Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
48
Favori
135.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu en uygun nereden alabiliyoruz şuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

The Division 2 için yayınlanan yeni oynanış videolarının oyunun Aralık ayında belirli oyuncular tarafından Xbox sürümü üzerinde kaydedildiği ve Alpha sürümünden olduğu belirtildi.PC sürümünden herhangi bir oynanış henüz paylaşılmadı ve yayınlananların tamamı Xbox üzerinden kaydedilmiş.Oyunla ilgili yeni bilgiler edindim fakat konuda görüldüğü üzere hiçbir ilgi olmaması nedeniyle yazmanında pek anlamı olmayacağını düşünüyorum.Oyunu alsak yine yabancılarla oynayacağız gibi görünüyor.
    Açıkçası üstadım oyunun hem fiyatı, hem de ilk Division'un neredeyse 1,5 yıl sonra end game içeriği olarak tam manasıyla adam edilmesi, ilk oyunda hala yığınla çözülmeyen buglar sebebi ile Division 2'yi UPlay Store'da Ultimate versiyonu şahane bir indirimde olduğu halde Pre-Order ile almayı düşünmüyorum.
    Geçen 2 seneki tecrübelerden sonra "Oyun çıksın da bir görelim hele" modundayım. Oyuncuların önemli bir kısmı da bu durumda.
    Başlıkta çok fazla cevap ve etkileşim olmamasına fazla takılmayın. İnsanlar takip ediyor paylaşımlarınızı. Sadece ilk oyunda yaşadıklarından sonra emin olmak için daha çok şey görmek istiyorlar.

• The Division 2 Betasına kesin olarak katılabilmek için oyunu önsipariş etmenin gerekli olduğunu daha önce belirtmiştim.Oyunu almayı düşünüyordum fakat almadan öncede betasında son durumunu gözlemlemek istiyordum.Bu nedenle oyunu önsipariş etmedende kapalı betaya kesin erişim konusunu biraz araştırdım ve bazı sitelerde kapalı beta için oldukça uygun fiyatlı key satışları yapıldığını gördüm.Kapalı betaya katılmak için bir adet key aldım ve 7 Şubatta başlayacak olan kapalı betaya erişim hakkı elde ettim.İlk oyunun çıkışını ve üzerinden kaç yıl geçmesine rağmen düzeltilmeyen sorunlarının olduğunu bildiğim için betasını denemeden kesinlikle alınmaması gerektiğini düşünüyorum.Oyunu geliştirenler her ne kadar ilk oyun çıktığında 2.oyunu geliştirmeye başladıklarını ve ilk oyundaki hatalarından dersler çıkardıklarını ifade etselerde açıkcası yeni oyunun nasıl olacağı konusunda emin olamıyorum.Bu nedenle en net gözlem için betasını mutlaka oynamak gerekiyor.

• The Division 2 deki Brand setlerden şimdiye kadar bilinenler

Airaldi Holdings

+5.0% MMR damage, +10.0% headshot damage, +10.0% accuracy

China Light Industries Corporation

+8.0% shotgun damage, +10.0% all resistance, +10.0% skill haste

Douglas & Harding

+5.0% critical hit chance, +5.0% accuracy, +10.0% critical hit damage

Overlord Armaments

+7.5% armour percent bonus, +5.0% weapon damage, +10.0% damage to elites

Petrov Defense Group

+8.0% LMG damage, +10.0% turret skill power, +10.0% skill power

Providence Defense

+4.0% weapon damage, +10.0% skill power, Talent: Well Rounded – critical hit chance bonus for 6 seconds when completing a cover-to-cover move

Richter & Kaiser

+20.0% pistol damage, +15.0% shield skill power, +10.0% all resistance

Sokolov Concern

+10.0% SMG damage, +8.0% critical hit damage, +10.0% critical hit chance

Wyvern Wear

+7.0% critical hit damage, +5.0% headshot, +10.0% critical hit chance

Her bir brand setin ilgili özelliklerini açmak için set itemlarından gerekli sayıda olanı üzerinizde bulundurmanız gerekiyor.Bu nedenle her setten farklı sayıda itemi kombine ederek daha güçlü buildler oluşturabileceksiniz.Örneğin Airaldi Holdings setinden iki parça,Wyvern Wear setinden üç parça ve Douglas & Harding setinden bir parça üzerinizde olursa toplamda %15 headshot damage-%15 critical hit chance-%7 critical hit damage ve %5 Marksman Rifle damage bonusu elde edeceksiniz.Bu tür kombineleri kullanılan silaha ve oynanış türüne göre değiştirebiliyorsunuz.

Brand setler oyunun en başından end game içeriklerine ulaşıncaya kadar karakterin gelişiminde rol alacaklar.Elbette end game buildleri daha farklı olacak.Bu setlerin tam sürümde dengeleme yada iyileştirme konusunda değişikliğe uğrayabileceğini belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 25 Ocak 2019; 0:5:50 >

• Gamepass'e ne zaman ekleyecekler acaba, büyük ihtimal ekleyecekler diye satın almak istemiyorum
  • Beyler yok mu yeni bilgi falan buralar cok sessizleşti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

The Division 2 deki Brand setlerden şimdiye kadar bilinenler

Airaldi Holdings

+5.0% MMR damage, +10.0% headshot damage, +10.0% accuracy

China Light Industries Corporation

+8.0% shotgun damage, +10.0% all resistance, +10.0% skill haste

Douglas & Harding

+5.0% critical hit chance, +5.0% accuracy, +10.0% critical hit damage

Overlord Armaments

+7.5% armour percent bonus, +5.0% weapon damage, +10.0% damage to elites

Petrov Defense Group

+8.0% LMG damage, +10.0% turret skill power, +10.0% skill power

Providence Defense

+4.0% weapon damage, +10.0% skill power, Talent: Well Rounded – critical hit chance bonus for 6 seconds when completing a cover-to-cover move

Richter & Kaiser

+20.0% pistol damage, +15.0% shield skill power, +10.0% all resistance

Sokolov Concern

+10.0% SMG damage, +8.0% critical hit damage, +10.0% critical hit chance

Wyvern Wear

+7.0% critical hit damage, +5.0% headshot, +10.0% critical hit chance

Her bir brand setin ilgili özelliklerini açmak için set itemlarından gerekli sayıda olanı üzerinizde bulundurmanız gerekiyor.Bu nedenle her setten farklı sayıda itemi kombine ederek daha güçlü buildler oluşturabileceksiniz.Örneğin Airaldi Holdings setinden iki parça,Wyvern Wear setinden üç parça ve Douglas & Harding setinden bir parça üzerinizde olursa toplamda %15 headshot damage-%15 critical hit chance-%7 critical hit damage ve %5 Marksman Rifle damage bonusu elde edeceksiniz.Bu tür kombineleri kullanılan silaha ve oynanış türüne göre değiştirebiliyorsunuz.

Brand setler oyunun en başından end game içeriklerine ulaşıncaya kadar karakterin gelişiminde rol alacaklar.Elbette end game buildleri daha farklı olacak.Bu setlerin tam sürümde dengeleme yada iyileştirme konusunda değişikliğe uğrayabileceğini belirtmek isterim.
    Eğer dövüş mekanikleri ilk oyundaki gibiyse Douglas Harding + Skolov Concern kombosu PvP'de nasıl olur düşünemiyorum.

• valla ben umutluyum açıkçası division 2'den tek tereddütte kaldığım şey inşallah birinci oyundaki o güzel soğuk,karanlık atmosferi ikinci oyundada uygulalarlar . Kar fıstınası çıktığında resmen pc başında üşüme geliyordu
  • Saurone kullanıcısına yanıt
    Alfa sürümünde oynadığım kadarıyla ilk oyundaki o atmosfer yeni oyunda olmayacak gibi duruyordu.Elbette bunda yeni oyunun geçtiği döneminde etkisi bulunuyor.Yeni oyunda dinamik hava değişimleri görmüştüm örneğin Dark Zone'da şiddetli yağan bir yağmur aniden başlamış ve görüş mesafesi neredeyse sıfıra yaklaşmıştı.Yine gece gündüz döngüsü oyunda yer alıyor fakat ilk oyundaki o karanlık atmosferi gerek alfada oynadığı gereksede sonradan yayınlanan videolarda açıkcası göremedim.
  • Isbara I kullanıcısına yanıt
    Dövüş mekanikleri ilk oyuna göre çok daha yavaş olarak ilerliyor.İlk oyunda bildiğiniz üzere cover kullanmaya çok gerek yoktu yeni oyunda ise cover kullanmak daha gerekli haline getirilmiş diyebilirim.Bunda değişen medkit sistemininde etkisi var.İlk oyundaki gibi 5 medkit artık taşıyamıyoruz onun yerine armorkit kullanıyoruz ve onunda maksimum taşıma kapasitesi üç ile sınırlı.Armorkit kullanırken belirli bir süre hareketsiz oluyorsunuz ve açık alanda armorkit kullanırken hasarda alabiliyorsunuz bu nedenle armorkit uygulama sırasında mutlaka coverları kullanmak gerekiyor.Ghost Recon Wildlands oynadıysanız Division 2 oyun hızının ve genel oynanışın tamamen Wildlandsa benzediğini söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 28 Ocak 2019; 22:41:16 >
  • quote:

Dövüş mekanikleri ilk oyuna göre çok daha yavaş olarak ilerliyor.İlk oyunda bildiğiniz üzere cover kullanmaya çok gerek yoktu yeni oyunda ise cover kullanmak daha gerekli haline getirilmiş diyebilirim.Bunda değişen medkit sistemininde etkisi var.İlk oyundaki gibi 5 medkit artık taşıyamıyoruz onun yerine armorkit kullanıyoruz ve onunda maksimum taşıma kapasitesi üç ile sınırlı.Armorkit kullanırken belirli bir süre hareketsiz oluyorsunuz ve açık alanda armorkit kullanırken hasarda alabiliyorsunuz bu nedenle armorkit uygulama sırasında mutlaka coverları kullanmak gerekiyor.Ghost Recon Wildlands oynadıysanız Division 2 oyun hızının ve genel oynanışın tamamen Wildlandsa benzediğini söyleyebilirim.
    Bence daha iyi olmuş. Öbür türlü biraz saçma ve arcade kalıyordu oyun ilkinde.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Bir de videolardan gördüğüm çok çabuk ölünüyor. Yani ilk divisionda da dikkat etmezseniz canınız hızlı tükeniyordu ama bu biraz Coll Of Duty çabukluğunda. Dikkat etmezsen daha mermi nerden geldi anlamadan yatırırlar gibi adamı yere.
  • Isbara I kullanıcısına yanıt
    Geliştirici ekibin yayınladığı videoda bunun üzerinde durmuşlardı ve aynen bahsettiğiniz üzere ilk oyuna göre Time To Kill ve Time To Heal süreleri epey düşmüş durumda,artık ölme/öldürme süresi daha kısa haliyle bu değişikliklerde çatışma sürelerine yansıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Division 2 nin Private BETA içerikleri belli oldu.Betada oluşturduğumuz karakteri en fazla 7.seviyeye kadar geliştirebileceğiz.Grand Washington Hotel ve Jefferson Trade Center isimli iki ana görevi Beta kapsamında oynayabileceğiz.Ana görevlerin yanısıra isteğe bağlı olarak yapılacak olan 5 yan görev bulunacak.Bu yan görevler ise Empire Autumn Hotel,MLK Library Hostages,National Archives,Mustang Court Rescue ve Bureau Headquarters görevleri olacak.Jefferson Trade Center görevini tamamladıktan sonrada 3 adet Dark Zone bölgesinden en büyüğü olan DZ East erişilebilir olacak.

End game karakterleride Beta kapsamında deneyebileceğiz.Jefferson Trade Center görevini tamamladığınızda farklı uzmanlıkları olan 3 adet 30.seviye end game karakterler açılmış olacaklar.Bu karakterlerden birisini seçerek oynayabileceğiz.End game karakterler Betanın başlayacağı tarih olan 7 şubat'tan bir gün sonra erişilebilir olacak ve aynı gün bir adet invaded end game görevi aktif olacak.Beta önyüklemesi 6 Şubat'ta yapılabilecek ve Betada herhangi bir paylaşım yasağı bulunmuyor.

Beta kapsamında 4 vs 4 yani ilk oyundan hatırladığımız Skirmish PvP modu oynanabilir olacak.Bunun dışında ise yine Dark Zone PvP de yer alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 30 Ocak 2019; 23:3:15 >

• Geliyor gönlümün efendisi
  • Arkadaşlar ultimate edition ile standartın farkı nedir tam olarak? Standart alsak sıkıntı çeker miyiz? İlk oyunu denemek için oynamıştım biraz, atmosfer, oyun falan sarmıştı fakat herkesin tank gibi olmasından dolayı normal bir adamı bile vurmak için 3 şarjör harcamak sarmamıştı, bu oyunda o sıkıntıyı gidermişler gibi o yüzden alasım var. Sizce almaya değer mi uplay'den alacam ek olarak yüzde 20 indirim de var 100 ubisoft kredisine.
  • Beleşten ön siparişimi verdim bakalım nasıl oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharuyaN

Beleşten ön siparişimi verdim bakalım nasıl oyun
    Beleşten?
  • Anthem almıştım ön sipariş olarak demoda beğenmeyince iade ettim .Sağolsun anthem in yarı fiyatına 3 oyun aldım biri bu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.