Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ucuzcufiko, perhanpayidar Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
6.974
Cevap
124
Favori
231.442
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Giriş
    3973 Mesaj
    Bu dürbünlerin titremesi beni çok sinir etmeye başladı, zamanı geliyor deprem olmuş gibi titriyor Acog

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bu dürbünlerin titremesi beni çok sinir etmeye başladı, zamanı geliyor deprem olmuş gibi titriyor Acog
    Yeni güncelleme ile ACOG beni de sinir etmeye başladı. Vurmayı engelleyecek düzeyde olmasa bile sabit dururken dürbün titremesi gereksiz bir ekleme olmuş.

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel

Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730

İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj
    ACOG titremesini oyuna ekliyorsan nefes tutmayı da ekleyeceksin ki bir anlamı olmalı. Bu ubisoft un bu oyun hakkında yaptığı en iyi şey salak saçma BR modu çıkartmaması sanırım. Diğer yaptığı her şey boş beleş işler.

Son güncellemeden sonra her gün oyun sonrası veya başı oyun pc'yi kilitliyor. Oturum kapatmaktan başka çare bırakmıyor. Bu işlem bir kere olduktan sonra gün boyu bir daha hiç olmuyor. 7700k 1070 sisteme sahibim ve bütün ayarlar LOW'da, daha öncesinde bu oyun özelinde veya başka oyunlarda böyle bir sorun hiç yaşamadım.

Ping sorununa ise hiç değinmiyorum. Oyundan oyuna sürekli değişiyor. Bakıyorum 59ping var sonra ki oyun 90ping var. Şu sorunu da hala çözemediler.

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Yeni güncelleme ile ACOG beni de sinir etmeye başladı. Vurmayı engelleyecek düzeyde olmasa bile sabit dururken dürbün titremesi gereksiz bir ekleme olmuş.

Alıntıları Göster
    Ya bırakın dürbün titremesini, asıl kalkanları ne hale getirmişler ona bakın :( Madem ads süresini uzatıyorsun bari hip fireı küçült. Monty ile önüne tuzak çıkınca gidiyor en az 5 saniye.

Orijinalden alıntı: keremec

Ya bırakın dürbün titremesini, asıl kalkanları ne hale getirmişler ona bakın :( Madem ads süresini uzatıyorsun bari hip fireı küçült. Monty ile önüne tuzak çıkınca gidiyor en az 5 saniye.

Alıntıları Göster
    Montagne oynayan biri olarak güncellemeyi sevdim kalkanlar takım oyunu içinde olmalı tek başına yardırıp gitmemeli. Zaten bütün vücut kapalı tak diye ads açıyorlar karşı taraf da etrafı göreyim diye ads kapalı bekliyorsa beleş kill alıyordu kalkanlılar.

• Yarbay
    2446 Mesaj
    quote:

Montagne oynayan biri olarak güncellemeyi sevdim kalkanlar takım oyunu içinde olmalı tek başına yardırıp gitmemeli. Zaten bütün vücut kapalı tak diye ads açıyorlar karşı taraf da etrafı göreyim diye ads kapalı bekliyorsa beleş kill alıyordu kalkanlılar.

Alıntıları Göster
    Takım olarak monty oynarken kalkan açmaya bile gerek yok neredeyse de benim gibi tek giren yalnız ne yapacak :)

Bir de güncellemeden sonra çökmeler oluyor mu oyunda. Benim 2 günde neredeyse 6-7 kere dondu ve kapandı oyun. Az önce yine 2-1 yeniyorduk operator seçme ekranında dondu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 13 Eylül 2019; 14:2:34 >

• Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

ACOG titremesini oyuna ekliyorsan nefes tutmayı da ekleyeceksin ki bir anlamı olmalı. Bu ubisoft un bu oyun hakkında yaptığı en iyi şey salak saçma BR modu çıkartmaması sanırım. Diğer yaptığı her şey boş beleş işler.

Son güncellemeden sonra her gün oyun sonrası veya başı oyun pc'yi kilitliyor. Oturum kapatmaktan başka çare bırakmıyor. Bu işlem bir kere olduktan sonra gün boyu bir daha hiç olmuyor. 7700k 1070 sisteme sahibim ve bütün ayarlar LOW'da, daha öncesinde bu oyun özelinde veya başka oyunlarda böyle bir sorun hiç yaşamadım.

Ping sorununa ise hiç değinmiyorum. Oyundan oyuna sürekli değişiyor. Bakıyorum 59ping var sonra ki oyun 90ping var. Şu sorunu da hala çözemediler.
    Acog titremesi nedir ilk defa duyuyorm 1500 saatim var oyunda video falan atabilirmisin

Pingin bir sürü etmeni var oyundan oyuna değismesi oyunla ilgili sıkıntı olduğu anlamina gelmez şayet bende öyle bir sorun yok bazen kuzey avrupa bağlaniyo giriş yaparken o yüzden ping yükseliyor ama belglerlden bati avrupa yaparsan bu sorunda çözülüyo

Oyun bende de kitleniyo yeni sezonla beraber 1 hafta içinde patch gelir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 13 Eylül 2019; 14:33:26 >

• Bölüm Yetkilisi
    7858 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Takım olarak monty oynarken kalkan açmaya bile gerek yok neredeyse de benim gibi tek giren yalnız ne yapacak :)

Bir de güncellemeden sonra çökmeler oluyor mu oyunda. Benim 2 günde neredeyse 6-7 kere dondu ve kapandı oyun. Az önce yine 2-1 yeniyorduk operator seçme ekranında dondu oyun.

Alıntıları Göster
    Bende çökme olmadı hiç dün güncelleme geldi 500mb falan ondan sonra başlamış da olabilir. Monty biraz takım oyunu istiyor solo girince bile takım arkadaşlarının monty nasıl oynanır bilmesi lazım adamlara chatten frost mat here diyorum ping atıyorum avel avel izliyorlar niye girmiyorsun diye laf ediyorlar.

@Ucuzcufiko Yeni sezon ile geldi ama redditte biri dünkü ufak güncelleme ile çözülmüş dedi ufak güncellemeden sonra girmedim ama öncesinde vardı.
    |
    |
    Bahsedilenler: Ucuzcufiko

• Binbaşı
    1540 Mesaj

Oyun sonrası bende de donuyor nasıl böyle hatalarla update yayınlıyorlar inanılması güç.
    |
    |
    _Ritter_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende çökme olmadı hiç dün güncelleme geldi 500mb falan ondan sonra başlamış da olabilir. Monty biraz takım oyunu istiyor solo girince bile takım arkadaşlarının monty nasıl oynanır bilmesi lazım adamlara chatten frost mat here diyorum ping atıyorum avel avel izliyorlar niye girmiyorsun diye laf ediyorlar.

@Ucuzcufiko Yeni sezon ile geldi ama redditte biri dünkü ufak güncelleme ile çözülmüş dedi ufak güncellemeden sonra girmedim ama öncesinde vardı.

Alıntıları Göster
    Iyi enazindan teamkill yapmiyorlar Ne zaman kalkan alsam beni ölduruyor takimdakiler. Onumde 3 kisi var kapida duruyorum disari cikmasinlar diye adam koseden onara sikmaya calisriken beni öldürüyor

Takilma dedigim gibi gecmis degil, o guncellemeden once de oluyordu hala daha oluyor.

|
    |

• Yarbay
    3973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Acog titremesi nedir ilk defa duyuyorm 1500 saatim var oyunda video falan atabilirmisin

Pingin bir sürü etmeni var oyundan oyuna değismesi oyunla ilgili sıkıntı olduğu anlamina gelmez şayet bende öyle bir sorun yok bazen kuzey avrupa bağlaniyo giriş yaparken o yüzden ping yükseliyor ama belglerlden bati avrupa yaparsan bu sorunda çözülüyo

Oyun bende de kitleniyo yeni sezonla beraber 1 hafta içinde patch gelir bence

Alıntıları Göster
    Hocam bu güncelleme ile geldi bildigin dans ediyor scope genelde oyunu etkilemeyecek düzeyde.
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    Tekrardan Selamlar Arkadaslar
    Asagida ki videoda R6 Motivasyonunu bulabilirsiniz ve Umarim videomu begenirsiniz.
    Keyifli seyirler
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: GoaPsy

ya deliricem son zamanlar da çok fazla crash oluyor oyunda.. güncellemeden sonra bildiğin kilitleniyor ve masa üstüne atıyor!! yaşayan var mı aynı sorunu?
    Yeni sezonla hantallaştı oyun.

|
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.