Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam season pass 3'u almak istiyordum ama storeda yok. Sizde de böyle mi neden hicbir season pass storeda gözükmüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyi seyirler

• Arkadaşlar yeni yıl hediyesi olarak 1 operatör açma hakkı veriyor ama rastgele gelecekmis eğer hepsi varsa 25.bin renown verecekler 1 ocağa kadar açmamız gerekiyor 1 ocaktan sonra vermiyecek bilmeyenler için bilgi vereyim dedim

• selamlar arkadaşlar

oyun şu an 54 lira gibi bir fiyata temel sürüm satılıyor.bu saatten sonra alınır mı oynanır mı oyun?

sanırım tüm operatörler açık fiyatı da 109 lira gibi birşey. yıl 2019 da tavsiye eder misiniz?
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Haydaaa şansa bak ya. Bende complete edition var operatörlerin hepsi açık. Tatil paketi de verildiğinden beri açmaya çalışıyorum ''Dönüştürme işlemi şuan gerçekleştirilemiyor'' diye hata verdi hep. Şuan hala duruyor deaktif bir şekilde tıklayamıyorum bile.
  • Arkadaşlar birde bu R6 kredisinde hiç indirim yapmıyor mu bu vicdansızlar. Elite paketleri açmak istiyorum ama fiyatlar çok yüksek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Arkadaşlar birde bu R6 kredisinde hiç indirim yapmıyor mu bu vicdansızlar. Elite paketleri açmak istiyorum ama fiyatlar çok yüksek bence.
    Yanlış hatırlamıyosam, 6 ay önce elite fiyatı 35 tl küsürdü baya ucuzdu. Doların fırlamasıyla birlikte ubisoftta bi darbe vurmuştu. Yani alınmaz.

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Oyun içi kredilerde çoğu firma indirm yapmıyor ubisoftta bunlardan birisi

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

selamlar arkadaşlar

oyun şu an 54 lira gibi bir fiyata temel sürüm satılıyor.bu saatten sonra alınır mı oynanır mı oyun?

sanırım tüm operatörler açık fiyatı da 109 lira gibi birşey. yıl 2019 da tavsiye eder misiniz?
    Tavsiye ederim fps oyunlari icinde 1 numara bana gore tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Haydaaa şansa bak ya. Bende complete edition var operatörlerin hepsi açık. Tatil paketi de verildiğinden beri açmaya çalışıyorum ''Dönüştürme işlemi şuan gerçekleştirilemiyor'' diye hata verdi hep. Şuan hala duruyor deaktif bir şekilde tıklayamıyorum bile.
    Ben dun gece aktif yaptim 25 bin renown verdi

Tum operatörler bende de var istersen tekrar dene belki olur

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Tavsiye ederim fps oyunlari icinde 1 numara bana gore tabi

Alıntıları Göster
    Oyunun kalitesini sorgulamak için sormadim aslında sadece geç kalmis olabilir miyim onun için sordum

• quote:

Oyunun kalitesini sorgulamak için sormadim aslında sadece geç kalmis olabilir miyim onun için sordum

Alıntıları Göster
    Oyunu tam anlamiyla ogrenmek icin 300 saat filan oynaman lazim ondan sonra cogunu cozersin

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Öğrenmesi çok zaman almıyor ama oynaması ve el yatkınlığı için biraz zaman alıyor ekip oyunu olduğu için tek sıkıcı olur

• sürümler arasında en uygunu peki hangisi?yeni sıfırdan başlayacak olan için soruyorum

standart 54
    advanced 64
    gold 109
    complete 159
  • merhaba arkadaslar ps4 te 30 yasını asmıs coluga cocuga karısmıs rank derdi olmayan aksamları cocugu yatırıp rainbow six siege oynayan arkdaslar veya gölgesi boyunu asmış küfür etmeyen arkadaslar varsa mesaj atın beraber oynayalım
    Valla bana kalsa complete edition yapıştırırdım ama o kadar para verip oyunu beğenmezseniz yazık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Valla bana kalsa complete edition yapıştırırdım ama o kadar para verip oyunu beğenmezseniz yazık olur
    oyunu beğenmede bir sıkıntı yok sadece complete ğara vermeyip operatör kasmak zor mu?çok mu uzun sürer
    Oynamanıza bağlı akşamları 3-4 saat oynayarak 1.5 hafta gibi bir sürede bir operatör açarsınız her geçen gün daha fazla op eklendiği için açması bir hayli zorlaşıyor

• quote:

oyunu beğenmede bir sıkıntı yok sadece complete ğara vermeyip operatör kasmak zor mu?çok mu uzun sürer

Alıntıları Göster
    Hepsini acsan bile cogunu kullanmazsin bile bende hepsi acik ama hepsi ile oynamiyorum

Standart al arti ikinci yil operatörlerini alabilirsin

Şunuda belirteyim casuel oynarsan tek basina idare edersin ama ranked oynayip oyunu da çözersen tek basina oynarsan cok sinir oluyorsun yapilmasini gereken veya secilmesi sart olan operatörleri almiyorlar reinforce cekmiyorlar karekterlerin ozelliklerini kullanmiyorlar oyundan cikanlar turlu turlu seyler var

Bu oyunda sürekliliği olan 5 kisilik ekip bulmak da cok zor

Ben hemen hemen her gün oynuyorum ekip yok onun icin yan hesaptan oynuyorum sinir olup duruyorum baska birsey degil

• Hocam çok tesekkur ederim bilgiler için

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.