Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Operatörler iyi de şu yeni silah getirmeme huyları saçmalık. Vector ve IQ LMG zaten güzel silahlar da değildi bari güzel olanlardan getirseydiniz Olayın tek iyi yanı eski silahlara da buff geliyor. Kanal'ın yeni hali güzel duruyor.

Birkaç video da benden olsun çok var diye spoiler içine aldım

• Battlepass gec bile kaldi
  • Her dakika ayrı yeni video atıyorlar takibi zor oluyor sağ olsunlar redditte başlık yapmışlar ben de özetleyeyim

-2 yeni operatör geliyor biri alevli kalkana sahip ötekinde tırmanma kancası var yukarıda var bunlar zaten
    -Kanal haritasına rework geliyor
    -Kurulan kalkanlara beklenen güncelleme geldi. Daha önce göstermişlerdi biraz şekilleri değişti ve kapıları tam kapatıyor artık
    -Maçtan çıkanlara ceza varmış tam da bugün casual oynarken maçtan çıkanlara sinirlenmiştim casual için de vardır umarım
    -AFK oyuncular defuser'ı yere bırakıyormuş artık AFK vurmak yok
    -Reverse Friendly Fire'a güncelleme geliyor squadlara karşı (henüz detay yok)
    -Champion diye yeni rank var en tepede
    -Unranked diye playlist var ranked kuralları ama rank sayılmıyor. Esnek ranked diye mod oluyor bazılarında ondan sanırım
    -Battlepass geliyormuş özetle oynadıkça ödül kazandıran bir sistem
    -Mira elite tanıtıldı

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/cs4xmd/year_4_season_3_operation_ember_rise_reveal/

• Yeni harita yok, yeni silah yok... İyice saldılar. Bizde salarız. S2'den beri bir kuruş vermedim aynen devam.
  • Hereford Base, Themepark ve Fortress ranked havuzundan kalkmış.

Bu sezon just cause geldi, sonraki sezonda portal gun gelir herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Yeni harita yok, yeni silah yok... İyice saldılar. Bizde salarız. S2'den beri bir kuruş vermedim aynen devam.
    Ben hiç vermedim şu an 80k civarı da param var her sezon 2 operatör + skin alıyorum artık. Oyuna ayırdığım vakit de fazla değil ama yetiyor.

Az önce denk geldim ubisoft topluluk yöneticisi bu konu ile ilgili açıklama yapmış.

quote:

We already have around 100 unique weapons in the game. There is a limit to how many weapons we can license/legally use in the game.
    It's also beneficial for players to have their skins available immediately upon unlocking an Operator, and not have to learn a new recoil pattern.

Muhtemelen bundan sonra yeni silah görmemiz pek kolay değil. Hayır tamam yeni silah olmasa bile vere vere bu silahları mı veriyorsunuz

• Oyunu 8 tl ye starter almis biri olarak ben gayet memnunum. 60 dolarlik bfv e bakiyorsun bir şey duyuruyorlar ya hiç gelmiyor ya da 2-3 ay sonra geliyor Bu oyun güncellik konusunda iyi. Yeni harita gelmemesini de artik bir şey diyemiyorum çünkü harita sayisi gayet yeterli gibi. Yeni oyuncularin gozunden bakarsak da çok fazla Harita gelmese de her sezon rework geliyor bu da iyi bir şey. Silah sayisi da yeterli gibi, sorun dandik silahlari secmelerinde Tek sıkıntı oyunun mikro odeme kisminda. Ben kozmetiklere pek takilmadigim için umrumda degil ama adamlar iyice sapitti. Oyunda kozmetikler asiri derecede pahali, operatore koyu renk kamufulaj alcam operatorden pahali kamufulaj. Yine ayni sekilde daha da pahali olup sadece kredi ile alinan elit skinler de var. Sadece kredi ile alinan sinirli etkinlik paketleri de her sezon geliyor zaten. Dlc olarak pro league setleri de satiyorlar. Ayrica her sene season pass da satiyorlar, şimdi de battlepass getiriyorlarmis. Galiba season pass e de dahil olmayacak bu battlepass premium. Bakalim daha neler olacak

• Arkadaşlar az önce ranked maçta 3 el boyunca 3 tane aptal yüzünden öldüm bilerek vurdular 3 el boyunca maçı da kaybettik raporladim hepsini bunun bi cezası yok mu ya adamlar kafalarına göre takım arkadaşı olduruyolar yanlarına kâr kaliyo rankim boşu boşuna düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Her dakika ayrı yeni video atıyorlar takibi zor oluyor sağ olsunlar redditte başlık yapmışlar ben de özetleyeyim

-2 yeni operatör geliyor biri alevli kalkana sahip ötekinde tırmanma kancası var yukarıda var bunlar zaten
    -Kanal haritasına rework geliyor
    -Kurulan kalkanlara beklenen güncelleme geldi. Daha önce göstermişlerdi biraz şekilleri değişti ve kapıları tam kapatıyor artık
    -Maçtan çıkanlara ceza varmış tam da bugün casual oynarken maçtan çıkanlara sinirlenmiştim casual için de vardır umarım
    -AFK oyuncular defuser'ı yere bırakıyormuş artık AFK vurmak yok
    -Reverse Friendly Fire'a güncelleme geliyor squadlara karşı (henüz detay yok)
    -Champion diye yeni rank var en tepede
    -Unranked diye playlist var ranked kuralları ama rank sayılmıyor. Esnek ranked diye mod oluyor bazılarında ondan sanırım
    -Battlepass geliyormuş özetle oynadıkça ödül kazandıran bir sistem
    -Mira elite tanıtıldı

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/cs4xmd/year_4_season_3_operation_ember_rise_reveal/
    Patch notları yayınlandı yukarıdakilerin dışında olan farkları aşağıda yazıyorum. https://rainbow6.ubisoft.com/siege/tr-tr/game-info/seasons/emberrise/index.aspx

-Terrorist hunt modunda artık intihar bombacıları ve c4 dolu odalar yok
    -Kalkanlı operatörler için dürbüne geçme süresi 0.4 saniyeden 0.6 saniyeye çıkmış
    -Twitch'in 417 silahının şarjörü 10 mermi alıyordu onu 20 yapmışlar (sonunda)
    -Fuze cihazını kurma süresi 2 saniyeden 1.6 saniyeye düşmüş
    -Rütbe sınırlaması gelmiş artık squad içindeki en yüksek ve en düşük oyuncu arasında max 1000 mmr fark olabilecek. Diamond oyuncular en fazla Plat oyuncularla, Plat oyuncular da en fazla Gold oyuncularla takım olabilecek.
    -Capitao'nun alevli oklarının ismi değişmiş ama hem Türkçe hem İngilizce notlarda yazan kişi sağ olsun farklı anlamlar çıkabiliyor.

Birkaç operatör için ekipman değişikliği olmuş:

quote:

Smoke: Alan Etkili Bombalar, Kurulabilir Kalkan ile değiştirildi
    Rook: Kurulabilir Kalkan, Dikenli Tel ile değiştirildi
    Jager: Kurulabilir Kalkan, Kurşun Geçirmez Kamera ile değiştirildi
    Frost: Dikenli Tel, Kurulabilir Kalkan ile değiştirildi
    Mira: Kurulabilir Kalkan, Dikenli Tel ile değiştirildi
    Lesion: Kurulabilir Kalkan, Kurşun Geçirmez Kamera ile değiştirildi
    Maestro: Kurulabilir Kalkan, Alan Etkili Bomba ile değiştirildi
    Warden: Alan Etkili Bomba, Kurulabilir Kalkan ile değiştirildi
    Dokkaebi: Sersemletme Bombaları, El Bombaları ile değiştirildi
    Glaz: Mayın, El Bombaları ile değiştirildi
    Nokk: Sersemletme Bombaları Mayınlarla değiştirildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zorbey046

Arkadaşlar az önce ranked maçta 3 el boyunca 3 tane aptal yüzünden öldüm bilerek vurdular 3 el boyunca maçı da kaybettik raporladim hepsini bunun bi cezası yok mu ya adamlar kafalarına göre takım arkadaşı olduruyolar yanlarına kâr kaliyo rankim boşu boşuna düştü
    Yeni sezonda olacak deniliyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an UPlayde Deluxe Edition 61.60TL alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00A01D70E

Şu an UPlayde Deluxe Edition 61.60TL alınır mı ?
    Deluxe Edition Steam'de de her indirim dönemi o fiyata düşüyor o yüzden ekstra sıcak bir fırsat değil. Steamde de sezon sonu diye indirim yapabilirler belki ama belli de olmaz.
  • quote:

Deluxe Edition Steam'de de her indirim dönemi o fiyata düşüyor o yüzden ekstra sıcak bir fırsat değil. Steamde de sezon sonu diye indirim yapabilirler belki ama belli de olmaz.

Alıntıları Göster
    Almayı düşünüyorum da birkaç soru sorayım. Oyunun oynanılabilirliği nasıl şu an ? p2w olayı falan yok dimi ? Birde tek oynayacağım arkadaş falan gerekir mi oyunda tek başına da zevk veriyor mu ? Son sorum ise uplay ya da steamdan almanın bir farkı olur mu bu oyunu ?
  • quote:

Almayı düşünüyorum da birkaç soru sorayım. Oyunun oynanılabilirliği nasıl şu an ? p2w olayı falan yok dimi ? Birde tek oynayacağım arkadaş falan gerekir mi oyunda tek başına da zevk veriyor mu ? Son sorum ise uplay ya da steamdan almanın bir farkı olur mu bu oyunu ?

Alıntıları Göster
    Oynanabilirliği iyi oyuncu sayısı da iyi kolay kolay azalacak gibi de durmuyor.
    P2W bir durum yok yukarıda 8tlye oyunu alan arkadaş da aynı operatörlere sahip full paket alan da tek fark ucuz paketi alanlar oyun için para kasıp operatör açıyor en dolu paketlerde operatör açık oluyor. Gerçek parayla alınıp oyun içi parayla alınmayan sadece kozmetikler var.
    Ben genelde tek oynuyorum ama arkadaşla oynamak tabii ki daha zevkli.
    Oyun için uplay şart o her türlü uplay üzerinden alınmış gibi oluyor aslında. Steam'den almanın eskiden kur avantajı vardı şimdi fiyatlar uplay ile aynı. Onun dışında oyunun steam olması avantajı var onun da avantaj olup olmadığı kişiye göre değişir. Mesela Steam'in bana göre en büyük avantajı screenshot yükleme olayıdır (6000 üzerinde ss yükledim) o yüzden bir oyunun fiyatları arasında çok fark yoksa Steam'i tercih ederim. Bir de steam cüzdanı avantajı var daha ucuza alınabiliyor. Özetle oyun yönünden avantaj yok aynı oyun ama oyun dışı için steam avantajları var.

• quote:

Oynanabilirliği iyi oyuncu sayısı da iyi kolay kolay azalacak gibi de durmuyor.
    P2W bir durum yok yukarıda 8tlye oyunu alan arkadaş da aynı operatörlere sahip full paket alan da tek fark ucuz paketi alanlar oyun için para kasıp operatör açıyor en dolu paketlerde operatör açık oluyor. Gerçek parayla alınıp oyun içi parayla alınmayan sadece kozmetikler var.
    Ben genelde tek oynuyorum ama arkadaşla oynamak tabii ki daha zevkli.
    Oyun için uplay şart o her türlü uplay üzerinden alınmış gibi oluyor aslında. Steam'den almanın eskiden kur avantajı vardı şimdi fiyatlar uplay ile aynı. Onun dışında oyunun steam olması avantajı var onun da avantaj olup olmadığı kişiye göre değişir. Mesela Steam'in bana göre en büyük avantajı screenshot yükleme olayıdır (6000 üzerinde ss yükledim) o yüzden bir oyunun fiyatları arasında çok fark yoksa Steam'i tercih ederim. Bir de steam cüzdanı avantajı var daha ucuza alınabiliyor. Özetle oyun yönünden avantaj yok aynı oyun ama oyun dışı için steam avantajları var.

Alıntıları Göster
    Bu fiyata almaya değer mi 8tl nereden buldu acaba Yakın zamanda daha sağlam bir indirime girme şansı var mı bu oyunun ? Yaz indirimlerinde nasıldı mesela fiyatı aynı mıydı ?

• quote:

Bu fiyata almaya değer mi 8tl nereden buldu acaba Yakın zamanda daha sağlam bir indirime girme şansı var mı bu oyunun ? Yaz indirimlerinde nasıldı mesela fiyatı aynı mıydı ?

Alıntıları Göster
    26 liralık sürüm vardı onu kaldırdılar zamanından 12-13 liraya düşmüştü indirimle steam cüzdanı ile 8 liraya gelmiştir belki.
    Şimdi standart 102 liradan 51 liraya düşüyor. Deluxe olan da 61 liraya düşüyor. Yaz indirimlerinde de sezon sonu indirimlerde de bu. Uplay ana sayfasında indirimler 3 eylül'de bitecek yazıyor steam indirimleri için birkaç gün daha beklenebilir.

• Bir ara higames diye bir site vardı ekstra indrimli satıyordu steam oyunlarını. 8tl ye aldım öyle bir kaç yıl köşede durdu oyun :) Steamdeki gift olayı sınırlandığı için bu siteler kalmadı galiba şu an. Alacaksanız uplay üzerinden puanla ek %20 indirim kullanıp deluxe sürümü alın ya da indirime girince voidu da daha ucuza oluyor oradan da alabilirsiniz. Ama kesinlikle deluxe sürümü alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 20 Ağustos 2019; 20:51:2 >
  • Rainbow 6 Siege, Epic Store üzerinden de satışa sunuldu. Mağaza sayfası basit ve güzel olmuş versiyonlar arası farklı hemen görebiliyorsunuz ve istediğiniz versiyonu almak daha basit olmuş ama Steam'den daha pahalı Temel fiyatları aynı ama Steam ve Uplay üst paketlere %60 indirim yaparken Epic %50 yapmış o yüzden fark oluşmuş.

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rainbow-six-siege/home
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.