Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
344.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kıytırık bir üniversitenin kıytırık fizik bölümünde araştırma görevlisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ben normalde kanalımda türkçe çıkmayan oyunlara türkçe altyazı yazıyorum rdr 2 , spiderman vs gibi.. ama r6 çıktığından beridir oynuyorum ve 1 yıldır oyun oynadığım bir grubum var ortalama plat seviyesindeyiz ve çok komik şeyler ortaya çıkabiliyor.. dün bir maçı sattık ama o kadar komik bir şey oldu ki kaydını aldık..izlediğiniz en komik r6 videosu bile olabilir.. 3. dk dan sonra izlemeye devam edin lütfen linki bırakıyorum.. bu arada abone olarak destek olursanız sevinirim

https://www.youtube.com/watch?v=DZ74kz3nNz8&t=5s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Hee çok prestijli, başbakan.

hangi üniversite merak ettim.birde yaşı baya vardı nasıl hala araştırma görevlisi kalabilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Hee çok prestijli, başbakan.

Ne uyuz bir tipsin sen bilader nasıl bir hazımsızlıktır bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu oyun çıktı hayatta CS ile kapışamaz çabuk sıkar dedim bana sıktı
  • Fizik bölümü mü?

Adam yazılım programliyor haberin vardır umarım.Ve şuanda programlama üzerine bir işi var.Ayrica da Jabba'nin DC'sinde ilgilenenler için ara sıra küçük kodlama dersleri veriyordu.Once birşeyleri bilerek yazsan keşke.

• Keşke körü körüne bir şeylere inanmasanız, sorgulasanız. Toplumumuzda tarikatların, cemaatlerin, mafia , terör örgütlerinin bu kadar çok olmasına şaşmamalı. Çünkü araştırma yok körü körüne bağlılık var.

Gerçek söylüyorum. En ufak eleştiride küfür hakaret saygısızlık. Yazık. Birey olun birey. Bağlanmayın körü körüne bir şeylere boş işlere. Araştırın.

Uzatmak istemiyorum bu mevzuyu bıraktı gitti zaten. Bitti bu son mesaj bu mevzuda.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 11 Ağustos 2019; 18:36:10 >
  • Jabba hemen hemen her gece girip izlerdim. Ben de gunlerdir neden acmiyor diyordum. Sizden ogrendim. Uzuldum valla. Kaliteli bir yayinciydi

• Yeni sezon 18 Ağustos'ta tanıtılacak saati de 20.30 olarak çevirmişler. Uzun zaman sonra ilk defa gelecek sezondan operatör sızmadı
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Redditte paylaşılmış . Birinde kanca olucak yazmışlar( işlevi hakkında bişey yok ) diğerinin neolduğu ne yapıcağı belli değil .

• Kiivii kullanıcısına yanıt
    Defans operatörünün alevli kurulabilir kalkana sahip olacağını söylüyordu bir youtube kanalı.

• https://rainbow6.ubisoft.com/siege/tr-tr/news/detail.aspx?c=tcm:294-353579-16&ct=tcm:294-76770-32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 14 Ağustos 2019; 22:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/tr-tr/news/detail.aspx?c=tcm:294-353579-16&ct=tcm:294-76770-32
    Just cause olmuş yeni operatör.

• arkadşalar 1.2. sezon operatörlerini oyun içinden topluca satın alabiliyoruz fakat 3.sezon yok acaba neden
    1. ve 2. sezonu aldım, 4. sezonuda almayı düşünüyorum fakat 3 havada kaldı tek tek oyun içi kasmak çok uzun sürecek topluca alabiliceğimiz bir yer yok mu aradım bulamadım pc için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk95a

arkadşalar 1.2. sezon operatörlerini oyun içinden topluca satın alabiliyoruz fakat 3.sezon yok acaba neden
    1. ve 2. sezonu aldım, 4. sezonuda almayı düşünüyorum fakat 3 havada kaldı tek tek oyun içi kasmak çok uzun sürecek topluca alabiliceğimiz bir yer yok mu aradım bulamadım pc için?
    4.yılın başında eski operatör fiyatlarını zamanla azaltan düzene geçtiler bundan dolayı operatör fiyatları her sezon(3 ay) sonunda değişiyor. Ubisoft 4 ay önce bu yüzden direkt eskisi gibi bundle olmayacağını söyledi ama sonrası yok 4 aydır bir şey olmadığına göre bundan sonra olacağını da sanmıyorum.
  • Valkyrie'nin yeni headgeri çok güzel değil mi 25k vermemek için zor duruyorum
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    peki 3.sezon operatörleri ne zaman almak mantıklı yani daha ucuzlayacak mı yakın zamanda yoksa uzunsa bir süre böyle mi kalacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk95a -- 18 Ağustos 2019; 16:28:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk95a

peki 3.sezon operatörleri ne zaman almak mantıklı yani daha ucuzlayacak mı yakın zamanda yoksa uzunsa bir süre böyle mi kalacak
    Hocam yıl ve sezon kavramlarını karıştırmamak lazım, yanıltıcı cevap almanız mümkün. Şimdi her sezon önceki yıl aynı sezon olanlar 5k indirime gidiyor. Mesela 2-3 hafta sonra 4.yılın 3.sezonu başlayacak ve 1.(Caveira ve Capitao) 2.(Ela, Lesion ve Ying) ve 3. yılların(Maverick ve Clash) 3.sezon operatörleri 5k indirime girecek, bunları almak isteyenler 2 hafta beklerse 5k daha ucuza alabilir.

3.yıl operatörleri için sonraki indirim zamanları:

Finka ve Lion: Mart 2020
    Alibi ve Maestro: Haziran 2020
    Maverick ve Clash: Eylül 2019
    Kaid ve Nomad: Aralık 2019

Şu an Finka, Lion, Alibi ve Maestro almak için güzel zaman. Maverick ve Clash için 2 hafta beklenmesini tavsiye ederim. Kaid ve Nomad için 3,5 ay çok gelmiyorsa onlar da beklenebilir.
    https://siege.dangeraspect.xyz/operatorprices

İndirimleri şu siteden takip ediyorum bir yere kaydetmenizi tavsiye ederim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Ağustos 2019; 21:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Ya dünyada silah kalmamış gibi başka operatörlerde olan silahlari niye isitip isitip önümüze koyuyorlar

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.