Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haftaya salı 1.5 güncellemesinde pvp için enemy armor damage geliyor bunlar için.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    Hocam haftaya salı kesin geliyor mu güncelleme ? PS4 ile aynı andamı gelecek acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 18 Kasım 2016; 18:41:10 >
  • Açıklama yaptılar haftaya salı kesin gelecekmiş.
    PS4'e bir ay sonra gelecekmiş güncelleme.
  • arkadaşlar oyunu sizce almaya değer mi? ps4 te biraz oynamıştım ve konsolu satınca içimde kaldı. alırsam sizce normal mi almalıyım yoksa gold edition mı? bir de en ucuz key nerede satılıyor acaba?
  • The Division için Survival DLC güncellemesi PTS in ardından ana oyunada gelmiş bulunuyor.Güncelleme boyutu Uplay üzerinde 8.16 Gb boyutunda ve uzun süredir oyuna girmiyordum(bf 1 etkisi :D)fakat Survival DLC güncellemesini duyurulduğu andan itibaren merakla bekliyordum.Bakalım eski The Division günlerine geri götürmeyi başarabilecek mi çünkü arkadaşlarımla hemen hemen her akşam oynuyorduk ta ki çoğu oynamayı bırakana kadar :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 22 Kasım 2016; 16:28:38 >
  • 7 GB güncelleme gelmiş, hiç mi oynayan kalmadı çok sessiz buralar.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Yeni survival dlc çıktı.
    Müthiş bir şey olmuş survival mode.
    benimde hoşuma gitti açıkçası.
    dün akşam bir el Pvp attım atmosfer muazzamdı. Dark zone'a oranla girilebilen mekanlar daha fazla.
    çok uzun ömürlü değil fakat şuan vakit geçirmek için güzel bir mod.
  • Amazondan MasterCard indirimi ile $5a alinabiliyor su an.
    Dostum merhaba,

Biraz daha detaylı anlatır mısın? Oyunu gold edition olarak almama rağmen survival'ı bir türlü bulamadım oyun içinde.
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Underground'a geçişin olduğu habu alanı var.
    Orada hvt görevleri veren npc'lerin hemen yanında.
    Tamamdır hocam buldum, çok teşekkürler.
  • amazon.de de season pass 20 euro fakat "Not: Bu ürün şu anda yalnızca Almanya ve Avusturya'daki müşteriler için sunulmaktadır." ibaresi var.

bunu alıp almanya proxy ile yükleyebilir miyim?
  • Arkadaşlar gold edıtıonda sezon pass varmı yani tüm dlcler dahilmi oluyorum yardım ederseniz sevinirim
  • deluxx kullanıcısına yanıt
    season pass var 3 tane ek paket dahil içine diğer kıyafet falan onlar dahil değil
  • Dostlar yeni güncellemeden sonra gear set tavsiyesi varmı tam detaylı set.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTAN3K

Dostlar yeni güncellemeden sonra gear set tavsiyesi varmı tam detaylı set.

4'lü alpha efsane yanına da 2 sentry kullanıyorum ben accuracy için ama asıl hip fire önemli onu sağlayacak birşeyler bulmak lazım.
  • survival' da her öldüğümüzde kastıklarımız yalan oluyor. işimiz gereği kapatıp çıkmak gerekince de 0 dan mı başlatacak? session görünüyor büyük ihtimalle o şekilde de yalan oluyor. 3 ajan kalmışken çıkmak zorunda kaldım
  • Dostlar survivela nerden nasıl giriyoruz... mab de görevler kısmında eklenmiş ama anlayamadım ..Undergroundda bir görev bitirdikden sonra aktif oluyordu terminal ...Burada ne yapmak gerekiyor ..?
  • Oyunu usa store dan alsam bi sakincasi olur mu us hesap acsam ordan alsam 25 dolar orda 179 burda ordan alsam bi problem yasarmiyim sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.