Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
56
Favori
158.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antking

ahahaha lan ne güldüm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler yeni aldım oyunu daha 5 levelim ekleyin oynayalım beraber

Steam ve Uplay : Lordinarius
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

AHAHAHAH YARILDIM KANKA DÜN AKŞAMKİ DZ DİREK AKLIMA GELDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

quote:

aynen ya birebir ozetlemis bizim durumu.

• Ulan çok şerefsiz oyuncular var. Ateş açacaksanız adam gibi açın çatışalım. Adamlar sanki dostmuş gibi extractionu bekliyolarmış gibi duruyolar tam çantayı takarken bombayla öldürüyorlar. Çarpışacaksanız adam gibi ateş açın
  • DZ' de sıkıyor bir yerden sonra, PVP modu vs birşeyler gelmesi lazım.
  • nedir bu vector çılgınlığı herkeste ak-74 craftlayın düzgün talent gelirse tek başınıza dz6yı dönersiniz. vectorle adamın içine girip sıkman gerekiyor uzaktan damage atmıyor resmen
  • Beyler elimde bir adet uplay için Division kod bulunmaktadır fiyatı 125tl isteyen olursa bana mesajla ulaşsın.
  • Arkadaşlar oyuna tıklıyorum. Başlıyor ama ekranda görüntü olmuyor. Entere basıyorum pyun başıyor ama ekranda görüntü yok! nvidia kullanıyorum, bu gün başladı böyle bir şey. 1-2 kez olmuıştu alt tabla geçmiştim ama şimdi klavye yanıt vermiyor alt taba.. reset atıyorum.
  • Az önce adamın mermisinden kaçayım derken zıplamam ile birlikte binanın çatısında girişi çıkışı olmayan merdiven altı bir yere duvardan girmiş bulunmaktayım. Sonuç olarak mermilerden kaçabildim. :) Böyle buglar fazla yoktur umarım. Oyun gerçekten bağımlılık yapıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Arkadaşlar oyuna tıklıyorum. Başlıyor ama ekranda görüntü olmuyor. Entere basıyorum pyun başıyor ama ekranda görüntü yok! nvidia kullanıyorum, bu gün başladı böyle bir şey. 1-2 kez olmuıştu alt tabla geçmiştim ama şimdi klavye yanıt vermiyor alt taba.. reset atıyorum.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Arka planda oyunun açılışı sırasında steam bildirimi vb gibi şeylerde dediğiniz olayı yaşıyorum. Ses var oyun açılıyor ancak görüntü yok.

Bu arada bugda kaldığım yer tam olarak şunun içi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 19 Mart 2016; 22:10:25 >

• ARKDAŞLAR BEN MONSTARIN Tulpar serısınden aldım tulpar t7 4.3 ekran kartı 980 m ultrada oyun mukemmel gornuyo hayran kaldım ama yanlız pc ısındı hangı ayarlrda oynamlıyım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

quote:

aynen ya birebir ozetlemis bizim durumu.

Dun gece DZ deydim sizden sonra 3 tane adam milleti gebertiyor kim gelirse yapanci. Oyun oynatmadilar bize. Birde surekli ingilizce bize dokunma ates etmeyin diyorlardi.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    alt+enter dene
  • O sitede sistem oyle.150.00 imza olunca 200.00 olacak surekli artacak yani.100.000'i gecti.Oyun kesin cikacaktir. ubisoft açıklama yaptımı 150.000den sonra geleceği kesin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

alt+enter dene

Hepsini denedim dostum. Düzelmedi. sadece bütün fare ve klavye uygulamalarını kapatınca düzeliyor. sanırım bu uygualamalarla bir uyumsuzluk var .
  • Challenge zorluğun hakkını verebilmek için dps ve hp olarak ne seviyede olmak gerekiyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Challenge zorluğun hakkını verebilmek için dps ve hp olarak ne seviyede olmak gerekiyor ?

DPS 100 K civarı , hp 60 K civarı olursa bir sorun çıkmıycaktır lakin challenge da her takım üyesine önemli bir yük düşüyor biri gereğini yapamadığı zaman takımın komple ölmesi söz konusu olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 20 Mart 2016; 0:30:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

nedir bu vector çılgınlığı herkeste ak-74 craftlayın düzgün talent gelirse tek başınıza dz6yı dönersiniz. vectorle adamın içine girip sıkman gerekiyor uzaktan damage atmıyor resmen

Vector smg sınıfının en iyilerinden bir tanesi , Critical oranı yüzünden tercih ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 20 Mart 2016; 9:35:40 >
  • Challenge modundaki o pompalılar nedir arkadaş ya. Zaten kolay ölmüyorlar, bir de 3-4 tanesi direk üstünüze geliyor. Onlardan kaça kaça, bıraksan base'e kadar peşinden gelecekler. Tamam cover'da kalmasınlar azcık akıllı olup hareket etsin yapay zeka ama bunlar direk pompalılarla sıka sıka üstünüze geliyor. 4 kişi bir şekilde diğer düşmanlara karşı gelebiliyorsunuz ama genelde hep bu pompalılara ölüyorsunuz.
  • merhaba arkadaslar pve level 30 dz level 22 suanda gün boyu oyundayım benimle birlikte dz farmalak isteyen arkadaslar eklesin uplay:tarumar34 isim yiğit yaş 30
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.