Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (319. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni sezona Gold4 girdim K/D=1.0 Yaş 32 ,
    25 yaş üzeri rankad takılan takım arıyorum.
  • Dokabi,Vigil ile gelen Tower Mapi niye ranked oyuna getrsienler. Yeni mapi hiç. beğenemdim her yer sote.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 13 Mart 2019; 3:6:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Yarın 17.00 olması lazım.

Geçen hafta 1 skin için 20 dron kovalattılar şimdi 10 defans cihazına 2 skin veriyorlar Ubi ne değişik adamsın ya Thatcher ile 1 oyunda biter bu görev (sabit kameralar sayılmıyor)
    Dandik charmlar yerine bu skinler güzel olmuş geçen sene artık yine mi dandik charm diye görevlere başlamamıştım bile.

Alıntıları Göster
    Kaç saatimi aldı o 20 drone vurmak Hayır anlıkta güncellenmiyor. Oynarken de bazen saymayı unuttum. 20 tane drone vurucam diye sanırım 30-35 tane falan vurmuşumdur garanti olsun diye.

Hayır millet casual da bile drone saklıyor, asıl sinir bozucu olan kısım o. 1 tane drone gelip objective'i buluyor, diğer drone'lar gelmiyor sonra. Senden başka 4 kişi de olduğundan ve onlar da drone görünce vurduğundan, 20 tane drone'u vurmak en az 3-4 saatini alabiliyor, o da defansta her round oynayıp, round sonunda çıkıp yeni oyuna girerek. Yoksa her girdiğin maçı bitirmeye kalksan daha da uzun sürer.

Attack'ta iken vurabileceğin bir çok defans gadget'ı var, onun için o sayı 20 de olsa 30 da olsa çok sorun değil, dediğin gibi birkaç oyunda Thatcher ile halledilir ama defansta 20 drone vurmek gerçekten çok kastırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 13 Mart 2019; 19:10:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Kaç saatimi aldı o 20 drone vurmak Hayır anlıkta güncellenmiyor. Oynarken de bazen saymayı unuttum. 20 tane drone vurucam diye sanırım 30-35 tane falan vurmuşumdur garanti olsun diye.

Hayır millet casual da bile drone saklıyor, asıl sinir bozucu olan kısım o. 1 tane drone gelip objective'i buluyor, diğer drone'lar gelmiyor sonra. Senden başka 4 kişi de olduğundan ve onlar da drone görünce vurduğundan, 20 tane drone'u vurmak en az 3-4 saatini alabiliyor, o da defansta her round oynayıp, round sonunda çıkıp yeni oyuna girerek. Yoksa her girdiğin maçı bitirmeye kalksan daha da uzun sürer.

Attack'ta iken vurabileceğin bir çok defans gadget'ı var, onun için o sayı 20 de olsa 30 da olsa çok sorun değil, dediğin gibi birkaç oyunda Thatcher ile halledilir ama defansta 20 drone vurmek gerçekten çok kastırıyor.

Alıntıları Göster
    20 dron vurunca alpha pack veriyorlardı geçen dümdüz skin için 20 fazla bence 10 olması lazım. Atakta operatörsüz bile cihaz vurmak kolay ama hemen bitirmek için Thatcher, Twitch ve duruma göre Fuze alınca tek round içinde mermi atmadan 5 cihazdan fazlası temizlenebiliyor. Dron için uğraşmak lazım Vigil ile yapıyorum en rahat diğerlerinde çok kaçıyorlar.

Yeni operatörler de herkese açıldı ikisini de aldım. Gridlock baya yarmagül gibi olsa da silahları güzel özelliği de fena değil secure area için odanın 2 kapısına attım girebilen olmadı. Capitao'nun 3 armor hali gibi olmuş.
    Mozzie de gayet iyi her round 1-2 dron alıyor en az silahları da güzel.

• Yeni operatörler ve yeni sürümler ana başlığa eklendi
  • Lion a gelecek rework hakkında bilgisi olan var mı? Ha değişti ha değişecek dendi ama hala aynı. Aslında açmayı düşünüyorum ama şimdi açarım 2 gün sonra bir değiştirirler oynanmaz hale gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Lion a gelecek rework hakkında bilgisi olan var mı? Ha değişti ha değişecek dendi ama hala aynı. Aslında açmayı düşünüyorum ama şimdi açarım 2 gün sonra bir değiştirirler oynanmaz hale gelir
    4.yılın ilk yarısı demişlerdi sezon ortası gelmesini beklemiyorum o yüzden sonraki sezon gelir. Lion zaten ilk haline göre çok düşmüştü son güncelleme ile tarama öncesi süre azalıyor ama taranan oyuncuları vurmak zorlaşıyor çünkü işaretler basit değil. Duvardan rakibi tarayıp bulmak zor ama düşmanlar hakkında genel bilgi almak için kullanılabilir. Lion ilk geldiğinde sürekli oynardım baya güçlüydü şimdi aylardır oynamadım Başka hangi operatörler kapalı belki daha iyi alternatifler vardır?

• İndirime girdi steamde, key satan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goldstein kullanıcısına yanıt
    bende de bazı haritalarda oluyor yada 15-20 dk oynadıktan sonra tam çözemedim ama fps 60 iken 40 lara düşüyor ara sıra
  • quote:

4.yılın ilk yarısı demişlerdi sezon ortası gelmesini beklemiyorum o yüzden sonraki sezon gelir. Lion zaten ilk haline göre çok düşmüştü son güncelleme ile tarama öncesi süre azalıyor ama taranan oyuncuları vurmak zorlaşıyor çünkü işaretler basit değil. Duvardan rakibi tarayıp bulmak zor ama düşmanlar hakkında genel bilgi almak için kullanılabilir. Lion ilk geldiğinde sürekli oynardım baya güçlüydü şimdi aylardır oynamadım Başka hangi operatörler kapalı belki daha iyi alternatifler vardır?

Alıntıları Göster
    Dlc lerde echo ve frost haric hepsi kapalı. 30k renown birikti 600 de kredi var. Aslında renown takviyesiyle şöyle 1-2 gun kasıp 5-6 tane operator açasım var. Operator açarken de oynamasi eglenceli operator olsun istiyorum. Echo cok guzel mesela kameradan cikmadan raund bitirdigim oluyor. Mesela jackal da ayak izi taraniyormus yerini spotluyormus hep, bu yeni gelen defansta dron ele geciriyor silahi da guzel. Yada dokkabi var aklimda telefon hackliyor kameralara erisiyor falan bu tarz eglenceli farkli seyler ariyorum. Lion da bildigin wallhack yani hem spawnkille karsi onlem hem de fuze ile beraber cok iyi gidiyordu Rankim dusuk oldugu icin boyle guclu olmasi falan da onemli degil yani. Frost u bile tellerin icine koyunca basiyorlar hep Tachanka bile oynuyorum baya hatta en iyi k/d olan defans operatorum suan o herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 14 Mart 2019; 22:2:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Dlc lerde echo ve frost haric hepsi kapalı. 30k renown birikti 600 de kredi var. Aslında renown takviyesiyle şöyle 1-2 gun kasıp 5-6 tane operator açasım var. Operator açarken de oynamasi eglenceli operator olsun istiyorum. Echo cok guzel mesela kameradan cikmadan raund bitirdigim oluyor. Mesela jackal da ayak izi taraniyormus yerini spotluyormus hep, bu yeni gelen defansta dron ele geciriyor silahi da guzel. Yada dokkabi var aklimda telefon hackliyor kameralara erisiyor falan bu tarz eglenceli farkli seyler ariyorum. Lion da bildigin wallhack yani hem spawnkille karsi onlem hem de fuze ile beraber cok iyi gidiyordu Rankim dusuk oldugu icin boyle guclu olmasi falan da onemli degil yani. Frost u bile tellerin icine koyunca basiyorlar hep Tachanka bile oynuyorum baya hatta en iyi k/d olan defans operatorum suan o herhalde

Alıntıları Göster
    Lord Tachanka'ya selam olsun {-}7

Lion'ın wallhack devri çok eskide kaldı ilk geldiğinde çok güçlü olduğundan az sömürmedim yeteneğini sonra sayıyı azaltıp süreyi kısalttılar sonra sabit durunca kaybolma eklediler şimdi de hepsini alıp Jackal işaretlemesine benzer bir sisteme geçtiler. Bu şekilde duvar arkası vurmak zor sadece yeri gözüküyor. Spawnkill önlemi için almak gereksiz başta koşmak yerine pencerelere kapılara ve gelecekleri yerlere bakınca zaten fazlasıyla önlem alınmış oluyor.

Buck güzel operatör duvar tavan zemin dinlemiyor üstüne frag de var. Silahı çok tepiyor kontrolün iyiyse düşün derim
    Caveria güzel en iyi roam operatörlerinin başında geliyor
    Jackal ve Mira güzel
    Lesion güzel
    Dokkaebi ve Finka güzel
    Alibi, Maverick, Nomad de güzel
    Yeni gelen ikili de güzel ama çok derin incelemedim onları daha.

• Blackbeard ve Thermite skini için son gün ne zaman? Ben hala yapmadım o görevleri.
  • quote:

Blackbeard ve Thermite skini için son gün ne zaman? Ben hala yapmadım o görevleri.
    Onlar bitti Her salı 15.00 görev sıfırlanma saati
  • quote:

Onlar bitti Her salı 15.00 görev sıfırlanma saati

Alıntıları Göster
    Nese çokta gerekli değilmiş o skinler, Jager'de saatlerimi harcayıp yaptım da, sonra yapmasaymışım da olurmuş dedim.

Thermite'da zaten Y1S1 Pro League özel skini var, başka skin kullanmıyorum. Blackbeard'da da Invitational skin ve Police skin varken kullanmazdım bu skini. Almak için almış olurdum.

• quote:

Nese çokta gerekli değilmiş o skinler, Jager'de saatlerimi harcayıp yaptım da, sonra yapmasaymışım da olurmuş dedim.

Thermite'da zaten Y1S1 Pro League özel skini var, başka skin kullanmıyorum. Blackbeard'da da Invitational skin ve Police skin varken kullanmazdım bu skini. Almak için almış olurdum.

Alıntıları Göster
    Jager'ı almak için aldım bu da zaten hiç uğraşmasam bile Black Eye, EDD falan derken biterdi 1 haftada onu da aradan çıkardım oynarken. Herkeste olmasa fena skin değil de belediye dağıtmış gibi oluyor kolay görevlerin ödülü de "challenge" adının karşılığını veren bir görev yok

• Friendly Fire için beklenen güncelleme TTS'e yakında düşecekmiş
    https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-345567-16&ct=tcm:154-76770-32

Öncelikle takım arkadaşına ateş ederken uyarı çıkıyor ateş etme diye yeni oyuncular için faydalı bir özellik olmuş. Daha sonra vurunca da vurulan kişiye bir soru gidiyor bilerek mi vurdu diye burada vurulan kişi trollse yine sıkıntı çıkabilir tabii. Bilerek vurduysa evet diyor ve ters friendly fire açılıyor yani kendini vuran kişi takımdan birine sıkınca ateş ettiği kişi değil kendi hasar alıyor. Vurulan kişi bilerek değil derse normal devam ediyor.

Troll birinin 2 kişi vurup ardından atılıp takımı 2vs5 bırakması yerine bu sistem güzel olmuş. Burada vurulan kişiye büyük yük düşüyor kendisi ateşin önüne atladıysa benim suçum diyebilmeli veya cidden kazara olduysa sorun değil kaza diyebilmeli. Ubisoft'un da teamkill için killcam atlama özelliğini kapaması lazım iyi izlesin ki görsün adamlar.

• quote:

4. senesinde olan bir oyundaki hatalara bak O reinforce hatası taa ilk sezondan beri var, bazıları ise yeni yeni çıkan hatalar. Hayır anlamadığım kısım, Maverick'in özel yeteneği ile ilgili nerf-buff yapmadan, öyle bir hata yokken sonradan ortaya çıkarmayı nasıl başarıyorlar gerçekten merak ediyorum. Ya da taş duvara değince çarpılmıyorken, repel atınca nasıl çarpılabiliyor gerçekten garip. Bunun için ekstra bir kod yazsan, debug ettiğinde hata verir. Şaka gibi gerçekten.

Ondan sonra Customer Support'un ticket'ıma yazdıkları geliyor bir de aklıma, gel de sinirlenme

Alıntıları Göster
    Oynama! Oynamak zorunda mısın?

• Beyler Allah aşkına şu jackal ın ayak izi özelliği nasıl kullanılıyor birisi tarif edebilir mi? farenin orta tuşuna basılı tutuyorum kafa kamerası açılıyor ama bu güne kadar adamın yerini geçtim bir tane ayak izi bile bulamadı. ayrıca bir tuşa mı basıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakanoth

Oynama! Oynamak zorunda mısın?

Alıntıları Göster
    Sevdiğimiz bir şeyin hatalarını görmezden mi gelelim?

@cgokhans Hocam ayak iyini görünce ekranın ortasında "Hold F to scan" çıkması lazım o sırada F tuşuna basılı tutmak gerekiyor. Direkt gördüğü ayak izini taramıyor ve 3 ayak izi hakkı var.
  • quote:

Sevdiğimiz bir şeyin hatalarını görmezden mi gelelim?

@cgokhans Hocam ayak iyini görünce ekranın ortasında "Hold F to scan" çıkması lazım o sırada F tuşuna basılı tutmak gerekiyor. Direkt gördüğü ayak izini taramıyor ve 3 ayak izi hakkı var.

Alıntıları Göster
    Ubi'deki yazılımcılardan daha iyi biliyormuşsun gibi yazmışın bir de. Git sen çalış o zaman Ubi'de. Neden seni işe almıyorlar acaba?

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.