Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala oynayan varmı bilmiyorum ama, geçen cuma günü indirim var diye 92 TL den Gold paketi aldım Steam üzerinden.. fiyat konusunda da iyimi kötümü bilemedim..

ilk çıktığı zamanlar Meksika üzerinden çok uyguna almıştım ama Key yollamadılar ve aktif olmadığı için satış iptal olmuştu. o günden beri bu oyunu merak ettim ve hep almak istemiştim..

Oyuna çok yabancıyım. şimdilik tanımaya çalışıyorum. online kısmına hiç bakmadım. sadece profil ve karakter oluşturup hikaye moduna girdim. daha ilk görevlerdeyim ve Lvl 1 durumum..

En basitinden neleri ve nasıl yapmam gerektiği konusunda bana fikir ve yol gösterebilecek varmı acaba?

Ubi arkadaş listem de boş bu arada. bu oyun sanırım takım halinde daha iyi oynanıyor. benimde sürekli oynayacak vaktim yok..

Gtx 1070 FTW kullanıyorum. tüm ayarları Dx12 ile Ultra yaptım ve şehir içinde 102-115 arası FPS veriyor. gelen yamalar mı oyunu iyileştirdi yoksa eskiden de böylemiydi bilmiyorum..

Selamlar herkese..

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Single Player kısmını hemen bitir. 30 level olduktan sonra günlük görevler takım elemanları ile birlikte nest'ler var onları yaparsın. Dark Zone'a biraz güçlendikten sonra gir.
  • skywalkerhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
  • indirimden yararlanıp aldım 12 levelim birlikte oynamak isteyen varsa eklesin :)

Uplay: Jusca57
  • Newresim kullanıcısına yanıt
    DZ'de bugün 5 key kullandım, supply drop gittim yok abi adam gibi item atmıyor. LS ve UG dlclerinin kasalarıda birşey atmıyor adam gibi. Tek çözüm eski görevleri heroic bitirmek.
  • Merhaba,
    Siz division uzmanlarına bir sorum olacaktı. Ben önce uplay'den Division'un 5 saatlik deneme sürümünü (40 küsür gb) indirdim 3 saat kadar oynadım hoşuma gitti, nette de key fiyatları düşünce Dr.Oyun dan uplay global key aldım. (ki güvendiğim bir sitedir daha öncede oyun almışlığım var ve hiç sorun yaşamadım.) Oyunu nasıl olsa indirdim aktif edeyim derken, keyi girdiğimde yeni bir "Division PTS" diye Uplay'de bölüm açıldı ve tekrar 40gb indirme istiyor. PTS "Public Test Server" olarak geçiyormuş, Dr.Oyun'a sorduğumda bunun normal sürüm olduğunu söylediler. Acaba yanlış bir versiyon mu gönderdiler? Yoksa doğru sürüm mü? Doğru ise mevcut indirdiğim Trial Sürümünü bu key ile aktif edebilirmiyim? (Kotam bitti de 40 gb indiremiyorum tekrar) Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

• Dr oyunla iletisime gec gene bence. Pts test serveri evet yeni seyleri ilk orada deniyolar sikinti yoksa oyuna guncelleme ile ekliyolar. Yani pts asil oyun degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arsem00 A kullanıcısına yanıt
    Bu akşam baktığımda oyun düzelmişti. Yani Trial sürüm normal sürüme dönmüştü. Demek ki biraz bekelemek gerekiyormuş. Dr.Oyun da şu an 74.-TL ve sorunsuz oynuyorum. Bu arada cevabınız için teşekkür ederim.
  • Geçmiş olsun. Bu oyun yerine players uknown battleground alsaydın keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTAN3K

Geçmiş olsun. Bu oyun yerine players uknown battleground alsaydın keşke.

Aslında ikisi arasında gittim geldim ama Battleground fazla survivor geldi bana, yani bu da benzer ama single da bir konusu varya hem multi hem single takılırım boş vakit buldukça diye düşündüm. Birde sorum olacak;

Ben Ubisoft Clup'tan ücretsiz olarak, Ghost Recon® Wildlands outfit, Rainbow 6®: Siege outfit, Splinter Cell® outfit, Ubisoft Club 'Go Bag' ve Premium Credits "Adds 170 Premium Credits to your inventory" açtım. Netten bakınca da "unlock" görünüyor ve "oyun içinde alabilirsiniz" diyor ama ınventory'imde yok. Acaba oyun içinde bunları farklı bir şekilde mi açıyoruz? Yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

• Sh@D0W kullanıcısına yanıt
    Oyun içinde apperance ta otomatik yüklenmiş olur oradan kontrol edebilirsin.
    170 premium credit te pouches tan kontrol edebilirsin yada premium vendorden terminalde göreceksin en sonda solda underground girişi üstü.
    PUBG alırdım senn yerinde olsam tekrar geçmiş olsun :D
  • Selam beyler, biliyorum ki burası pc bölümü arkadaşlar ama bilen bir arkadaş varsa cevaplar diye düşündüm o yüzden yazıyorum ps4 bölümünde cevap bulamadım.

Beyler bir şey sormak istiyorum şimdi ben nu oyunu ilk çıktığı zaman benim biraderin us hesabı ile satın almıştık Gold versiyonunu bende primary hesabını kullanıyorum kendi hesabim olan tr hesabim ile oynuyorum sıkıntı yok yalniz bu yeni çıkan Premium Vendor satıcısından bir iki bisi almak istiyorum peki bunu nasıl alıp faydalanabilirim ? Kendi tr hesabımdan küçük bir deneme yaptım olmuyor yani satış gerçekleşiyor ama bana vermiyor hesaplar tutmadığı içinmi anlamadim nasıl alabilirim bu konuda yardımcı olurmusunuz

• Arkadaşlar pvp si yokmu oyunun

• Darkzone diye bi yer var orasi pvp

• cd keysten 16.89 dolara aldım çok uyguna denk geldi. rusun biri denk geldi , 2 saat oynadık.

uplay nik: delibaron1995

5 levelin sonlarındayım. beraber kasmak isteyen veya yardımcı olmak isteyenler eklesin de beraber oynayalım. tek başına zor oyun ve zevki daha az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loras Tyrell -- 2 Mayıs 2017; 2:43:23 >
  • Beyler almayın bu oyunu paranıza yazık hackerdan geçilmiyor oyunda iyice bozuldu ve oynayan kişi sayısı baya azaldı.
    Aşağıdaki linkteki hacker neredeyse 1 aydır oyunda hala kicklenmedi, bu sadece 1 örnek daha onlarca hacker var oyunda.
    https://www.youtube.com/watch?v=_833ygaJX8U

Buda adamın kendi çektiği videolar.
    https://www.youtube.com/watch?v=O2sAwj_rnrk&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=dEVgpUt0ArE
    https://www.youtube.com/watch?v=svE5M_a0gtk
    https://www.youtube.com/watch?v=gq3J4RFeb2M

Buda twitch te yayın yapan oyunculardan birinin çektiği video;
    https://www.youtube.com/watch?v=Th7q5-l-UBc&feature=youtu.be

Bu oyun yerine PUBG alın daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAPTAN3K -- 4 Mayıs 2017; 15:59:44 >

• merhaba arkadaşlar oyunu alalı 2 gün oldu lvl 7 yim birlikte oynamak isteyen arkadaşlar pm ile ulaşabilirler yaş 28
  • erkinakkas E kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır oynamıyorum bn de. 20 levele geldiğinde söyle beraber oynayalım.
  • oyunun solo kısmında ki parayı harcamak mantıklımıdır silah neysede armor almak istiyorum ama paraya kıyamıyorum birde lvl 30 olduktan sonra para sıkıntısı çekmek var sonuçta ne önerirsiniz?
  • bu oyunda her ubisoft oyununun kaderini paylaşarak yavaş yavaş bitiyor.1 sene sonra for honor'da bu hale gelecek.

Ulan ubisoft bir türlü akıllanamadın.Fikirlerin-yaratıcılığın iyi de bir türlü işleyişi,sürdürebilirliği sağlayamıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.