Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jackal kesinlikle. Özellikle Ela, Caveira vs. varsa karşı takımda süper iş yapıyor.

• Gecenin ilk maçı ilk roundu ve Ace :)

Aslında diğerleri de konuşuyordu ama ses ayarını yapmamışlar sanırım o yüzden bazı kısımlarda kendi kendime konuşuyor gibi olmuşum 😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni karakterler biraz abartı olmuş artık
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam bir de rainbow six siege alın var onun hakkında bilginiz var mı 83₺ şuan

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kadarıyla 1 atak 1 defans karakteri veriyor random. Buna ek olarak 600 R6 kredisi veriyor. Size tavsiyem complate alamıyorsanız bile normal aldığınızda gelen 600 krediyi operatör açmak için kullanmayın. Booster paketler var. Örneğin 1 ya da 3 günlük paket alıp mümkün olduğunca oyun atın. Ben 1 kez booster paket aldım ve 4-5 saat oynayabildim. 7 Bin puan kasmıştım. 3 günlük alıp toplamda 30 saat falan oynarsanız 2 tane bile açabilirsiniz.
  • Konsol ile PC oyuncuları aynı oyuna gelebiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CDD0963FB -- 9 Aralık 2017; 18:12:26 >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    anlayamadım hocam 69 liralık olan 8 tane operatör veriyor filan onu anladım year 2 pass. youtubeda videolar filan var izleyebilrsin 89 liralık olan var. o ne tam olarak bilmiyorum. complete edition ise tüm operatörler açık
  • Tr psn den alınma sec hesabımı satıyorum 4 operatör açık 25k da birikmiş renown var düşünen varsa pm atabilir

• 8 ay gibi bir aradan sonra oyuna geri döndüm ilk Ela’yı açtım son sezondan gelenlerden. Şimdi açmadığım Ying, Lesion, Dokkaebi, Vigil ve Zofia kaldı. Hangi sırayla açmalıyım fikri olan birisi cevaplayabilir mi lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Gecenin ilk maçı ilk roundu ve Ace :)

Aslında diğerleri de konuşuyordu ama ses ayarını yapmamışlar sanırım o yüzden bazı kısımlarda kendi kendime konuşuyor gibi olmuşum &#128512;&#128512;

Kontrolunuz cok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tower full match iyi seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Gecenin ilk maçı ilk roundu ve Ace :)

Aslında diğerleri de konuşuyordu ama ses ayarını yapmamışlar sanırım o yüzden bazı kısımlarda kendi kendime konuşuyor gibi olmuşum &#128512;&#128512;

Kontrolunuz cok iyi

Sağolun teşekkür ederim hocam

• beyler ben güncellemeyi yeni yaptım. ilgin. bir şekilde 30-40 fps arasına düştü. başka kimsede var mı acaba?
  • Son video iyi seyirler

• hocam takım arıyorum R6:MrOneoguzhanPro
  • İyi seyirler..

• birlikte oynayabileceği arkadaşlar arayanlar haberleşelim.

ben yeni başladım sayılır level 30 um, discord yoluyla iletişim kurabiliriz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali_80 -- 15 Aralık 2017; 17:23:9 >
  • sezon 1 operator bundle'ı
    sezon 2 operator bundle'ı
    sezon 3 season passi

hangisini almak daha mantıklı ? hesabım starter değil normal sürüm.
  • Konsolda oynanacak oyun değil pc de ise yüksek ping var
    Ne tatlı bela oyunsun be bir türlü bırakamadım
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.