Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • last stand lagdan hiç keyif vermiyor host sistemi çok kötü
  • oyun bence keyifli ,ölü oyunu diriltmeye çalışıyor demiş arkadaşlar ama bilmiyorum.Bu tarz oyunda pek yok zaten piyasada bence gayet iyi,akıcı ve sıkmıyor adamı.Dlclerle birlikte yapabilecek bir sürü şey var zaten gerçi survival mod henüz girmedim bende .Ayrıca incursionlar kanser ya 6 7 saat verdim unknown signal görevine ancak bitirebildim

Oyunu story modunu bitirmiş ,dlc ve darkzone(incursion da olur)kasmak isteyen arkadaşlar beraber oynayabiliriz.
    uplay:KillingJ00ke
  • dark zone yeni açılan bölgede maske istiyor..bunu nereden bulacağım?
  • shotgun a karşı ne yapacaz ya ekran uçuyor gidiyor bir şey yapamıyom direk kaçacaz mı

last stand deki lag sorunuda düzelmiş gibi artık dünyanın öbür ucundaki host a bağlanmıyorsunuz

edit : düzelen bir şey yokmuş sabah şans eseri güzel yere düşmüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 6 Mart 2017; 13:41:49 >
  • 5. seviye filtre nereden ediniliyor? DZ de bazıları giriyor, ben girince canım gitmeye başlıyor.

Crit DMG ile Headshot DMG birleşiyor mu yoksa kafaya sıkınca?
  • Selam arkadaşlar...
    oyunun yeni güncellemeside çıktı. iyi oynayan arkadaşları grubumuza davet ederim.
    U-play ismimiz : KTA_macamadian veya KTA_SiyahSüt
    Kolay gelsin
  • Arkadaşlar merhaba ben oyunu 1 yılı aşkındır oynamaktayım. Bizimle oynamak isteyen herkesi bekleriz yaş ortalamamız 30 ve üzeridir.Murat abinin dediği gibi KTA_BABAYAGA uplay benimki de bu arada bir arkadaş excotic cahce nerden buluruz diye yazmış onun bölümlerde chanagelle herotic ve yeni güncelleme ile birlikte lagendary var yeni seviye onu seçtiğinizde excotic cahce verir :) bilginize selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsoysa

Selam arkadaşlar...
    oyunun yeni güncellemeside çıktı. iyi oynayan arkadaşları grubumuza davet ederim.
    Kolay gelsin

https://www.youtube.com/watch?v=jSdQUKrn7S8

İzle
  • Last Stand Canavar olmuş. Ancak karşıdakileri eritmek çok kolay ama bunu nasıl yaptığımızı bir türlü çözemedim. Sebebi Striker kullanmamız mı acaba?
  • Arkadaşlar dx12'de açmayı deneyen oldu mu ben açtığımda güzel fps artışı oldu yalnız oyun 80-70 fps'de takılıyor.
  • Dz de filtre artışına gerek yok zaten öyle bişeyde yok takım olarak girmen gerek ve haellerle ilerleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuckingPurfect

quote:

Selam arkadaşlar...
    Kolay gelsin

İzle

Dostum sende öyle bir kuyruk acısı yaşatmış ki bu arkadaşlar nerdeyse 1 sene önce öldürdüğün 1 videoyu paylaşıyorsun kim bilir onlar seni kaç kere öldürmüştür.:))))))))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: ares6111

quote:

quote:

Selam arkadaşlar...
    Kolay gelsin

İzle

Dostum sende öyle bir kuyruk acısı yaşatmış ki bu arkadaşlar nerdeyse 1 sene önce öldürdüğün 1 videoyu paylaşıyorsun kim bilir onlar seni kaç kere öldürmüştür.:))))))))))))))))

Ne kuyruk acisi birader adamı gördüm attım zamanın ne önemi var. 1v1 beklerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ares6111

quote:

quote:

Selam arkadaşlar...
    Kolay gelsin

İzle

Ne kuyruk acisi birader adamı gördüm attım zamanın ne önemi var. 1v1 beklerim

1V1 oyuncusu değilim genelde takım oyuncusu olarak oynarız Birgün karşılaşırsak bu şartlarda görüşürz 😂

• Ya abiler oyunun yeni patchle baktım fps sorunu giderilmiş şu an 80 fps de falan oynayabiliyorum artık, şimdi bana bi tavsiyede bulunun en hızlı nasıl kasarım, underground dlc sini falan da aldım. Underground görevlerini mi yapayım napayım tam anlamadım her yerden görev fışkırıyor, benim de işten eve geldiğimde çok vaktim yok en değerli olanlarla uğraşayım diyorum bi yardım edin be :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Ya abiler oyunun yeni patchle baktım fps sorunu giderilmiş şu an 80 fps de falan oynayabiliyorum artık, şimdi bana bi tavsiyede bulunun en hızlı nasıl kasarım, underground dlc sini falan da aldım. Underground görevlerini mi yapayım napayım tam anlamadım her yerden görev fışkırıyor, benim de işten eve geldiğimde çok vaktim yok en değerli olanlarla uğraşayım diyorum bi yardım edin be :(

Hocam oyunun trialını denedim 6 saat boyunca oynadım ve çok keyif aldım. Almalı mıyım oyunu, alsam tüm dlcleriyle birlikte mi almalıyım, nereden almalıyım gibi sorular meşgul ediyor
  • DANAKAÇIRAN kullanıcısına yanıt
    Abicim oyun gayet güzel, eskiden buglar, hack kullananlar, fps sorunları bilmem ne oynanmıyodu bir türlü. Adamlar uğraşmış hileyi azaltmış, fps sorunlarını çözmüş, yeni modlar falan getirmişler bence oynanabilecek seviyelerde. En azından grubunuz da varsa uzun süre götürür eğlenceli bir şekilde. Underground dlc si başlangıç aşamalarında gelişmek için iyi sanırım çünkü gear points imi o dlc sayesinde hızlı artırabildim ama vaktiniz varsa onsuz da gelişirsiniz sanırım. İkinci el satan çok var bakarsan ucuza bulursun bence oyunu.

Ben de uzun süre sonra son patchle geldim valla tam durumunu da bilmiyorum oyunun açıkçası ondan sordum nasıl yakalarım milleti en kısa yoldan diye. :d
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Oyunun çıkış yıldönümüne özel 9-11 mart arası hvt ödülleri 2 katına çıkarılmış. Önümüzdeki hafta da field prof. yani 30dan sonra xp alma 2 katına çıkacak. Bunları kas. Ben de bırakmıştım oyunu şöyle bi girip göz atayım diyorum.

• Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    DANAKAÇIRAN kullanıcısına yanıt
    Neye uğraşmış hile azalmış?

@DANAKAÇIRAN

Tavsiye edicemde hile ve buglar hala devam ediyor. Normalde oyun çok başarılı şuanda alternatifide yok ancak pvp oynarken hile ve buglar çok can sıkıcı olduğu için keyif kaçırıyor.

Ayrıca yeni gelen patch ile alpha bridge düzelttiler bu sefer diğer setler dengesiz oldu. Muhtemelen bi ayar daha çekilmesi gerekecek, canlı yayın yapan bir kişi oyunu bırakıyorum yeni gelen patch diye video koymuştu geçenler. Ayrıca bazı klanlar filan yeni patch ten sebep bırakıyormuş oyunu filan diye duydum. Bana sorarsanız oyun öldü. Ama can sıkıntısı gidermek için arada survival yada last stand veya pve arkadaşlarla oynanabilir.
  • KAPTAN3K kullanıcısına yanıt
    Neblim abi ben de sağda solda okuyorum düzelmeler var diye ondan dedim. Doğrudur tabi ben bırakmıştım o muhabbetler yüzünden aldıktan 1-2 ay sonra Neyse en azından fps sorunu düzelmiş biraz oynarım yukardaki arkadaşın dediklernie bakarak sarmazsa gene bırakırım. :d Hızlı gear falan kasmak için tavsiyeniz var mı hocam sizin de ?
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.