Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen 50gb güncellemeye karşın net bir sey gelmemesi haritaları ısıtıp ısıtıp yenilik diye önümüze sunmaları inatla TR op getirmemeleri kendini mouse klavye takıp pro gamer sanan ucubelerin tatmin olmasını sağlayan bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-332B02CDB -- 4 Nisan 2020; 19:23:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu hala oynayan varmı? Ben geçen sezon pek oynamadım bu sezon tekrardan başladım. Klavye mouselularin olması ayrı bir dert ama yabancılarla oynamak da daha kötü. Eğer ranked atmak isteyen takım oyunu oynayan arkadaşlar varsa birbirimizi ekleyelim. Benim psn Ali80Tr ranked oynamak isterseniz ekleyin oynayalim.

• Psn: SavasLordu oynamak isteyenler eklesin

• Gelen 50gb ile oyunun içine ettiler. Güzel olan haritaları rework ederek daha kötü hale getirdiler. Ayrıca nasıl rank havuzu varsa bir akşamda aynı ekiple 3 defa karşılaştım. Ve rahat 6 maçın 3 ünde coastline geldi sanki harita yokmuş gibi. Bu sezonda kapı kırıyorsun ama oyun kapının kırılmadığı sanıyor ve seni içeri girdiğin an dışarı atıyor. Geçen hafta servera bakım yaptılar saat 15:00 gibi onun akşamına serverlar patladı. Kısacası oyuna hiç dokunmasalar taş gibi çalışacak ama yok illa dokunacaklar. K&m olayına hiç girmiyorum , karşıda ds4 le oynayan görünce şaşırıyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı haritanın ard arda gelmesi ve bazı kapılardan girerken geri dışarı atma sorunu bende de oluyor. Neden düzeltmedikleri ilginç olan.
  • Dün akşamda 7 maç yaptık 4 defa avusturya çölleri geldi.

• Bu arada tüm dünya iptal, 30ms ping artışı var bende. Sizde nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Gelen 50gb ile oyunun içine ettiler. Güzel olan haritaları rework ederek daha kötü hale getirdiler. Ayrıca nasıl rank havuzu varsa bir akşamda aynı ekiple 3 defa karşılaştım. Ve rahat 6 maçın 3 ünde coastline geldi sanki harita yokmuş gibi. Bu sezonda kapı kırıyorsun ama oyun kapının kırılmadığı sanıyor ve seni içeri girdiğin an dışarı atıyor. Geçen hafta servera bakım yaptılar saat 15:00 gibi onun akşamına serverlar patladı. Kısacası oyuna hiç dokunmasalar taş gibi çalışacak ama yok illa dokunacaklar. K&m olayına hiç girmiyorum , karşıda ds4 le oynayan görünce şaşırıyorum artık.
    Sadece onlarla kalsa iyi clash karekteri var oyunda kalkanı kapali ates ediyor buda yetmezmiş gibi ddos yapiyolarlar kapıdan içeri girmeme sorunu var km kullanlar artmış her mac km ile oynayan kişiler denk geliyor
    Oyunda ddos devam etmesi cok saçma clash karekterini de ya kaldırsınlar yada baska bir özelliği olsun 1 senedir cozemediler neredeyse
    Km olayı da zaten sacma rekabet filan kalmadi oyunda

• Oyunu 2 sene evvel bıraktım rahatım oyunu her haliyle bitirdiler. Saçma sapan karakterler mapler gerçek dışı yöne ilerleyince cazibesini yitirdi benim gözümde..

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Evet clash da sürekli buglar çıkıyor. Ddos bana hiç denk gelmedi bu sezonda, hala devam etmesi ilginç. Sesimizi çıkartmasaydık onuda düzeltmeyeceklerdi. Bizim ekip ilk başta kolla oynuyordu baktı olmuyor hepsi km ye geçti, son akıncı olarak ben kaldım kolla oynayan ekipte

• Ubisoft un DDos a karsi yapabilecegi hic birsey yok bosuna nefesinizi tuketmeyin🤗. Bu base kisiyle server arasi bir kopru ve olayi saptamasi asiri guc ve zaman kaybi onlar icin.

Bu oyunun ana platformu her zaman pc dir gecen nesilde ki rainbowlar gibi pc de daha iyi optimizasyon vardir. Zaten operator ve map secimleri pc deki plat ve ustu tarafindan belirleniyor.

Ddos bana bir cok kez geldi hem ps hem de xbox tarafinda, o anlamda tek yapabileceginiz kaybetmektir.

Ubisoftu zerre sevmem hatta savunmuyorum da 2015 de cikan ve her sezon oyun dinamigi yenilenen pay to win olmayan kac tane taktik shooter oyun gordunuz? Youtube dan vanilla haliyle 2020 videolarina baktiginizda oldukca iyilesme oldugunu gorursunuz Bu is matematik isi ve her sezon tekrar yenileme yapildiginda bazi eski seylerin calismamasi gayet fiyasko olmasi kadar zaman isteyen bir surec.

Yani eski oyuna dokunmasaydi dediginiz yerde artik eski oyun kalmiyor operatorlerin silahlarinin her bir gidecegi yon ve hasar bilgisi bununla beraber oyundaki toplam 10 operatorun senkronizasyon uyusmasi oyle kolay degil. Biraz redditten okursaniz sureci daha basit anlarsiniz.

Eski oyunu copy paste yerine her yeni gelen konunun ayri ayri hesaplamasi yapilir yapilmazsa da yada hata olursa ki (olur) otomatik olarak oyundan atar.

Ubisoftun yine km culara yapabilecegi bir sey var ama bu bir seyin onlar icin getirisi yok hadi diyelim ayri server actilar o zaman sistemin hilesini bulup karsiniza tekrar cikarlar.

Ubisoft yerine sony ye kizin bagirin Sony sucludur gayet.Kac kere soylendi hala km var diye sikayet edip bu durumu kabullenmiyorsaniz bu oyunda ki dunya size hic bir sey verememis su ana dek. Paraniz varsa basip alirsiniz km yi hala cocuk gibi soylenmek ne bu konuyu ne de oyun deneyiminizi gelistirir

• quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Ubisoft un DDos a karsi yapabilecegi hic birsey yok bosuna nefesinizi tuketmeyin🤗. Bu base kisiyle server arasi bir kopru ve olayi saptamasi asiri guc ve zaman kaybi onlar icin.

Bu oyunun ana platformu her zaman pc dir gecen nesilde ki rainbowlar gibi pc de daha iyi optimizasyon vardir. Zaten operator ve map secimleri pc deki plat ve ustu tarafindan belirleniyor.

Ddos bana bir cok kez geldi hem ps hem de xbox tarafinda, o anlamda tek yapabileceginiz kaybetmektir.

Ubisoftu zerre sevmem hatta savunmuyorum da 2015 de cikan ve her sezon oyun dinamigi yenilenen pay to win olmayan kac tane taktik shooter oyun gordunuz? Youtube dan vanilla haliyle 2020 videolarina baktiginizda oldukca iyilesme oldugunu gorursunuz Bu is matematik isi ve her sezon tekrar yenileme yapildiginda bazi eski seylerin calismamasi gayet fiyasko olmasi kadar zaman isteyen bir surec.

Yani eski oyuna dokunmasaydi dediginiz yerde artik eski oyun kalmiyor operatorlerin silahlarinin her bir gidecegi yon ve hasar bilgisi bununla beraber oyundaki toplam 10 operatorun senkronizasyon uyusmasi oyle kolay degil. Biraz redditten okursaniz sureci daha basit anlarsiniz.

Eski oyunu copy paste yerine her yeni gelen konunun ayri ayri hesaplamasi yapilir yapilmazsa da yada hata olursa ki (olur) otomatik olarak oyundan atar.

Ubisoftun yine km culara yapabilecegi bir sey var ama bu bir seyin onlar icin getirisi yok hadi diyelim ayri server actilar o zaman sistemin hilesini bulup karsiniza tekrar cikarlar.

Ubisoft yerine sony ye kizin bagirin Sony sucludur gayet.Kac kere soylendi hala km var diye sikayet edip bu durumu kabullenmiyorsaniz bu oyunda ki dunya size hic bir sey verememis su ana dek. Paraniz varsa basip alirsiniz km yi hala cocuk gibi soylenmek ne bu konuyu ne de oyun deneyiminizi gelistirir
    İnsanlar zaten Sony e kızıyor, bu klavye mouse muhabbetinden sadece R6 için yakinmiyorki insanlar. Diğer oyunlar için de devam eden bir problem. Durumu kabullenmemek de de insanlar gayet haklı o zaman bu mantıkla bakacak olursak dualshock ile oynayanlar oyunu hiç oynamasin. Çünkü durumu kabullenecekleri için km den rahatsızlık duyan insanlar hiç girmesin oyuna. Asıl garip olan bu durumu kabullenmek olur burası konsol burda konsol da oynuyor insanlar. Parayı basıp alacak olan adam gider zaten PC de oynar aparata para verecegine. Burda km oynamalarinin amacı farklı, PC deki oyuncularla rekabet edemiyorlar geliyorlar konsolda kendilerini tatmin ediyorlar pro falan zannediyorlar. Madem bu kadar meraklılar PC de oynasınlar PC de daha iyi oyun zaten. Ama dediğim gibi PC de büyük ihtimal kendini konsolda kalvye mousla pro sanan tipleri PC de büyük ihtimal hezimete uğrattıkları için geliyorlar konsolda kendilerini tatmin ediyorlar. Şimdi hile falan diyeceksiniz ama artık eskisi kadar hile olmuyor PC de ve yanlış hatırlamıyorsam Battle eye diye bı sistem vardı raporlanan ve hile yaptığı tesbit edilen oyuncuları anında banliyorlar.
    Bu tipler dualshock ile oynasında o zaman görelim proluklarini. Plat 1-2 olanlar bırak plat i Gold da oynayamazlar. Bunlar yüzünden oyundaki rekabet baltalaniyor. Gerçek rekabet ortamı tamamen yok oluyor. Ping falan diyorsunuz km cilerin yanında ping hikaye. Asıl rekabeti baltalayan bu klavye mouse olayı. Bu olay olmasın ben suanki ping degerlerimle oynamaya razıyım. En iyisi bu oyunu PC de oynamak, en azından eşit şartlarda oynuyorsun burdaki gibi bı sure sonra milleti eğlendirme noktasına gelmiyorsun. Oyuna konsol da başlayacak arkadaşlara tavsiyem imkanınız varsa PC de oynayın daha iyi, hem daha adil bir rekabet ortamı olur hemde en azından hakkinizla kaybetmis olursunuz. Eşit şartlar altında yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

İnsanlar zaten Sony e kızıyor, bu klavye mouse muhabbetinden sadece R6 için yakinmiyorki insanlar. Diğer oyunlar için de devam eden bir problem. Durumu kabullenmemek de de insanlar gayet haklı o zaman bu mantıkla bakacak olursak dualshock ile oynayanlar oyunu hiç oynamasin. Çünkü durumu kabullenecekleri için km den rahatsızlık duyan insanlar hiç girmesin oyuna. Asıl garip olan bu durumu kabullenmek olur burası konsol burda konsol da oynuyor insanlar. Parayı basıp alacak olan adam gider zaten PC de oynar aparata para verecegine. Burda km oynamalarinin amacı farklı, PC deki oyuncularla rekabet edemiyorlar geliyorlar konsolda kendilerini tatmin ediyorlar pro falan zannediyorlar. Madem bu kadar meraklılar PC de oynasınlar PC de daha iyi oyun zaten. Ama dediğim gibi PC de büyük ihtimal kendini konsolda kalvye mousla pro sanan tipleri PC de büyük ihtimal hezimete uğrattıkları için geliyorlar konsolda kendilerini tatmin ediyorlar. Şimdi hile falan diyeceksiniz ama artık eskisi kadar hile olmuyor PC de ve yanlış hatırlamıyorsam Battle eye diye bı sistem vardı raporlanan ve hile yaptığı tesbit edilen oyuncuları anında banliyorlar.
    Bu tipler dualshock ile oynasında o zaman görelim proluklarini. Plat 1-2 olanlar bırak plat i Gold da oynayamazlar. Bunlar yüzünden oyundaki rekabet baltalaniyor. Gerçek rekabet ortamı tamamen yok oluyor. Ping falan diyorsunuz km cilerin yanında ping hikaye. Asıl rekabeti baltalayan bu klavye mouse olayı. Bu olay olmasın ben suanki ping degerlerimle oynamaya razıyım. En iyisi bu oyunu PC de oynamak, en azından eşit şartlarda oynuyorsun burdaki gibi bı sure sonra milleti eğlendirme noktasına gelmiyorsun. Oyuna konsol da başlayacak arkadaşlara tavsiyem imkanınız varsa PC de oynayın daha iyi, hem daha adil bir rekabet ortamı olur hemde en azından hakkinizla kaybetmis olursunuz. Eşit şartlar altında yani.

Alıntıları Göster
    Hocam sırf KM olsa neyse bide üzerine Cronusmax siye bi zimbirti takiyo Ela nin silahiyla ile çömelip kalkıp tek noktaya atis yapabiliyir. Ben plattan asagi dusmuyirdum 2 sezondur goldta zor kalıyorum.Zaten bölgesel olarak cok dezavantajli oynuyoruz cok can sıkıcı oluyor.Artik rank olayına cok takilmiyorum eglenmeye bakiyorum arkadaslarla

• quote:

Orijinalden alıntı: raizel

Hocam sırf KM olsa neyse bide üzerine Cronusmax siye bi zimbirti takiyo Ela nin silahiyla ile çömelip kalkıp tek noktaya atis yapabiliyir. Ben plattan asagi dusmuyirdum 2 sezondur goldta zor kalıyorum.Zaten bölgesel olarak cok dezavantajli oynuyoruz cok can sıkıcı oluyor.Artik rank olayına cok takilmiyorum eglenmeye bakiyorum arkadaslarla

Alıntıları Göster
    Valla hocam eglenebiliyorsaniz çok güzel ama ben bazen hiç zevk alamıyorum, geçen sezonun başında bu olay yüzünden oyundan soğudum resmen 2.5 ay falan girmedim hic. Sanırım bu oyunu alipta klavye mouse ile oynamayani dövüyorlar Her rankta var neredeyse hele Gold ve üzeri olunca dualshock ile oynayanları nadir görüyorsunuz O eğilip kalkma muhabbet ayrı olay zaten, ela nin silahı ilk ciktiginda oynanabilir seviyede ve çok güçlüydü, daha sonra güncellemeler ile oynanamaz hale geldi (konsol için söylüyorum) ve aşırı tepiyor öyle böyle değil. Fakat sizin dediğiniz oyuncularla nerdeyse hergun bende karşılaşıyorum adamlar silah tepmeden dümdüz ateş ediyorlar. Buck da da öyle mesela normalde aşırı tepen bir silahı var, hatta hibana ve smoke un SMG lerinde bile nerdeyse sekmeden dümdüz ateş ediyorlar
    Normal dualshock la oynasalarda görsem bi

• Klavye ve mouse ile oynayanları ayrı sunucuya atasınlar.
  • Pc de de makrocular, hack leyenler var.

• arkadaşlar merhaba,

oyun şu an indirimde fakat normal sürüm ile bir üst sürüm arasında acayip fiyat farkı var. Standart çok mu boş?
  • Oyun bozuk, hatalar var. Üst üste aynı harita gelmesi, bazı kapılardan girememe ve dün ilk kez oyunun ortasında ses problemi oldu baslar gitti, oyunu kapatıp açınca düzeldi. Karantinadan dolayı ubisoft patch yapamıyor galiba. Ubisoft montreal di galiba, evden çalışmayla olmuyor demekki, montreal dede karantina var heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Nisan 2020; 9:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Oyun bozuk, hatalar var. Üst üste aynı harita gelmesi, bazı kapılardan girememe ve dün ilk kez oyunun ortasında ses problemi oldu baslar gitti, oyunu kapatıp açınca düzeldi. Karantinadan dolayı ubisoft patch yapamıyor galiba. Ubisoft montreal di galiba, evden çalışmayla olmuyor demekki, montreal dede karantina var heralde.
    Bunlara ilave tuş çalışmadı bende kapatıp açmak zorunda kaldim 1 raund kacirdim bu yuzden
    Kapılardan girememe
    Clash karekterin hilesi var
    Ddoss var
    Ses bugu var
    Tuş çalışmama sorunu var
    Dediğin gibi sürekli ayni haritayı oynatmasi
    Km den bahsetmiyorum bile oyun kendini bitiriyor böyle yaparak

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.