Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim eski mouse çok verimli olmuyo g502 kullanıyorum 12 000 dpi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

Benim eski mouse çok verimli olmuyo g502 kullanıyorum 12 000 dpi
    Bende x7'ye baktım. 3600 dpi imiş. Verimli olur sanırım
  • quanch Q kullanıcısına yanıt
    Olmaz

• Konsolda online bir oyunu klavye mause ile oynamak ezikliktir, hileden farkı yok. Özellikle şu oyunda çok denk geliyorum.

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    +1

• +1

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    Ne yapalım o denk geldiğin kişilere karşı ds4 ile mi oynayalım. Zaten oyunun iyice civki çıktı. Ben de ds4 ile oynuyodum bu aparatida ps3 zamanından beri biliyordum ama yapmamıştım. En sonunda yaptım 5-6 aydır kullaniyorum ama bir işe yaradığını söyleyemem. Dediğiniz gibi kullanan yıllardır kullanıyo üst ranklerdekilerde insan gibi oynamiyo klavye mouse bile islemiyo adamlara.

• Yıllardır pc de oyun oynayan kisiler konsola geçtiği zaman klavye mouse ile çok büyük bir avantaj sağlıyor

Burda suç Sony de klavye mouse oynayanlar pc de oynasın ki konsolun bir amacı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Bende eskiderden x7 mause var bilmem bilir misiniz? Taa cod2 oynadığım zamanlardan. Bildiğim kadarıyla dpisi 2500lerin üzerine çıkan bir ayarı da olması lazım. Sanırım verim alırım onla.
    Emektar x7 im, half life 1 zamaninda cok kullanmistim. O zamanlar 3000 dpi yuksekti :) bende venom x var. Xim apex suan en guzeli cunku 0 gecikme ve macro ayarlarida var. Su klavye mouse hile diyen aglayan arkadaslarada sozum siteminizi bize degil bunu legallestirip sunan sonye soyleyeceksiniz. Serbest ise aglamanin anlami yok. Karsidaki araplarin hepsi klavye kullaniyor cunku orda 20 birim yani 20 tl cerez parasiyla aliyolar :)

• Bu düz mantık sunduğuz isnatlarla mouse kullanmaya devam edin.

• Mouse diye aglamaya da devam edin. Sonye aglayacaksiniz ama bize degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Konsolda online bir oyunu klavye mause ile oynamak ezikliktir, hileden farkı yok. Özellikle şu oyunda çok denk geliyorum.
    +1

• Tamam gençler almadım zaten sorun yok. İster eziklik diyin ister basiretsizlik oyunda var mı var. Adil mücadele için alınıp kullanmasında sorun yok keşke oyun aparatla oynayanla ds4 ile oynayanı eşleştirmese

• İnsanların konsollarda klavye mouse kullanarak shooter oyunlarda haksız üstünlük saglamasi bana normal geliyor artık.Araplar kullanıyor,bizde kullanalim mantığı oluşmasında üretici firmaların maddi kaygıları en büyük etken.Konsolda klavye mouse kullanan ve bunu haksız avantaj olarak görmeyen arkadaşların aynı serverlara koyulması gerekiyor.Orda gönül rahatlığıyla dpi ayarı yapabilirler!Bizler gibi joystick kullanan büyük çoğunluğun keyfini baltalamaya kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum.Hatta klavye mouse kullananlar derneği kurulmalı.Herkes bu arkadaşları bilmeli tanımalı sevmeli diye düşünüyorum

• titrek manda gibi titriyor zaten deadcam da imleç
  • Ust ranklara cikmak istiyorsaniz klavye mouse sart. Bosuna kimse sitem etmesin DS4 ile bir yere kadar.

• DS4 olayını beceremiyen arkadaslara tavsiyem ilk olarak klavye mausedan ziyade KONTROLFREEK almaları. Ciddi anlamda aiminizi cok gelistiriyor.Geriside harita öğrenmek ve oyunun mantığını kavramak baska birseye gerek yok.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Üst derken neresi ben ds4 ile plat 1 oldum diamond olurmuyum pek sanmıyorum bağlantı ve becerim yetmeye bilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Ust ranklara cikmak istiyorsaniz klavye mouse sart. Bosuna kimse sitem etmesin DS4 ile bir yere kadar.
    Ne alakası vvar ranked 3 kişiden az kişi ile girersin hiç bir yere yükselemezsin artı taktik yapmadan yine birşey olmaz her şeyi neden klavye mouse bağlıyorsunuz bu oyun sadece adam vurarak oynayan bir oyun değil

Klavye mouse oynayanlar da ise nasıl bir mantık bu arkadaş o zaman pc de oynayın ne işiniz var konsolda

Tabi Sony de suçu var burda neden izin veriyorsun

Neyse ben konsolda ds4 devam

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Plat olan arkadaslarim var hepsi ds4 ile oynuyor

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.