Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Standart editiyon ama icinde son nfs crysis 3 ve me2 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda coop var mı arkadaşlar

• Kralı var

• TheProDigYYY uplay hesap ekleyin arkadaslar yanliz cekilmiyor oyun 😊

• Arkadaslar Bullet King'e ne oldu artik yok mu? Aradim bulamadim. Bu arada yeni patch guzel olmuş. Maske efsane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 27 Ağustos 2017; 12:38:58 >
  • Hocam bu maskeleri nereden temin edebiliyoruz

• Reward Claim Vendora bak kardo orada yoksa global eventler gelince onlari yap oyle kazaniyorsun diye biliyorum. bu arada beni ekle kardo uplayden Gok-AlpTalu ben aksamlari oynuyorum artik geri dondum oyuna.

• VollemaanXCV ekleyebilirsiniz arkadaşlar

• Arkadaşlar oyunu ne zamandır oynamıyorum. Steam için season pass i en ucuz nereden alabilirim. Yeni başlacak olan arkadaşlar ekleyebilir beraber yaparız görevleri. Steam ve Uplay nick : kokesta
  • Tom Clancy’s The Division 2 gün önce aldım. Gerçekten güzel oyun yapmışlar ama fare ile geriye dönmek veya sağa sola bakmak çok zor. Bunun bir çözümü var mı?
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hiç sıkıntı yaşamadım dediğin konuda. ilerlerken sıkıntı olmaz dururken arkana bak sonra silahı zoomla direk dönüyor. Ama dediğim gibi hiç sorun yaşamadım. Bu arada oynayacak arkadaşlar varsa eklesin. XefionGC
  • Ajanlar Burda Toplanıyor :D Forum Donanım'daki Ajanlarıda Discord Adresimize bekleriz :D

https://discordapp.com/invite/teP7WGN

Bu arada 1.8 güncellemesi çok iyi bir şekilde geliyor bırakan arkadaşlar var ise tavsiyem oyuna 1 şans daha vermeleri :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

Hiç sıkıntı yaşamadım dediğin konuda. ilerlerken sıkıntı olmaz dururken arkana bak sonra silahı zoomla direk dönüyor. Ama dediğim gibi hiç sorun yaşamadım. Bu arada oynayacak arkadaşlar varsa eklesin. XefionGC

Ben ilerlerken sorun yaşıyorum. Mesela bir yere gidiyorum ve sol dönmem lazım fareyi benzer oyunlardaki gibi sola çevirince çoğu zaman alakasız bir yere bakıyor. Anlık atlama gibi bir garip şey oluyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    mouse sensitivity de sikinti olabilir yabanci forumlara hic baktin mi?

• Oyunun 1.7.1 güncellemesi çıkmış.

Detayları;

The Face Masks vanity rewards are now tied to Global Event Commendations instead of the Leaderboards. Global Event Leaderboards now reward a number of Classified Caches, the amount depending on an agent’s placement on the Global Event Leaderboards once the event ends.
    Fixed an issue where agents would be prompted with an incorrect reward notification.
    The first column in both Dark Zone Leaderboards and Global Event Leaderboards will now display Rank even though the text says Position.

GAMEPLAY
    Fixed a RPM related exploit.
    Fixed an issue where agents could experience weapons jamming with low-RPM weapons, such as shotguns and marksman rifles.
    Fixed an issue where an agent could get desynchronized if the agent cancelled the animation of entering cover with a combat roll.
    Fixed a desynchronization issue which could occur after an agent jumped off a high structure.
    Fixed a desynchronization issue which could occur during corner swaps.
    Fixed a desynchronization issue which would occur when climbing off a prop and then quickly going into cover.
    Fixed another desynchronization issue which could occur if the agent would perform a combat roll before finishing a cover to cover move.
    Made several improvements in order to prevent various desynchronization issues.
    Updated the description of the Striker’s set 4p bonus to now state that the bonus will be lost when exiting combat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 19 Eylül 2017; 13:51:53 >
  • Arkadaşlar Merhaba, imzadaki sistemi kullanıyorum. son 1 aya kadar hiç sıkıntı yaşamıyordum oyunda ancak son 1 aydır lag ve fps düşüşleri oluyor. Bazen açıyorum oyunu takılıp masaüstüne dönüyor ikinci açışımda açılıyor vb. Bunların önüne nasıl geçeceğim bu sorunlarla karşılaşan oldu mu. Kafayı yedirtiyor oyun.
  • Oyun gerçekten muhteşem ama bazı görevleri tekrar yapmak bazen sıkıyor. Bir de en kolay denen zorluk seviyesinde bile bazen zorlanıyor hatta defalarca öyle biliyorsun. Bu ikisi dışında oyunu sevdim.
  • Arkadaşlar oyun epey canlanmış ya girmeyeli , 2 aydır falan girmiyordum da; global eventler , yeni içerikler falan hoş olmuş. 1.8 de daha da iyi şeyler gelecek deniyor bakalım. O zamana kadar delirmeceler yapalım bakalım içerik yeterli gibi .
  • Newresim kullanıcısına yanıt
    efsane oldu ya ben en son 1.6da oynamistim sıkımıştı ama simdi deli gibi ge sonuna kadar classified :)

• uplay id : KillingJ00ke

ekleşelim hocam ,dzde falan takılmacasyon yaparız.

Gtx 1080 var bendede , arada dark zoneda kasma yapıyor. Tüm ayarleri fullememek lazım herhalde. Object detail falan standart %70 ti , oraya geri çektim. Düzeldi gibi. Bazı ayarlar görüntüye birşey katmıyor ama gereksiz makineyi yoruyor zannımca.
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.