Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _Ritter_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye
6.974
Cevap
124
Favori
231.434
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Giriş
    1248 Mesaj

Bu güncellemede sevdiğim kısım, yeni operatörlerin silahları, önceki operatörlerin silahları ve eski skinler de aynen duruyor.

Mesela attack takımındaki operatörün silahı IQ'nun LMG'si ve bütün skiler duruyor. (Black Ice dahil) Aynı şekilde defans operatörü de Mira'nın Vector'unu kullanıyor ve Vectör için aldığım E-Sport Team skini duruyor Normalde yeni sezon operatörlerinde skin kullanamazdık, bir tek Season Pass ile gelen skin açık olurdu.

Bir de muhtemelen sızmıştır, konuda da konuşulmuştur ama ben şimdi farkettim, Mira Elite gelmiş, güzel görünüyor, alırım ben ileride.
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bu güncellemede sevdiğim kısım, yeni operatörlerin silahları, önceki operatörlerin silahları ve eski skinler de aynen duruyor.

Mesela attack takımındaki operatörün silahı IQ'nun LMG'si ve bütün skiler duruyor. (Black Ice dahil) Aynı şekilde defans operatörü de Mira'nın Vector'unu kullanıyor ve Vectör için aldığım E-Sport Team skini duruyor Normalde yeni sezon operatörlerinde skin kullanamazdık, bir tek Season Pass ile gelen skin açık olurdu.

Bir de muhtemelen sızmıştır, konuda da konuşulmuştur ama ben şimdi farkettim, Mira Elite gelmiş, güzel görünüyor, alırım ben ileride.

Alıntıları Göster
    Geçen sezon da yeni silah gelmedi ondan önceki sezon(Grim Sky) sezonluk alanlar sonraki sezon kullanamayacaklarını düşünerek aldılar kesin Silahların tekrar etmesi skin ve dengeleme açısından güzel ama çeşitliliğe hayır demem. Bence asıl sorun silahların tekrarından çok tekrar eden silahlarda. Camdan odaya dalan bir operatöre LMG vermek mantıklı değil bir entry fragger için verilebilecek en kötü silahlardan biri belki de. Nokk için de kendinden susturuculu bir SMG verilseydi geçen sezon da bu konuda tartışma çıkmazdı hiç.

Mira Elite sızmadı diye hatırlıyorum ilk defa bir Elite sızmamıştı hatta Panelde görmüştüm ilk defa. Gelecek sezon da Ela Elite gelecek muhtemelen sızıntı olmuş yine.

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel

Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730

İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yarbay
    2446 Mesaj

Ben bunu destekdeki arkadaşla baya tartıştım ve bana şu aşağıdaki maddeyi gösterdi.

quote:

* Where premium or special editions of the game are indicated (for example: Ultimate/Gold/Deluxe Editions), please note editions included in UPLAY+ may not include all premium content. Offer subject to change.

Şimdi dediğine göre uplay+ kağıt üstünde ultimate edition veriyor olsa da aslında onu vermiyor. Season pass oyunda aktif olmuyor yani. Sadece operatorler açılıyor. Dediğine göre de abonelik bitince renown ile açmadığın dlc operatorler tekrar kapanıyor. Bende tüm oplar açıktı, uplay+ aktif ettim ama season pass ekstraları (skinler, renown vs) eklenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 11 Eylül 2019; 21:54:4 >
    |
    |
    Bahsedilenler: John Sheppard

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Geçen sezon da yeni silah gelmedi ondan önceki sezon(Grim Sky) sezonluk alanlar sonraki sezon kullanamayacaklarını düşünerek aldılar kesin Silahların tekrar etmesi skin ve dengeleme açısından güzel ama çeşitliliğe hayır demem. Bence asıl sorun silahların tekrarından çok tekrar eden silahlarda. Camdan odaya dalan bir operatöre LMG vermek mantıklı değil bir entry fragger için verilebilecek en kötü silahlardan biri belki de. Nokk için de kendinden susturuculu bir SMG verilseydi geçen sezon da bu konuda tartışma çıkmazdı hiç.

Mira Elite sızmadı diye hatırlıyorum ilk defa bir Elite sızmamıştı hatta Panelde görmüştüm ilk defa. Gelecek sezon da Ela Elite gelecek muhtemelen sızıntı olmuş yine.

Alıntıları Göster
    Ela Elite mi

• Yarbay
    2446 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Bir sonraki sezon da Caveira elite gelecek galiba. Tahminimce elite skini maskesiz yapacaklarından yüzünü düzeltmişler Ayrıca Thermite da baya değişmiş, outbreak sinematiklerindeki yüzüne daha çok benzemiş. Büyük ihtimal r6 quarantine için yapılan yüzleri hazır yapmışken Siege de ekleyelim diyorlar
    |
    |

• Yarbay
    8230 Mesaj

Mainlerin resmini hemen alalım menüye
    |
    |
    Steam: -Bane
  • Bölüm Yetkilisi
    7858 Mesaj

quote:

Ela Elite mi

Alıntıları Göster
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/cspc4t/new_ela_elite_leak/ MVP ekranı da var

@keremec Cav yüzünde ufak değişiklikler olmuş güzel olmuş ama Elite için olduğunu düşünmüyorum yine de Ela'dan sonra ona gelmesi mümkün.
    |
    |
    Bahsedilenler: keremec

• Yarbay
    2677 Mesaj
    Maverick-Clash/Ying-Lesion/Hibana-Echo'nun fiyatları düştü mü? Sanırsam maverick'in düşmüştür, yeni almıştım oysaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Peugeot 508 1.6 BlueHDi 2015
  • Yarbay
    8230 Mesaj

Yeni sezonlar çıktıkça öncekilerin fiyatları düşüyor.
    |
    |
    Gunpower-storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    7858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Maverick-Clash/Ying-Lesion/Hibana-Echo'nun fiyatları düştü mü? Sanırsam maverick'in düşmüştür, yeni almıştım oysaki.
    Capitao-Caveira
    Ying-Lesion-Ela
    Maverick-Clash

Fiyat değişimi olanlar bunlar her biri 5k düştü.

• Yarbay
    2677 Mesaj
    quote:

Capitao-Caveira
    Ying-Lesion-Ela
    Maverick-Clash

Fiyat değişimi olanlar bunlar her biri 5k düştü.

Alıntıları Göster
    Echo-Hibana yerine Cav-Capitano diyecektim.

5.000 gitti, neyse maverick bir o kadarlık round kazandırmıştır.

|
    |

Peugeot 508 1.6 BlueHDi 2015
  • Binbaşı
    1248 Mesaj
    quote:

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/cspc4t/new_ela_elite_leak/ MVP ekranı da var

@keremec Cav yüzünde ufak değişiklikler olmuş güzel olmuş ama Elite için olduğunu düşünmüyorum yine de Ela'dan sonra ona gelmesi mümkün.

Alıntıları Göster
    MVP ekranı leş olmuş. Outfit fena değil, daha güzel olabilirmiş. Ben biraz daha açık yaparlar diyordum, hem oyundan hem de Ela'dan daha çok söz ettirmek için.

• Bölüm Yetkilisi
    7858 Mesaj
    quote:

MVP ekranı leş olmuş. Outfit fena değil, daha güzel olabilirmiş. Ben biraz daha açık yaparlar diyordum, hem oyundan hem de Ela'dan daha çok söz ettirmek için.

Alıntıları Göster
    Belki bug olur da çıplak görürüz diyenler olmuş redditte MVP ekranında diğerlerini kapatması da ayrı bir sorun bence. Tarz olarak da eski dönem parti kızı mı yapmışlar anlamadım eski elitleri daha çok seviyordum eski savaş dönemlerinden oluyordu IQ elite bile eski polis üniformasıydı Blitz, Lesion ve Ela ile bu tarzı bozdular.

Güncellemenin tarihi ile ilgili baya post var hem reddit hem diğer sitelerde
    |
    |

• Yarbay
    2446 Mesaj
    Goyo ya hangi akilli 3 tane kalkan vermiş. Benim gibi casual secure the area oynamayi seviyorsaniz oynamayin, o derece sıkıntılı. Zaten 1 oda savunuyon onun da tum girislerine bu kalkandan + kapkan, frost, lesion 3 lusunden herhangi birini koyuyorlar.

Orijinalden alıntı: keremec

Goyo ya hangi akilli 3 tane kalkan vermiş. Benim gibi casual secure the area oynamayi seviyorsaniz oynamayin, o derece sıkıntılı. Zaten 1 oda savunuyon onun da tum girislerine bu kalkandan + kapkan, frost, lesion 3 lusunden herhangi birini koyuyorlar.
    Kapkan tuzağı koyuyorlardı taktik videolarında hep. Yeni kalkanlar kapıya tam oturuyor içeri giren EDD'yi patlatıyor o patlamayla da kalkan patlıyor baya iyi ikili. İleride belki kalkan sayısını azaltırlar. Yine de değişikliği secure area için değil bomb için yaparlar çünkü odakları üst seviyeler ve artık rankedda sadece bomba olduğundan tek onun için dengeleme yaparlar orası için de 3 kalkan fazlaysa azaltmaya gidebilirler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Yarbay
    8230 Mesaj
    Ela'nın elit aşırı leş gözüküyor bence outfit olarak da animasyon olarakda. Kendi default skini daha iyi thicc gözüküyordu şimdi bol bol giydirmişler insan böyle bir karaktere daha cezbedici kıyafet yapardı. Bunlarda mı feminaziye uymaya başladı nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 12 Eylül 2019; 15:52:58 >
  • Binbaşı
    1248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Ela'nın elit aşırı leş gözüküyor bence outfit olarak da animasyon olarakda. Kendi default skini daha iyi thicc gözüküyordu şimdi bol bol giydirmişler insan böyle bir karaktere daha cezbedici kıyafet yapardı. Bunlarda mı feminaziye uymaya başladı nedir.
    Değil mi Latex giyderecekler olacak bitecek

Değil mi Latex giyderecekler olacak bitecek

Alıntıları Göster
    Hiç işte bunu da mı biz söyleyelim, koskoca ubishoft
    |
    |
  • Yarbay
    3973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Beyler kd 0.8 sunu 1 küsüre cıkarmak istiyorum , ranked maclara girip oyundan cıkıp rank düşmem lazım. Bunu devamlı yaparsam kalıcı ban falan söz konusu olur mu?
    Evet, adam vurmaya ne dersin onun yerine ?

|
    |

Orijinalden alıntı:

Beyler kd 0.8 sunu 1 küsüre cıkarmak istiyorum , ranked maclara girip oyundan cıkıp rank düşmem lazım. Bunu devamlı yaparsam kalıcı ban falan söz konusu olur mu?
    Lütfen oyunu uninstall et.

|
    |
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.