Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm herolar'ın casual modda açık olduğunu farkettim yeni update ile mi geldi bu

( bug olmuş düzeldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverLazy -- 6 Aralık 2017; 20:20:19 >
  • Update gelmiş ne iş dünde indirdik

Update 1.41 versiyonu için 135 mb bitmeye yakın indirilemiyor hatası veriyor ardından tekrar başlatıyorum 26 gb update indirmeye başlıyor. Sildim tekrar 135 mb iniyor kafayı sıyırdı makine iyice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 6 Aralık 2017; 20:50:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bende de indirdi 135 mb update şuan kopyalanıyor diyor 15-20 dk oldu daha %58 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 6 Aralık 2017; 22:36:20 >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mi? Almayayım mı yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Ben ne zaman alsam anında hesaba geldi şans işimi bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Dün aldim yeni hemen geldi onceleride toplam 4000 i gecmistir hepsinde hemen geldi hocam vallahi

• şu telefon çalma olayı oyundan soğuttu yemin ediyom
  • Bu telefon çalma olayından ben fazla rahatsız olmadım, onun zamanlamasını (telefonu susturma olayı) iyi ayarlamak lazim.

• çizgi film gibiydi önceden şimdi baya iyi kaplamalar ve karakterler, ps4 ün fanı ilk defa uçuşa geçti bu oyunda
  • ben bu oyunu geç oynadığım için üzülüyorum keşke daha önce alsaydım çok keyifli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

Yeni gelen haritayı çok saçma ve gereksiz bulan bir tek ben miyim ?

Hayır ben de senin gibi düşünüyorum. Team Deathmatch haritası gibi olmuş. Killzone oynuyorum gibi hissediyorum o haritada

• Yeni haritada atak oynayan yandı dronla bulamıyoruz odayı şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 7 Aralık 2017; 23:0:30 >
  • Beyler malum steamde dlc filan indirime girdi. Sizce year 2 pass mı almalıyım, complete edition mı? Farkı ne bu arada oparatörlerin ücreti diye yazılmış genel olarak cevaplarsanız sevinirim

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    bu farkı bende merak ediyorum. "year 2 pass" dedigi season pass mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkrc

Beyler malum steamde dlc filan indirime girdi. Sizce year 2 pass mı almalıyım, complete edition mı? Farkı ne bu arada oparatörlerin ücreti diye yazılmış genel olarak cevaplarsanız sevinirim

Year 2 pass alırsan, 2. yılda gelmiş olan 8 adet operatör açılıyor. 600 R6 Kredisi veriyor. %2 falan boost veriyor.

Complate edition alırsan, tüm operatörler açık oluyor (1. sezondaki 8 operatör de dahil).

İki sürümde de shop'tan ve operatörler sayfasından ne alırsan %10 indirimli. Ayrıca her gün yeni görev veriyor. Bende sezon 2 pass var. Diğer operatörleri para ile açıyorum. Mesela oyunun ilk başındaki operatörler için eskiden 500-1000-1500-2000 diye giderdi. şimdi 450-900-1350-1800 olarak gidiyor. Ayrıca silahlara takılan tutamaçlardan başlayın da tüm headgear ve skinler de %10 indirimli oluyor. İmkanınız varsa Complate Pack alın. Gerçekten çok eğlenceli.

• AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    complete edition aldığımız zaman pri-sec ikiside bunlardan faydalanabilir mi? yoksa sadece sec hesap mi faydalanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

complete edition aldığımız zaman pri-sec ikiside bunlardan faydalanabilir mi? yoksa sadece sec hesap mi faydalanır?

"Pri-Sec" derken?
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    psn kardeşliği hocam primary hak secondary hak olayı :)
  • Arkadaşlar 25 bine acil atak operatörü önerir misiniz 53 levelim bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

psn kardeşliği hocam primary hak secondary hak olayı :)

He ben de ne diyor diye debelenip duruyorum :D Bende PSN yok, Bilgisayardan oynuyorum. O konuda diğer arkadaşlar yardımcı oluversin
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.