronometre tuttum tam tamina 16 dakika surdu.

Suan serverlar acik mi ?

6-7 saniye civarı.

Allah allah benim Hdd de mi sorun var?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

quote:

Suan serverlar acik mi ?

6-7 saniye civarı.

Allah allah benim Hdd de mi sorun var?

SSD üstünde çalışıyor bende lakin HDD bile olsa bu kadar bekletmemesi lazım , uplay üstünden verify files yaparak oyunun dosyalarını kontrol edin ve hard diskinizi HD TUNE programı ile sağlık durumunu kontrol edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Anladim hocam.
    Pvedeki silahlar da pvpye de aktariliyor demi?
    Yani ben bugun dark zonea girdim silahlar filan aynen duruyordu?

Evet, aktarılıyor.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Reddit'de bir kullanıcı Nuuvem ile iletişime geçmiş şöyle bir yanıt almış;

Eğer bu dediği vpn ise onda problem yok ama eğer aktive etme olayı ise farklı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 21 Şubat 2016; 23:20:27 >
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    İlginç herşey olabilir ama dediğiniz gibi büyük ihtimal burda ki arkadaşlar gibi o kullanıcıda VPN'ye takılmıştır.Yani sonuçta diğer oyunlara region kilitini yazmışlar öyle olsa yazarlardı diye düşünüyorum hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 21 Şubat 2016; 23:29:08 >
  • 1 2 gün daha uzatsalar bari

• Arkadaslar bu oyun dx 12 gelmiyecekmiydi

• Arkadaşlar , BETA yarın saat kaçta bitiyor ?
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    14.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Şimdi çıktım oyundan.

Bir Türk bir Amerikalı bir İsveç 3 saati aşkın bir süre oyun üzerinden konuşarak çok güzel vakit geçirdik. Bilmediğim çok şey öğrendim.

Oyunu alırsam bu adamlar için alırım valla ikisi satın almış, steamden, uplayden ekledik birbirimizi çok samimi herifler. Bazen ingilizcem bitse de bozuntuya vermediler.

DZ hakkında kafamda birkaç soru var, gerçi şimdi beta ama oyunda ki amaç tam olarak ne ben çözemedim? Ölünce ne kaybediyoruz?

3 saat boyunca NPC kesip düşen lootları Extraction noktasına götürdük. Rog olmanında bir esprisi yok gibi. Kalabalığın arasında olduysan zaten hiç acımıyorlar.

Oyunun atmosferine bayıldım. Fakat yapılacak şeyler acayip kısıtlı gibi. Alınacaksa bile season pass olmadan anlamsız olacağını düşünüyorum.

Çoğu perk vb. özellikler kapalı. Beta'yı oynadıktan sonra satın alıp almama kararını veririm diyordum lakin Beta'dan çok fikir sahibi olamadım yapılabilecekler hakkında. Tam sürümde ki içeriği de görmek lazım.

Bu arada oyun hakkında önerebileceğiniz bilgilendirici yazı ve inceleme var mı?

+1 Asiri teredutteyim. 120tl ye buldum ancak cabuk sikabilir gibi oyun.

ÜStad nereden buldun 120 tl ye?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu aşması çok kolay nuuvemden alışveriş nasıl yapılır yazın youtube üzerinden bir sürü video var.Hola eklentisini indirip brezilya yapıcaksın bölgeyi, oyunu aldıktan sonra birşeye takılmadan oynarsın tabi ki dediğim bölgeye dikkat ediceksin sadece brezilya bölgesi için diye zaten yazıyorlar eğer onu alıpta dersen benim oyuna girmiyor hesap ban yemiş yani onuda bir zahmet okuyun adamlar herkesin görebileceği yere yazmışlar iyi alışverişler.

Bilip bilmeden yazmişsın. Nuuvemden normalde alisveris yaparim ancak yeni bir sistem geldi, paypalin brezilya adresli olmadiginda alisverisi tamamlamiyor. Artik nuuvemdeki vpn devri bitti isin ozu. Hele divisionu almak icin neler denedim ama bir turlu aşılamıyor odeme kısmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Yalnız değilsin dostum 2 saat oynadım ve oyunu sildim direk...
    Tps ve rpg ağırlıklı oldugundan beni sarmadı..
    Ama grafikler sesler çok iyidi.

Aynı sebeplerden dolayı beni de sarmadı, bir sürü ayar olmasına rağmen grafikleri de beğenmedim.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.