Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah. 3 kişi derken pve de 3 agents remaining' di. 2 saate yakın kalmıştım ama oyunu komple kapamak zorunda kalmıştım. tekrar girince ayıktım mevzuyu
  • Arkadaşlar ben oyunu steam den almıştım şimdi season pass almak istiyorum uplay kod olarak alsam olur mu ?
  • Akşamları oynayan pve grubu var mı?
    Şu yeni patchle gelen named item farm yapmak istiyorum akşamları 2-3 saat.Ninjabike Bagpack düşürdüm.Sıra ötekilerde.
    uplay nickim saitama__ GS 256.
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    olmuyor aynı platform olması gerek
  • Yeni başlayacaklar varsa arkadaşlar ekleyin ilerleyen günlerde bende başlıyorum oynamaya.

UPlay = Jawasra
  • Oyun bende güncellemeden sonra kasmaya başladı ...Nerede sorun var çözemedim ...Daha düne kadar kayıt aldıgım oyun şimdi takıla takıla çalışıyor..Çalışmak denirse tabi buna... BF 1 , reinbow six vs hiçbir oyunda sorun yokken ne oldu da division kasıyor anlamadım ...
  • İndirimlerde Gold Edition aldım bende steamden.30'u gördük bile sıra geldi dark zone'a 2 kişiyiz gelmek isteyen olursa eklesin arkadaşlar.

uPlay: Wigglesticks
  • Survival'da hunterların size melee yapmasına izin vermeyin sakın, tek atıyor.
    Tek vuruşluk canı kalmıştı ve dibindeydim ben melee yapayım derken hunterdan melee tek yedim.
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra bazı kullanıcılarda optimizasyon sorunu ortaya çıktığından bahsediliyordu redditte.DZ de gezerken bende yaşıyorum bazı bölgelerde mause tepkisi aşırı yavaşlıyor ve nişan almak imkansız hale geliyor.

Dün gece güzel bir grupla haftalık ve günlük intel görevlerini yaptık.Çok eğlenceliydi.2 tane named item düşürdüm.
    Field chestten god roll mc skull gloves geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 30 Kasım 2016; 14:3:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Güncellemeden sonra bazı kullanıcılarda optimizasyon sorunu ortaya çıktığından bahsediliyordu redditte.DZ de gezerken bende yaşıyorum bazı bölgelerde mause tepkisi aşırı yavaşlıyor ve nişan almak imkansız hale geliyor.

Dün gece güzel bir grupla haftalık ve günlük intel görevlerini yaptık.Çok eğlenceliydi.2 tane named item düşürdüm.
    Field chestten god roll mc skull gloves geldi

Aynen dediğin sorunu yaşıyorum dostum ... Mouse bildiğin iptal..Düne kadar onca olumsuz oyun içi sorun varken, güncelleme ile yine bir heves sardı, ama şimdi optimasyon sorunu çıktı.. Dün yanlış hatırlamıyorsam ekran kartında güncelleme vardı ..Bilemiyorum oyunun optimasyonuna etki edermi de bugun eğer doğru gördüysem, kartı güncelleyip tekrar deneyeceğim bakalım ..

• cro@oan kullanıcısına yanıt
    Dün küçük bir güncelleme geldi onunla beraber düzelmiş olabilir mi sorun?Ekran kartını güncellemekte belki sorunu çözebilir yada önceki driverlardan birini kurarak deneyebilirsiniz.
    Şöyle bir durumda var oyun çalışırken arka planda chrome filan olursa da takılmalar yaşanıyor.Oyunu açtığınız zaman arka planda başka bir programın çalışıp çalışmadığını da kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Dün küçük bir güncelleme geldi onunla beraber düzelmiş olabilir mi sorun?Ekran kartını güncellemekte belki sorunu çözebilir yada önceki driverlardan birini kurarak deneyebilirsiniz.
    Şöyle bir durumda var oyun çalışırken arka planda chrome filan olursa da takılmalar yaşanıyor.Oyunu açtığınız zaman arka planda başka bir programın çalışıp çalışmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Banada o hissi verdi...hdd nin sesi geliyor kulağıma o takılmalar olduğu zaman ... Sanki bişey okuyor, işlem yapıyor gibi..Arkada bandicam hep açık ...Takılmalar olunca kapadım bandicamı kısmen fayda etti.. Yinede dediğim gibi güncelleme öncesinde oyun içinden istediğim gibi kayıt alıyordum fps bile düşmüyordu.. İlla bir sebeb var elbette, bakalım çözmeye çalışacağım.Dediğiniz gibi dün oyuna girmedim güncellemelere bakayım inslh düzelir...

Bu arada zaten surviverdan bişey anlamadım :):) ... 4 eleman girdik biri kayboldu gitti ..Ekranda sürekli geriye doğru 12 agent, 11 agent gibi sanırım ölen eksilen sayıyı veriyor.. Sonra elemanlar DZ ye girdi ben giremedim virüs ile ilgili bişey yazdı sanki gidip onu bulman gerekiyor gibi ..Zaten harcadılar o ara beni olüncede hub a geri döndü...Hem yeni güncelleme anlamaya çalışıyosun birde oyundaki takılmalarla uğraşınca bırakdım oynamayı .. Neyse tşkler ilgin için hocam ..Bakıcaz bakalım bir çaresine ..

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

Banada o hissi verdi...hdd nin sesi geliyor kulağıma o takılmalar olduğu zaman ... Sanki bişey okuyor, işlem yapıyor gibi..Arkada bandicam hep açık ...Takılmalar olunca kapadım bandicamı kısmen fayda etti.. Yinede dediğim gibi güncelleme öncesinde oyun içinden istediğim gibi kayıt alıyordum fps bile düşmüyordu.. İlla bir sebeb var elbette, bakalım çözmeye çalışacağım.Dediğiniz gibi dün oyuna girmedim güncellemelere bakayım inslh düzelir...

Bu arada zaten surviverdan bişey anlamadım :):) ... 4 eleman girdik biri kayboldu gitti ..Ekranda sürekli geriye doğru 12 agent, 11 agent gibi sanırım ölen eksilen sayıyı veriyor.. Sonra elemanlar DZ ye girdi ben giremedim virüs ile ilgili bişey yazdı sanki gidip onu bulman gerekiyor gibi ..Zaten harcadılar o ara beni olüncede hub a geri döndü...Hem yeni güncelleme anlamaya çalışıyosun birde oyundaki takılmalarla uğraşınca bırakdım oynamayı .. Neyse tşkler ilgin için hocam ..Bakıcaz bakalım bir çaresine ..

Survival da hiç oynamadım ama dz ye girebilmek için sanırım maske yapman gerekiyor.DZ ye girdikten sonra da helikopter çağırma yerlerinde işaret fişeği ateşlemek için işaret silahı yapman lazım dz de.Sonradan boşa vakit kaybetmemiş olursun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

Survival da hiç oynamadım ama dz ye girebilmek için sanırım maske yapman gerekiyor.DZ ye girdikten sonra da helikopter çağırma yerlerinde işaret fişeği ateşlemek için işaret silahı yapman lazım dz de.Sonradan boşa vakit kaybetmemiş olursun.

Eyvallh hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Yeni başlayacaklar varsa arkadaşlar ekleyin ilerleyen günlerde bende başlıyorum oynamaya.

UPlay = Jawasra

Birazdan oyunu yüklemiş olurum gelecek varsa beklerim.
  • 8.22 gb güncelleme geldi uplay üzerinden
  • Bu güncellemeler ne arkadaş ya. Baştan oyun mu yapıyosun 8 gb ne ne!? 50 gb akk var bende gelmeyin bu kadar ya. Ulan Ubisoft

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]
  • S.a ben oyunu xbox one da oynuyorum ama bi manhattan gorevindeki videoyu izledikten sonra helikopterdeyken siyah ekranda kaliyor bunu nasil cozebilirim
  • Oyuncu Listesi oluşturuyorum arkadaşlar herkes katılabilir benim gibi arkadaş arayanlar içinde kolay olur id'ler tek bir yerde yoksa sayfa sayfa id aramak zorunda kalıyoruz.

https://forum.donanimhaber.com/m_122196954/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Oyuncu Listesi oluşturuyorum arkadaşlar herkes katılabilir benim gibi arkadaş arayanlar içinde kolay olur id'ler tek bir yerde yoksa sayfa sayfa id aramak zorunda kalıyoruz.

https://forum.donanimhaber.com/m_122196954/tm.htm

Hazır yapılmışı var :D Ama maalesef süreklilik olmadı

https://forum.donanimhaber.com/m_115130023/tm.htm

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.