Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Division 1 de en yüksek gear score 291,eğer setiniz mevcut itemlerle daha fazla gelişmiyorsa itemleri optimize ederek gear score seviyenizi 291 e yükseltirsiniz.Önerim gear score üzerine değilde oyun tarzınıza göre uygun bir build oluşturmanız yönündedir.önceliğiniz doğru itemlerle bir build oluşturmak ve ardındanda optimize ederek en yüksek seviyeye çıkarmak olmalıdır.Yeşil gearlardan Striker,Predator Mark,D3-FNC yada Nomad Classified en çok kullanılan setlerdi,bunların kendi içerisinde set bonuslarına göre oluşturabileceğiniz Firearms ve Stamina ağırlıklı olan türleri bulunuyor.Strikerda 6K firearms hasar gücü yüksek ama çabuk eriyen bir build,9K stamina ise daha tank fakat hasar gücü daha az bu nedenle sete göre silahları tercih etmek gerekiyor.Örneğin 9K Staminalı Striker buildinde Striker Damage Stacklerini hızlıca alabilecek The House egzotik ve Showstopper Egzotik Shotgun buildi tercih etmeniz gerekir.Diğer setlerdede buna benzer kombinasyonlar tercih edebilirsiniz.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Division 2 den sonra 1'i oynayınca çok farklı geldi 1. oyun.

Division 2 de 30 levelden sonra New York exp.aldığımızda 40 level daha sonra da score (yanlış söylemediysem) seviyesi durmaksızın 1000'lere kadar çıkabiliyordu. (beraber matchmaking yaptığımız adamlar 600-800 score ile gelenler oluyordu)
  • arkadaşlar şöyle bir sorunum var oyunu 2k full ekran yapınca donuyor ve atıyor.
    araştırmalar sonucu sorunu yaşayanların denedikleri her şeyi denedim ama sorun çözülmüyor. var mı bilgisi olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcı963 -- 7 Eylül 2020; 15:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

arkadaşlar şöyle bir sorunum var oyunu 2k full ekran yapınca donuyor ve atıyor.
    araştırmalar sonucu sorunu yaşayanların denedikleri her şeyi denedim ama sorun çözülmüyor. var mı bilgisi olan ?
    Dx12 yerine Dx11 ile açmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isbara

Dx12 yerine Dx11 ile açmayı dene.

Alıntıları Göster
    çözdüm gibi şuan için neden dx12 de sorun cıkarıyor ki bu oyun ?
  • Division da yine Division2 gibi ilk çıktığında Dx12 ile crash yiyordu. Ondan önerdim çözüm olarak.
  • Arkadaşlar elimizdeki gear skoru düşük olan exotic silah veya zırhların division 2 deki gibi yükseltebiliyor muyuz craftla.
  • Oyunu yeni oynamaya başladım da aşırı hoşuma gitti. Looter Shooter olmasını felan geçtim, atmosfer müthiş derecede iyi. Tek sıkıntısı ana görevlere istediği level ile de gitsem özellikle co-op ve online odaklı yapıldığından pek zorluyor. Yine de serverlerı hala dolu gözüküyor. Matchmaking ile birkaç kişi bulunup görevlere girilebiliyor.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Division 2 oynadım ve hemen hemen herşeyiyle bitirdim. 2 gün önce indirimle arkadaşla beraber ilk oyununu aldım. Gel istersen oynarız beraber. Discord Hunt showdown sunucusu ama beraber farklı oyunları da oynadığımız arkadaşlar da var mesela rdr 2 gibi.

Sunucudaki ismim 21aRaLIK

https://discord.com/invite/AEUNtp47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolBUDUR -- 6 Ocak 2022; 18:52:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam. 20.lvl de oyun artık sıktığından bırakmıştım :)

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Sizin adınıza üzüldüm, ben çok sevdim açıkçası, gayet başarılı buldum. Oyun sonuna kadar devam ederim, dps, tank ve skill setlerimi tamamlayınca bırakırım.

1. ve 2. oyunu aktif olarak oynuyorum, beraber oynamayı düşünen varsa mesaj atabilir
  • Playstation Deluxe da oyun mevcut. Ekip var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyuna 6 yıl sonra tekrar girip bakalım dedik :) oyuncu var mı acaba çok merak ediyorum.

• Şu oyunun kış mevsimini yaşatabilecek başka oyun görmedim,benim için efsanedir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun atmosferini verebilecek başka oyun yok piyasada

• Oyun tarihinin en atmosferik deneyimi. Yeryüzünde hiçbir oyunun ulaşamayacağı bir worldbuilding harikası.

Hele bir Survival modu var ki it's insane. Millet ubisoft nefretinden hep küçümsüyor(ve diğer taraftan God of War veya Zelda gibi şaka şaka işleri överek) ama benim için son 10 yılın en masterpiece oyun deneyimi net bir şekilde budur. Anlamıyorsunuz Ubisoft king of the casual gaming, adamlar 100 saat Zelda 50 saat gow ragnarök oynamayı doluluk sanıyor oysa bu oyun 2000 saat boyunca nefes kesiyor baba.

• Hikaye var mı bu oyunlarda? Bu oyunlar derken Wildlands falan kastediyorum. Tamamen tek başıma oynayabilir miyim?

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    oynayabilirsin

• bende 1. oyunu gold edition u 40 tl ye aldım şimdi. atmosferi çok güzel kimse yoktur muhtemelen server larda ama olmadı tek başıma takılırım

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.