Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Defias

Benim fikrimce sıkıntı olmaz şu videoyu izlemeni tavsiye ederim birde .

https://www.youtube.com/watch?v=Fil6zmLx_xo

tamam hocam kış indiriminde alacağım fakat gold edition alırsam season pass felan ne işe yarıyor 115 tl ye survival underground dlcsi felan içinde mi acaba gold editionun ?
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda da indirimde 115 tl ye steamda satılıyor aracı oyun sitelerinden 100 tl civarına alınabiliyor .Gold editionda season pass var season pass de survival , underground ve yeni çıkacak büyük dlc yi içerecek . Ben zamanımın büyük çoğunluğunu survival ve underground içinde geçiriyorum .
  • quote:

Hocam şu anda da indirimde 115 tl ye steamda satılıyor aracı oyun sitelerinden 100 tl civarına alınabiliyor .Gold editionda season pass var season pass de survival , underground ve yeni çıkacak büyük dlc yi içerecek . Ben zamanımın büyük çoğunluğunu survival ve underground içinde geçiriyorum .

survival ve undergroundu alabiliyor muyum hocam gelecekteki dlcleri kapsamıyor dem sadece geçmiştekileride alabilyoruz ?
    Hocam şimdi gold edition olarak alırsanız içinde season pass olacak . Season pass de survival , underground olacak ve yeni çıkacak olan dlc yi de kapsayacak . Ayrı ayrı alırsanız çok daha pahalıya gelir oyun .
  • quote:

Hocam şimdi gold edition olarak alırsanız içinde season pass olacak . Season pass de survival , underground olacak ve yeni çıkacak olan dlc yi de kapsayacak . Ayrı ayrı alırsanız çok daha pahalıya gelir oyun .

hocam 110 lira bütcem vardı division standart + sherlock holmes devil daughter alcaktım da emin olamadım şimdi divisionu ilk çıktıgında aldım kaldırmadı sistemim 25 fps aldım 720p de korkum alırım oyunfordan felan yine kaldırmaz iade de edemem :(
    Hocam o zaman sana bir tavsiye de bulunayım droyun.com dan 115 tl steam cüzdan kodunu 105 tlye alabilirsin . Steama yükledikten sonra oyunu steam üzerinden satın al ve dene eğer memnun kalmazsan iade edersin . Yalnız 2 saat kuralını unutma oyunda 2 saatten fazl vakit geçirme eğer alrısan :D
  • quote:

Hocam o zaman sana bir tavsiye de bulunayım droyun.com dan 115 tl steam cüzdan kodunu 105 tlye alabilirsin . Steama yükledikten sonra oyunu steam üzerinden satın al ve dene eğer memnun kalmazsan iade edersin . Yalnız 2 saat kuralını unutma oyunda 2 saatten fazl vakit geçirme eğer alrısan :D

kış indirimlerinde alayım o zaman bi kaç gün sonra hocam olmadı alırım olmazsa iade eder diğer oyunlardan toplarım bi paket
  • Arkadaşlar merhaba. Oyuna yeniden döndük arkadaşımla. Bu survivor patch hoşumuza gitti açıkçası. Ancak bir sorumuz var. En son 7 ay önce falan oynamıştık, şuan gear score'ler 256 oldu ancak item kasamıyoruz, yeterli damage vuramıyoruz. Nerede değerli item kasabiliriz ? veya bu konuda neler yapmamız gerekli lütfen yardımcı olur musunuz ? teşekkürler
  • arkadaslar lütfen yardım edin,oyunu 1-2 gün önceye kadar son ayarlarda güzelce oynuyordum,sabah nvidia driver yüzünden başka bir sürüm indirip kurdum şimdi oyuna girdigimde kaplamalar çok kötü ,binaların kaplamarı aşırı kötü,afişler reklam panolarındaki yazılar vs okunmuyor bile...anlamadım bir türlü neden yapıyor böyle ayarlar son ayarda yine ,he oyun aynı fps ,yani kötü gösteriyor ama fps artısıda yok.bu hata ile karsılasan oldumu acaba çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacquer

Arkadaşlar merhaba. Oyuna yeniden döndük arkadaşımla. Bu survivor patch hoşumuza gitti açıkçası. Ancak bir sorumuz var. En son 7 ay önce falan oynamıştık, şuan gear score'ler 256 oldu ancak item kasamıyoruz, yeterli damage vuramıyoruz. Nerede değerli item kasabiliriz ? veya bu konuda neler yapmamız gerekli lütfen yardımcı olur musunuz ? teşekkürler

season passliyseniz survivalda kasabilirsiniz. yoksa light zonedaki bosslari oldurun ordan dusurduklerinizi takin sonra solo olarak madison field hospital kasin hardda. cabuk biter iyi malzeme duser ve iki gorevde bir field cache gelir onlardanda iyi malzeme cikiyor. iki kisi girerseniz goreve daha fazla mob geliyor ve daha fazla dmg vuruyorlar. tek basiniza yapmak daha kolay. 256 skora ulasinca beraber challenge lexington gecersiniz build dizmek icin. good luck agents

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 19 Aralık 2016; 21:44:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

quote:

Orijinalden alıntı: jacquer

Arkadaşlar merhaba. Oyuna yeniden döndük arkadaşımla. Bu survivor patch hoşumuza gitti açıkçası. Ancak bir sorumuz var. En son 7 ay önce falan oynamıştık, şuan gear score'ler 256 oldu ancak item kasamıyoruz, yeterli damage vuramıyoruz. Nerede değerli item kasabiliriz ? veya bu konuda neler yapmamız gerekli lütfen yardımcı olur musunuz ? teşekkürler

season passliyseniz survivalda kasabilirsiniz. yoksa light zonedaki bosslari oldurun ordan dusurduklerinizi takin sonra solo olarak madison field hospital kasin hardda. cabuk biter iyi malzeme duser ve iki gorevde bir field cache gelir onlardanda iyi malzeme cikiyor. iki kisi girerseniz goreve daha fazla mob geliyor ve daha fazla dmg vuruyorlar. tek basiniza yapmak daha kolay. 256 skora ulasinca beraber challenge lexington gecersiniz build dizmek icin. good luck agents

Teşekkürler hocam. Peki Incursion görevlerinden birşeyler elde etmemiz mümkün mü ?

• jacquer kullanıcısına yanıt
    incursionlarla diğer görevlerin hiçbir farkı kalmadı neredeyse dostum
  • peki survival'da tam olarak ne yapıyoruz hocam ?

Edit: Tamamdır hocam çözdük arkadaşla, teşekkürler yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacquer -- 20 Aralık 2016; 2:29:21 >
  • 280X + 6300FX ile 50 60 fps. ayarlar optimize edilmiş.

Gold edition var. Coop yapmak isteyenler uplay nickim Hitmanizm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman -- 20 Aralık 2016; 2:28:4 >
  • İlk survivor denememde hunter bossa kadar geldim fakat hunter bossu geçmek gerçekten zor çünkü gerçek oyuncular gibi kendisine heal atıyor-support station ve turret kullanıyor bunlara karşı dayanmak için staminanın 100k civarı olması gerekli daha aşağısı varsa bolca medkit yada support station craftlanarak huntera gidilmeli bu nedenle firearmsın çok yüksek olması yerine elektronik ve stamina ağırlıklı bir survival buildi ile hunter boss geçilebilir.Enfeksiyon süresi azalınca staminayı fazla yükseltemeden hunter ile karşılaşmak durumunda kaldım haliyle survival macerası bu noktada son buldu.

Gerçi ilk oyun olması nedeniyle biraz oyalandım bu iyi bir deneyim oldu bir sonrakine stamina ağırlıklı bir build ile birlikte iyi bir sniper bulduğumda hunter bossun daha kolay geçileceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 20 Aralık 2016; 3:16:36 >

• Arkadaşlar bende aldım oyunu şuan 10 levelım kasıyorum son hız Uplay adım OkanDRDYK steam adresim ise imzamda var ekleyin oynarız
  • c-0-1243 hatası alıyorum oyuna girerken bayağı bekletiyor oyuna girmiyor. Çözüm nedir arkadaşlar?
  • beyler zor ama bi yüzde 66 veya 75 indirim yer mi sizce kış indirimlerinde ?
    İmkansız hocam ubisoft bu .
  • Legolas777 kullanıcısına yanıt
    Sabah ben oyun içindeyken attı ve peşpeşe o hatayı verdi . Saatlerce uğraştım giremedim kesin bir çözümünü de bulamaım yok anladığım kadarıyla ubisoft serverlerinin saçma sapan milyon tane hatasından birisi maalesef .
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.