Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.936
Cevap
56
Favori
194.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hystaspes

Oyun artık miladını doldurdu fakat biz hala oynuyoruz :)) Buglar muglar hala devam ediyor. Bu oyun artık düzelmez. R6 ile ilgili son vidyom olabilir bu iyi seyirler.

Hayırdır bırakıyor musun Fatih:))
  • Son gelen güncelleme kaç gb arkadaşlar , bende 35 gb yazıyor, sizde de aynı mı ? Nedir bu, dalga mı geçiyorlar , 35 gb güncelleme mi olur, indirmem, buraya kadarmış der bırakırım 3 yıllık maceramı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hystaspes

Oyun artık miladını doldurdu fakat biz hala oynuyoruz :)) Buglar muglar hala devam ediyor. Bu oyun artık düzelmez. R6 ile ilgili son vidyom olabilir bu iyi seyirler.

bu kaydı nasıl alıyorsunuz yardımcı olabilir misin?

mesela 2 kere share basınca kayıt başlıyor ama, ben basmadım diyelim güzel bi kill aldım kaydetmek istiyorum, nasıl olmalı?
  • Ps4 yayın ayarlarından kaydedecginiz dakika ve tuş şeklini ayarliyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibi ps4 ayarlarında son kaç dakikayı kaydetmen gerektiği ayarı var. 2 kere share tuşuna basma kayıt edeceğin video gider çok başıma geldi. 1 kere share tuşuna basıp kaydet diyin, kaç dakika ayarı yaptıysanız o dakikaya kadar videoyu kayıt eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Son gelen güncelleme kaç gb arkadaşlar , bende 35 gb yazıyor, sizde de aynı mı ? Nedir bu, dalga mı geçiyorlar , 35 gb güncelleme mi olur, indirmem, buraya kadarmış der bırakırım 3 yıllık maceramı.
    Ya pc bölümüne yazdım ya da herkes ps4 görünümlü pc de oynuyor sanırım.

• quote:

Ya pc bölümüne yazdım ya da herkes ps4 görünümlü pc de oynuyor sanırım.

Alıntıları Göster
    İndir diyorsa indirecen başka nasıl yapacaksın ki güncellemeyi indirmeden online oynatmıyor ki

Güncelleme için 3 yıldır oynadığın oyunu bitirecen yazık olur

• quote:

Son gelen güncelleme kaç gb arkadaşlar , bende 35 gb yazıyor, sizde de aynı mı ? Nedir bu, dalga mı geçiyorlar , 35 gb güncelleme mi olur, indirmem, buraya kadarmış der bırakırım 3 yıllık maceramı.
    Epeydir guncellememis olabilirsiniz bir kac update ust uste binmis tek seferde indiriyordur. Bende hic 35gb olmadi. Oyunun tum update kurulu halde son boyutu herkeste ayni olur sonucta.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Cevap için Teşekkürler En son bu villa haritasının geldiği güncellemeyi indirmiştim.

Oynayacaksam eğer mecbur yükleyeceğim artık, da internetim limitli, 200 gb hakkım var,normalde yetiyor bana ama bazen böyle ekstra yüksek gb lı uptade ler sıkıntı oluyor benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Epeydir guncellememis olabilirsiniz bir kac update ust uste binmis tek seferde indiriyordur. Bende hic 35gb olmadi. Oyunun tum update kurulu halde son boyutu herkeste ayni olur sonucta.

Alıntıları Göster
    Bazen ps üzerinde indirmede böyle sıkıntılar oluyor ben bu durumlarda durdurup tekrar devam ettiriyorum.

• quote:

Cevap için Teşekkürler En son bu villa haritasının geldiği güncellemeyi indirmiştim.

Oynayacaksam eğer mecbur yükleyeceğim artık, da internetim limitli, 200 gb hakkım var,normalde yetiyor bana ama bazen böyle ekstra yüksek gb lı uptade ler sıkıntı oluyor benim için.
    Gece 2 de indirmeye baslayin kotaya yazmaz. Sabah 8 e kadar indirir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gece 2 de indirmeye baslayin kotaya yazmaz. Sabah 8 e kadar indirir zaten.

Alıntıları Göster
    Benimki öyle değil,200 gb toplam net hakkım,

50 Mbps ,200 gb, limitsiz akk.

200 bitti mi internet bitiyor :)

Akk kalkmadan önce hızım yine 50 Mbps limitsiz internet ama 200 gb akk vardı.

Akk kalkınca , internet firmaları hızları düşürdü.Bana yaramadı bu akk nin kalkması.

Bende 25 Mbps hızlı pakete geçmek istemedim.O yüzden yine 50Mbps ama 200 gb limitli internet ile devam ettim.

2 sene boyunca kullandığım en fazla net 175 gb idi. O yüzden 200 gb tek olduğum için yetiyor.Bazı beklenmedik durumlar hariç.

• Kota mi kaldı artık bir sürü servis var kotasız uydunet 89 tl kotasız net kullanıyorum 50.mb hız yedirmeyin para ttnete kablo tv de hediye :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

bu kaydı nasıl alıyorsunuz yardımcı olabilir misin?

mesela 2 kere share basınca kayıt başlıyor ama, ben basmadım diyelim güzel bi kill aldım kaydetmek istiyorum, nasıl olmalı?

Alıntıları Göster
    Hocam paylaşma ayarlarına girin. 5 - 15 - 30 - 60 dk seçenekleri var. Hatta ps4 pro sahibiyseniz 720p 1080p çözünürlük seçenekleri var. Mesela 30 dk 720p seçtiniz diyelim. Siz oyunu oynarken ps4 arka planda sürekli son 30 dakikanızı kaydediyor. Güzel bir round oldu ve kaydetmek istediniz diyelim. Share tuşuna basılı tutuğunuzda yada bastığınızda(bu sizin share kısayol seçiminize kalmış bi durum 2 farklı seçenek var ayarlarda) son 30 dk otomatik kayıt ediliyor. Daha sonra istediğiniz kısmı kırpabiliyorsunuz ps4 video oynatıcısından.
  • ela ya yeni silah gelmiş nerf gun.
    baya öldürmüyor.
    ucunu turuncu yapın tam olsun.
  • Arkadaşlar gece 12 ile 3 arası oyundayız 2 kişiyiz

136 levele yakınım dlc operatörleri açmak için casuel oynadım oyunda 240 saat oynama sürem var

Geçen sezon sonlara doğru girdim tek başıma

Bu sezon da 2 kişiyiz ama yetmiyor ranked tecrübem fazla yok harita bilgim ise nerden girilir nerden savunma yapılır az çok biliyorum yani tam anlamıyla haritaları bilmiyorum oynarak çözeceğiz

Dün gece 2 kişi eklediler gruba geldiler yaslarini söylediler 14-15 neyse girelim dedik 14 yaşındaki çocuk hiç susmuyor saçma sapan konuşuyor oyuna konsantre olamadık diyorum bandıt al diyorum duvarların çoğu boş kendisi bandıt özelliğini bile kullanmıyor bandıt ne için aldım diyorum unuttum diyor neyse bugün ikisinide silecem

Oyunu ciddiye alan takim oyunu oynayan kişiler psn adını burdan veya psn den yazın ben eklerim

18+yaş üstü şart 18 yaş altı yazmasın

Bu yüzden 18 yaş altı gelmesin

Ranked çok kötü en dipteyim oyunda taktik çok önemli 2 kişi olduğumuzdan istediğimiz yeri savunmayi seçemiyoruz çoğunluk bizden değil çoğunu kaybettik dün gece tek gireyim dedim ilk maçta 1-0 yeniliyoruz rakip 4 kişi kalmış bizim adamlar birbirine sıkıyor bana sıkıyor pes etme seçeneği geldi evet demedim

2-0 oldu bu sefer pes ettiler kaybettik 2 maça girdim onda da çok eksik kaldık

En az 3-4 olmadan oyun oynanmıyor ranked birde sürekli ranked oynuyacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar gece 12 ile 3 arası oyundayız 2 kişiyiz

136 levele yakınım dlc operatörleri açmak için casuel oynadım oyunda 240 saat oynama sürem var

Geçen sezon sonlara doğru girdim tek başıma

Bu sezon da 2 kişiyiz ama yetmiyor ranked tecrübem fazla yok harita bilgim ise nerden girilir nerden savunma yapılır az çok biliyorum yani tam anlamıyla haritaları bilmiyorum oynarak çözeceğiz

Dün gece 2 kişi eklediler gruba geldiler yaslarini söylediler 14-15 neyse girelim dedik 14 yaşındaki çocuk hiç susmuyor saçma sapan konuşuyor oyuna konsantre olamadık diyorum bandıt al diyorum duvarların çoğu boş kendisi bandıt özelliğini bile kullanmıyor bandıt ne için aldım diyorum unuttum diyor neyse bugün ikisinide silecem

Oyunu ciddiye alan takim oyunu oynayan kişiler psn adını burdan veya psn den yazın ben eklerim

18+yaş üstü şart 18 yaş altı yazmasın

Bu yüzden 18 yaş altı gelmesin

Ranked çok kötü en dipteyim oyunda taktik çok önemli 2 kişi olduğumuzdan istediğimiz yeri savunmayi seçemiyoruz çoğunluk bizden değil çoğunu kaybettik dün gece tek gireyim dedim ilk maçta 1-0 yeniliyoruz rakip 4 kişi kalmış bizim adamlar birbirine sıkıyor bana sıkıyor pes etme seçeneği geldi evet demedim

2-0 oldu bu sefer pes ettiler kaybettik 2 maça girdim onda da çok eksik kaldık

En az 3-4 olmadan oyun oynanmıyor ranked birde sürekli ranked oynuyacagiz
    Özelden yazdım hocam.

• Ranked maçlarda trollemem normalde ama güzel şeylerde oluyor :)

• Hassasiyet ayarlariniz nedir beyler. 200 saat 10-20 hassasiyette oynadim dun 25-35 yaptim cok hizli geldi. Yuksek ayarlara alismanin bir faydasi var mi yoksa bosuna kasmayayim mi

• ben de beceremiyorum yüksek hassasiyetle oynamayı.

dikey 9

yatay 20

alttakiler 5-5

ads 45 civarı ama değiştiriyorum bunu arada. 44-46 civarı kafama göre.

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.