Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsolda mouse kullanan bi adam gidip pc de oynamaz çünkü bu ona bi avantaj sağlamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle biraz sakin.

Ben daha oyuna baslayali 1 bucuk ay oldu olmadi ve klavye mouse vs kullanmiyorum. Rankim da dusuk ayrica.

Plat olan kime sorduysam ya apex ya venom ya razer raiju kullaniyor. Yerli/Yabanci bir cok twitch yayincisina sordum ve kimse ds4 ile oynuyorum demedi. Turkler bile gidip 1 milyar civarina raiju almislar.

Ulkeden dolayi ping muhabbetine hic girmiyorum 50 nin altini gorebilmek mucize ki boyle bir oyunda cok onemli.

DS4 ile bu ulkude plat 1 olabiliyorsaniz ping degerleriniz 15-20 arasinda olsa cok rahat top 100 r6 oyuncusu olursunuz sanirim.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    İltifat için teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pingim 70-100 arası ds4 kullanıyorum ve plat oldum.. Konsolda oynama sebebim yayılarak koltukta yatakta oynamak, yoksa masaüsü oynasam gider pcde oynardım. Bu benim tercihim km oynayanlarada saygım var benim sıkıldığım nokta tamamen ping değeri eşit şartlarda oynamıyoruz rakiplerle

• Mouse kullananları tespit edip banlamaları lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ds4 kullanan biri olarak( ucuz) klavye mouse desteği gelmesinden yanayım.

sony bi bok yedi zaten ve alan aldı zaten bari bizde geçelim nedir yani.

Ayrıca şu arapların iğrenç aksağanından tiksinenleri göreyim.

bi klup kurulacaksa bu yönde açılabilir.

• Mağara soğuk muydu

Burda klavye mouse seçeneğine bak

https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/specialty-controllers/

• 8-9 dolar maliyetle klavye mouse aparatı yapıp nasıl olduğunu deneyebilirsiniz

https://gimx.fr/wiki/index.php?title=DIY_USB_adapter_for_dummies

Gerekli 2 parça

teensy daha pahalı Pro Micro ya hex cmd den atılıyo başka fark yok

1PCS New Pro Micro ATmega32U4 5V 16MHz Replace ATmega328 Pro Mini With 2 Row Pin Header

http://s.aliexpress.com/zeiqUVbI?fromSns=Copy to Clipboard

USB 2.0 to TTL UART 6PIN Module Serial Converter CP2104 PRGMR

http://s.aliexpress.com/AvUBFvaq?fromSns=Copy to Clipboard

• Su klavye mouse mevzularini yeni konu acip mi konussaniz. Son 20 mesajin oyunla uzaktan yakindan alakasi yok resmen

• Klavye mouse konusunu kapatsanız artık oyundan soğutuyorsunuz adamı

• iyi seyirler arkadaşlar :) dualshock ve kontrolfreek kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhann_10 -- 24 Haziran 2018; 16:55:56 >
  • Emeğine sağlık !

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Konsolda online bir oyunu klavye mause ile oynamak ezikliktir, hileden farkı yok. Özellikle şu oyunda çok denk geliyorum.
    Şimdi benzerini yazacaktım. Pc nin yanına konsol almamın nedeni( yıllardır amigadan sega DAN sonra direk pc ye geçiş yaptım ) ne exclusive ne gamepad ne de 4 k tutkusu. Hileden hurdadan o kadar baydım ki adam akıllı rekabetçi oyun oynamak istiyorum fakat görüntü onunda içine etmeye çabaladıklarını gösteriyor. En azından spawn kill ve boyutlar arası headshot ve wallhack icad edememişler

Edit: sefa değil sega;) telefon azizliği:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dioksan -- 24 Haziran 2018; 18:55:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dioksan

Emeğine sağlık !
    Çok tesekkur ederim :)

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun koltukta uzanarak oynanma şansı yok heleki plat seviyede.

• PS 4 Pc ile birlikte oynayabiliyor mu ve advanced editionda Türkçe seçeneği var mı ? Standart ve advanced arasında ki fark nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Bu oyunun koltukta uzanarak oynanma şansı yok heleki plat seviyede.
    Benim konsolda oynama amacımı genelleme yaparak söyledim ama genelde yatarak oynuyorum.. Zaten işte 10 saat masabaşında bilgisayar başındayım masa pc vs göresim gelmiyor haliyle.. Kısacası konsol rahatlık isteyen için benim gibilere

• safakcelik S kullanıcısına yanıt
    Tabi ki birlikte oynanmıyor, eğer birlikte oynansaydı hile/hurdadan oyun çöpe dönerdi

Sürümler arasındaki farkların ne olduğunu açıklmalarında yazar oradan net olarak okuyup öğrenebilirsin ama bildiğim kadarıyla advanced sürümde 600 credit (bir adet sezon operatörü alınabilir) ve 10 adet outbreak pack (silah/kıyafet için kozmetik skin vs. çıkıyor) çıkıyor.
    TR PSN’den alacaksan tüm sürümler için Türkçe metin desteği geldi, diğer psnlerden alınan oyun için durum nedir bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 28 Haziran 2018; 6:05:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ne oldu bir anda. Oyunun kendi dahi açılmaz oldu. Server problemini anlarım ama herkesin rainbowu nasıl olur da açılırken hata verir. Bu oyunda yaşanan hatalar buglar problemler heralde hiç bir oyunda yaşanmamıştır.

• Oyun artık miladını doldurdu fakat biz hala oynuyoruz :)) Buglar muglar hala devam ediyor. Bu oyun artık düzelmez. R6 ile ilgili son vidyom olabilir bu iyi seyirler.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.