Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (340. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://youtu.be/C6MWHPq4jBE uzun zaman sonra bir video daha attım beğenirseniz veya beğenmezseniz geri bildirim yaparsanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler birisi nasıl video thumbnaili koyacağımı öğretebilir mi buraya
  • Oyun o kadar iğrenç bir hal aldı ki ranked a güncelleme gelene kadar girmeyin oyuna yoksa cinnet geçirip pc yi camdan atarsınız. Full plat oyuncu kaynıyor arkadaşlarını boostlayan. Keşke hiç ellemeselerdi eskisi gibi kalsaydı şu sistem. Eskiden full gold seviyesinde takılırken şimdi silver 2 yi geçemez olduk Allahin belası ubisoft.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Cs Go da partideki rank farkı çok olunca karşı takım, partideki en yüksek ranklı oyuncunun en fazla 1-2 rank altında olacak şekilde geliyordu. Bu ayarlamayı yapmak çok zor bir şey olmasa gerek yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 1 Ağustos 2019; 3:23:0 >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Onu geçtim artık nerdeyse girdiğim çoğu oyuna eksik sokuyor ve eksik kişi oyuna dönemiyor oyun boyu eksik oynuyorsunuz nur topu gibi bug. Şuana kadar ki en kötü sezon diyebilirim uydur kaydır boktan skinler getireceklerine ranked sistemine baksalar bir.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Onu çözerler de şu mekanikleri çözemezler ya. Hele bir bıçaklama mekaniği var evlere şenlik . Az önceki oyunda yaşadığım olay. Nomad Arkası dönükken beni tabancayla vurdu ama ben 2 kere denememe rağmen bıçaklayamadım bir türlü. Killscreen de böyle gözüküyor yani
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• Yeni sezonun 18 ağustosta olacağına dair söylentiler var yabancı sitelerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Yeni sezonun 18 ağustosta olacağına dair söylentiler var yabancı sitelerde.
    Doğrudur, 18 Agustosta Test servera gelir. Eylülün başında da ana oyuna gelir.

• Ya Jabba Bc bırakmiş oyunu çok üzüldüm videoları bile silmiş cidden kaliteli adamdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Tek Türkçe bilgi kaynağıydı adam, üzüldüm videoları silmiş olmasına
  • Jabba yahu zaten her akşam oynuyosun birde sunuculuk falan iyice yıprattı oyun zaten sinir yıpratıyor birde okadar kişiyi işin içine kattı.

Ek olarak bir süredir işlemciyi oc ile kullanıyordum her oyun herşey stabil saatlerce r6 casual oynayabiliyordum ama rankedda her maçta oyun çöküyordu ne yaptıysam çözüm olmadı pekçok kez bu durumu yaşadım en son işlemciye biraz daha voltaj verdim yine oldu frekansını 100mzh düşürdüm ve sorun düzeldi böyle garip bir durum yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 6 Ağustos 2019; 23:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Jabba yahu zaten her akşam oynuyosun birde sunuculuk falan iyice yıprattı oyun zaten sinir yıpratıyor birde okadar kişiyi işin içine kattı.

Ek olarak bir süredir işlemciyi oc ile kullanıyordum her oyun herşey stabil saatlerce r6 casual oynayabiliyordum ama rankedda her maçta oyun çöküyordu ne yaptıysam çözüm olmadı pekçok kez bu durumu yaşadım en son işlemciye biraz daha voltaj verdim yine oldu frekansını 100mzh düşürdüm ve sorun düzeldi böyle garip bir durum yaşadım.
    Hocam işlemciyi oc yapinca kaç fps kazandinizki
    O kadar gereklimiydiki

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Ac:odyssey için oc yapmıştım ve stabil değeride bulduğumu düşünüyordum testlerimden sonra ama ranked için yeterli değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Ya Jabba Bc bırakmiş oyunu çok üzüldüm videoları bile silmiş cidden kaliteli adamdi
    O kadar emek boşa gitti. Discord sunucusu duruyor oyuncu bulmak isteyenler için yine iyi bir yer. Yayınları videoları çok nadir izlerdim ama böyle fazla isim olmadığından önemliydi Türkçe R6 için.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Türklerle bir takım kurup oynamakta çok yıpratıcı bence en iyisi macie jay gibi tek tabanca yani. Rastgele denk geldiğim türklerde bile oynayışla ilgili bir laf sokma sevdası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 7 Ağustos 2019; 3:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

O kadar emek boşa gitti. Discord sunucusu duruyor oyuncu bulmak isteyenler için yine iyi bir yer. Yayınları videoları çok nadir izlerdim ama böyle fazla isim olmadığından önemliydi Türkçe R6 için.

Alıntıları Göster
    Tamam video çekmeyi bırakırsın anlarım da gidip niye tüm videoları silmiş ki şimdi.
    Ubiye bi tepki heralde.
  • Plat seviyesi ranked maç atmak isteyen arkadaşlar ekleyebilir.
    Uplay:III.Vlad

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Türklerle bir takım kurup oynamakta çok yıpratıcı bence en iyisi macie jay gibi tek tabanca yani. Rastgele denk geldiğim türklerde bile oynayışla ilgili bir laf sokma sevdası.
    Solo ranked da pek iyi değil o yüzden mecbur takımlı giriyoruz hatta direkt 5 kişi olmadan girmek gerekiyor.
    İşinde yüksek bir pozisyonda.Ve prestijli bir işmiş sanırsam.Ve altında çalışanlar da var ve haliyle otorite kazanmak istediği için jabba olarak tanınmak istemiyor.Ve de işi ve ailesi ile ilgilenecekmiş artık.Ama arasıra sunucuya gelip oyun oynucakmis.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.