Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Masaüstü sağ tık görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları kısmından. Win10 mu kullanıyorsunuz bilmiyorum ama.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Hocam editledim onceki mesaji:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu pek bilmiyorum, özellikle DZ'nin acemisiyim.

Beraber oynayıp yardımcı olabilecek varsa uplay nick; CallMeSpacemaN
  • Beyaz ekran da kalma hatası neden kaynaklanıyor ? Bilgisi olan var mı ?
  • Dark Zone da şuana kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım lakin biraz elden geçirilmesi ve eklentiler yapılması lazım daha fazla canlandırmak açısından.

Arkanızı devamlı kollayın hiç ummadığınız kişi size ihanet edebiliyor bazen.

Dark-Zone Görüntüler :

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 20 Şubat 2016; 17:40:47 >

• DZ Keyleri kullanabileceğimiz başka chest yeri bilen varmı ? 1 tanesini bulduk açtık ama 1 anahtarım daha kaldıç
  • Serverlar mı patladı gene?
  • Oyunu pcye almak istiyorum ama steamde 180 tl daha ucuza alabilceğim bi yer var mıdır?
  • Bu hatayı neden alıyor olabilirim ??

Bu mesaja eklenen görseller:

• amadiks kullanıcısına yanıt
    Klasik oyun öncesi epilepsi uyarılarından. Herkeste çıkıyor.
  • Oyun içi chat nasıl aktif edicez entere basıyorum ama yazamıyorum

• Şimdi çıktım oyundan.

Bir Türk bir Amerikalı bir İsveç 3 saati aşkın bir süre oyun üzerinden konuşarak çok güzel vakit geçirdik. Bilmediğim çok şey öğrendim.

Oyunu alırsam bu adamlar için alırım valla ikisi satın almış, steamden, uplayden ekledik birbirimizi çok samimi herifler. Bazen ingilizcem bitse de bozuntuya vermediler.

DZ hakkında kafamda birkaç soru var, gerçi şimdi beta ama oyunda ki amaç tam olarak ne ben çözemedim? Ölünce ne kaybediyoruz?

3 saat boyunca NPC kesip düşen lootları Extraction noktasına götürdük. Rog olmanında bir esprisi yok gibi. Kalabalığın arasında olduysan zaten hiç acımıyorlar.

Oyunun atmosferine bayıldım. Fakat yapılacak şeyler acayip kısıtlı gibi. Alınacaksa bile season pass olmadan anlamsız olacağını düşünüyorum.

Çoğu perk vb. özellikler kapalı. Beta'yı oynadıktan sonra satın alıp almama kararını veririm diyordum lakin Beta'dan çok fikir sahibi olamadım yapılabilecekler hakkında. Tam sürümde ki içeriği de görmek lazım.

Bu arada oyun hakkında önerebileceğiniz bilgilendirici yazı ve inceleme var mı?

• Maxıs kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda bu şapkaları nereden bulup alabiliyoruz? Belli seviye mi gelmek lazım? İlk tanıtım E3 videosundan beri bir bere takma hevesi var onu yapamadık henüz
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Envantere gir sağ üstte "Appearance" kısmı var. Ben konsolda oynadığım için R1 tuşuyla sağa geçiliyor. PC'de oynuyorsan mouselada geçebilirsin. Orada kıyafetleri değiştirebiliyorsun her ayrıntısına kadar. Yenilerini bulma kısmı ise yine loot yoluyla oluyor. Şansa yani ama bol bol çıkıyor giysiler, şapkalar vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Şimdi çıktım oyundan.

Bir Türk bir Amerikalı bir İsveç 3 saati aşkın bir süre oyun üzerinden konuşarak çok güzel vakit geçirdik. Bilmediğim çok şey öğrendim.

Oyunu alırsam bu adamlar için alırım valla ikisi satın almış, steamden, uplayden ekledik birbirimizi çok samimi herifler. Bazen ingilizcem bitse de bozuntuya vermediler.

DZ hakkında kafamda birkaç soru var, gerçi şimdi beta ama oyunda ki amaç tam olarak ne ben çözemedim? Ölünce ne kaybediyoruz?

3 saat boyunca NPC kesip düşen lootları Extraction noktasına götürdük. Rog olmanında bir esprisi yok gibi. Kalabalığın arasında olduysan zaten hiç acımıyorlar.

Oyunun atmosferine bayıldım. Fakat yapılacak şeyler acayip kısıtlı gibi. Alınacaksa bile season pass olmadan anlamsız olacağını düşünüyorum.

Çoğu perk vb. özellikler kapalı. Beta'yı oynadıktan sonra satın alıp almama kararını veririm diyordum lakin Beta'dan çok fikir sahibi olamadım yapılabilecekler hakkında. Tam sürümde ki içeriği de görmek lazım.

Bu arada oyun hakkında önerebileceğiniz bilgilendirici yazı ve inceleme var mı?

+1 Asiri teredutteyim. 120tl ye buldum ancak cabuk sikabilir gibi oyun.

• Tuhaf. Oyunu begendiniz mi? Bana cok bos geldi. 1 saat gecmeden sıkılıyorum pvp de.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Hocam oyunda bu şapkaları nereden bulup alabiliyoruz? Belli seviye mi gelmek lazım? İlk tanıtım E3 videosundan beri bir bere takma hevesi var onu yapamadık henüz

Kıyafetler en çok ev içlerindeki dolap , çanta vs.. den çıkıyor.

-------------------------------------

GOLD sürümünü alıcaksanız PlayStore dan alın doğum günü çeki ile 170 TL e geliyor ve türk telekom abonesiyseniz taksit imkanıda mevcut , standard sürüm alıcaksanız kinguin de 130 TL civarına bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 21 Şubat 2016; 2:40:06 >

• Beyler ben beta online oynayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UCAN ESEK U kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsin dostum 2 saat oynadım ve oyunu sildim direk...
    Tps ve rpg ağırlıklı oldugundan beni sarmadı..
    Ama grafikler sesler çok iyidi.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.