Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.078
Cevap
49
Favori
135.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raid yapmak için ve oyunu birlikte oynayabilmek için katılabileceğimiz bir discord grubu var mıdır ?
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    Oynarsın geçen hafta bnde aldım dlc bitti

Edit oyun ve dlc evet ama sende oyun varsa hiç bir şey silinmiyor sadece dlcyi kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 23 Eylül 2020; 11:58:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Uplay den ekle 4 kişiyiz bazen 5 oluyoruz 6 olma ihtimalimiz var ekip topluyoruz yani X-Mysterious adım

• The Division 2 — Standard Edition 20,23 tl
    The Division 2 — Warlords Of New York Edition 109,00 tl
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Epic de ikisi 60tl kupon varsa 28tl geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Epic de ikisi 60tl kupon varsa 28tl geliyo
    ps4'de epic'ten alamıyoruz, ah o epic'ten alınan oyunu ps4'de kullanabilsek .
  • Division 2 de dlc olan new-york a gittim ancak washington a geri dönemiyorum. Fast travel kapalı görünüyor. Ne yapabilirim.

• sibirrya S kullanıcısına yanıt
    Oyunu satın aldıktan sonra bende aynı hatayı yapıp washington'da level 10 olduktan sonra new york'a geçtim ve orada mahsur kaldım.New York'taki tüm görevleri tamamlamadan washington'a dönemezsin.Böyle saçma bir kural koymuşlar.Ben 3 gün New York'ta yoğun bir şekilde oynayıp dönebilmiştim.New York'ta level 40 oldun diyelim washington'a geçtiğinde orada level 40'la başlıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 23 Eylül 2020; 21:51:14 >
  • Bende level 15 im en iyisi bastan baslamak o zaman hiçbir zevki kalmaz cunkü eyvallah sağolasın bilgilendirdiğin için

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Uplay den ekle 4 kişiyiz bazen 5 oluyoruz 6 olma ihtimalimiz var ekip topluyoruz yani X-Mysterious adım
    Tesekkür ederim hocam 8 gb ram ile sürekli donup kanser edince ve çözüm bulamayınca oyunu iade ettim.
  • Arkadaşlar division 2 standart sürümü uplay üzerinden almıştım. Şimdi epic 60 TL kupon ile 28tl new york haritasını veriyor, eğer burdan alırsam nasıl aktif ederim? Mail adresine cod mu gelir, yoksa epic games kendi platform da mı zorunlu kılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 26 Eylül 2020; 16:39:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Epicte 88 TLye satılan sadece ek paket değil, oyunla beraber geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

Epicte 88 TLye satılan sadece ek paket değil, oyunla beraber geliyor.
    Evet öyleymiş. O zaman alamam bana sadece dlc lazımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Evet öyleymiş. O zaman alamam bana sadece dlc lazımdı

Alıntıları Göster
    Alınabiliyor olması lazım, sepete eklemede falan sorun yoktu. Ben de alacaktım son anda Crew 2'ye kaçtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Alınabiliyor olması lazım, sepete eklemede falan sorun yoktu. Ben de alacaktım son anda Crew 2'ye kaçtım.

Alıntıları Göster
    Ben alamıyorum sepete ekle bölümüne tıklanmıyor. Zaten kupon geçersiz o fiyatta. Uplay ile aynı fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Ben alamıyorum sepete ekle bölümüne tıklanmıyor. Zaten kupon geçersiz o fiyatta. Uplay ile aynı fiyat

Alıntıları Göster
    Dlc değil 88 liralık olanı almanız lazım. DLC alabilmek için Epicten tam sürümü almış olmanı lazım.
    İndirimler de 4 gün uzamış biz ucu ucuna almıştık
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun sizde varsa 28tl ye alın ztn epicle uplay hesabınızı bağlıyorsunuz birbirine sizde oyunu olduğu için sadece dlc ekleniyor hesabınıza sizin oyununuz kaldığı yerden devam ediyor ve dlcyi sorunsuz kullanıyorsunuz

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Hocam biz 4 kişiyiz raid heroic vs. PVE adı altında tüm görevleri yapmaya çalışıyoruz. UPLAY ADIM L.U.N.A.T.I.C. eğer eklerseniz iletişime geçeriz zira whatsapp ve discord grupları kurmaya calısıyoruz.
  • kuzguncebecii K kullanıcısına yanıt
    Şevket senin daha çok bomba Yemen lazım 🤣

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.