Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (309. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expo-9009

Sürekli yeni oyuncu geliyor öyle seviye sorunu olmaz. Ama eşleştirme çöp , koyar seni 4 tane 200 lvl yanına hep birlikte çıldırırsınız

Alıntıları Göster
    Arada casual girip oynuyorum, ne 200 leveller var, iki bomba arasındaki duvara reinforce yapan, mira yapılacak duvara reinforce yapan Casual olduğu için mi bilmiyorum ama casual olsa bile onu yapmasının hiçbir mantığı yok ama şu reinforce kullanmayı zorunluluk sanıyor bazıları. Her tarafın reinforce yapılması gerektiği yerleri reinforce yapmadan giderler, reinforce gerekmeyen yerlere, mira yapacağın yerlere gidip reinforce yaparlar. Eskiden levelin birazda olsa anlamı vardı da, artık 3 sene oldu, 20 den fazla harita var, 200 level ustalaşmak için yeterli değil.

• quote:

Sürekli yeni oyuncu geliyor öyle seviye sorunu olmaz. Ama eşleştirme çöp , koyar seni 4 tane 200 lvl yanına hep birlikte çıldırırsınız

Alıntıları Göster
    Ranked'da 5 kişi olmuyor ki takım 5 kişi çıldıralım 1-2 tane çıkıyor direkt zaten. Bu hayatı seven ranked oynamasın şu oyunda girin casual oyununuza bakın. Adam yanlış duvar mı reinforce ediyor bam sık kafasına. Reinforce yapmıyor mu al bir dahaki round pompalı rush at onların kaybı. Takım çöp mu al Rook spawn peek kovala Maestro alıp turretler ile millete sık dur. Bu oyunda ranked sistemi de ranked oynayan oyuncular da sinir bozuyor. Tamam oyunu öğrenmeye ömür yetmez ama az çok bilmeden de ranked girince ortalık malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Ranked'da 5 kişi olmuyor ki takım 5 kişi çıldıralım 1-2 tane çıkıyor direkt zaten. Bu hayatı seven ranked oynamasın şu oyunda girin casual oyununuza bakın. Adam yanlış duvar mı reinforce ediyor bam sık kafasına. Reinforce yapmıyor mu al bir dahaki round pompalı rush at onların kaybı. Takım çöp mu al Rook spawn peek kovala Maestro alıp turretler ile millete sık dur. Bu oyunda ranked sistemi de ranked oynayan oyuncular da sinir bozuyor. Tamam oyunu öğrenmeye ömür yetmez ama az çok bilmeden de ranked girince ortalık malum.

Alıntıları Göster
    Sen böyle mi yapıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Sen böyle mi yapıyorsun

Alıntıları Göster
    Ben operatör bile seçmiyorum random ver diyorum artık ne gelirse onla devam
  • quote:

Alıntıları Göster
    5 kişilik takım oluşturacak kadar arkadaşlar var ama onları kanser etmemek lazım tabii ki :D ilk önce belli bir seviyeye gelmem gerekecek. Başlarda biraz tanımadığım kişileri çıldırtırım gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 5 Ocak 2019; 2:5:31 >

• Bu oyunda bağlantı ayarları kısmı olması lazım ben artık karşımda 5 ping li adam görmek istemiyorum.Tab dan bakıyorum pingler hep 5 ile 20 arası karşıda.Bu oyunu oynayan herkes mi almanyada yaşıyor hadi geç saatlerde oyuncu bulamıyorsun anladım ancak akşam 7 gibi finlandiyalıların norveçlilerin arasına düşmek istemiyorum. 1 v 1 de kimseyi vuramıyorum 1 saniye geride ki konumuma mermi geliyor ölüyorum.Oyunu neredeyse 2.5 senedir oynuyorum bu düşük pinglileri korumak için getirdikleri sistemden sonra iyice azalttım oynamayı geçen gireyim dedim kanser oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 5 Ocak 2019; 19:40:38 >

• Geçen yine Macie yi taşıyorum.

Şaka bir yana oyunda hile artmaya başladı bunun nedeni yılbaşı indiriminden faydalanıp hile açıyorlar. 20 lvl üstünde ranked da kan doğruyorular. Win lost ratio 14.00 Lerde, Seri banlaması lazım battleeye in
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Bu oyunda bağlantı ayarları kısmı olması lazım ben artık karşımda 5 ping li adam görmek istemiyorum.Tab dan bakıyorum pingler hep 5 ile 20 arası karşıda.Bu oyunu oynayan herkes mi almanyada yaşıyor hadi geç saatlerde oyuncu bulamıyorsun anladım ancak akşam 7 gibi finlandiyalıların norveçlilerin arasına düşmek istemiyorum. 1 v 1 de kimseyi vuramıyorum 1 saniye geride ki konumuma mermi geliyor ölüyorum.Oyunu neredeyse 2.5 senedir oynuyorum bu düşük pinglileri korumak için getirdikleri sistemden sonra iyice azalttım oynamayı geçen gireyim dedim kanser oldum.
    Olay sadece pingle bitmiyor. Şu klibi en düşük hızda 10. saniyeden sonra izleyin. Ikisinin de pingleri 9-10 civarı, prefire çıkmadan alıyor bu şekilde.

https://clips.twitch.tv/WanderingArborealAppleDoubleRainbow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 8 Ocak 2019; 16:20:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar ranked e giremiyorum.oyuna uzun suredir ara vermiştim. ranked e girmek istedigim de aktivite edin diyor.tıklıyorum sayfa eror veriyor.nedir yolu acaba.
  • Dil ayarı ingilizce olarak ayarlanmış bir tarayıcıda bu siteye girin https://account.ubisoft.com/tr-TR/login ardından hesabınızda 2 step verification özelliğini etkinleştirin cep telefonuna uygulama falan yükleyeceksiniz kurtarma kodlarını kaybetmemeniz gerekiyor falan bu özelliği kullanmayan hesaplar rankeda giremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 8 Ocak 2019; 20:51:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Dil ayarı ingilizce olarak ayarlanmış bir tarayıcıda bu siteye girin https://account.ubisoft.com/tr-TR/login ardından hesabınızda 2 step verification özelliğini etkinleştirin cep telefonuna uygulama falan yükleyeceksiniz kurtarma kodlarını kaybetmemeniz gerekiyor falan bu özelliği kullanmayan hesaplar rankeda giremiyor.
    vay arkadaş ubisoft yine sivamiş.paramızla rezil oluyoruz.dili neden ingilizce yapınca site acılıyor anlamış degilim.cifte standart değilmi bu.

yardımın icin cok tsk ederim hocam.simdilik 2 guvenlik prosudurunden geçtim acıldı.uygulama filan istemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

vay arkadaş ubisoft yine sivamiş.paramızla rezil oluyoruz.dili neden ingilizce yapınca site acılıyor anlamış degilim.cifte standart değilmi bu.

yardımın icin cok tsk ederim hocam.simdilik 2 guvenlik prosudurunden geçtim acıldı.uygulama filan istemedi.

Alıntıları Göster
    Çifte standartlık ya da kasten yapılan bir şey olduğunu sanmıyorum açıkçası. Türklere karşı garezleri olsa oyunu Türkçe çıkarmazlardı, ping'leri düşürmek için uğraşmazlardı. Ben Türkiye'de olmadığım için bilemiyorum ama Türkiye'de oynayanlardan duyduğum kadarıyla geçen seneye göre ping'lerde gözle görülür bir düzelme varmış deniyor. Ayrıca profesyonel hayatta ve kapitalist düzende duygusallığa yer yoktur. Adam senden kazandığı paraya bakar, yıl sonu cirosuna bakar. Gerisi önemli değildir.

Bilgisayar dünyasında teknik açıdan tek bir yazı dili vardır, o da İngilizce tahmin edeceğiniz gibi. Bu sebeple muhtemelen Türkçe karakterlerle ilgili bir durumdur diye tahmin ediyorum. Ha bu düzeltilemez mi, düzeltilebilir, ki düzeltilecektir muhtemelen diye düşünüyorum. Sadece her olumsuz gördüğümüz şeyi Türk düşmanlığı, çifte standart vs. gibi görmek doğru değil. Sonuçta Ubisoft ile aramızda ticari bir ilişki var. En son yanlış hatırlamıyorsam geçen sene EasterGamers Mete bir Ubisoft yetkilisiyle röportaj yapmıştı ve söylediklerine göre Türkiye'deki satışlardan ve Rainbow Six Siege community'sinden memnunlardı. Bu sene için hala Türk operatör umudum var benim ama bu sezon olmasa da gelecek sezon Türk operatör mutlaka gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 8 Ocak 2019; 23:35:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

Alıntıları Göster
    Çok derine dalmışsınız çifte standrt konusunda siteyi yapmayı becerememiş işte ubi.
    Uygulama olarak google authenticator diye birşey yüklüyoruz başka yerlerde yada tarayıcıda falan hesaba erişmeye çalışınca telefondaki bu uygulamadan aldığımız şifreyi giriyoruz her defasında.
    Bu sisteme geçilmesinin sebebi hesapların çalınıp çok ucuza satılması ve bu ucuz hesapları alanların hile açarak rankeda girmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Dil ayarı ingilizce olarak ayarlanmış bir tarayıcıda bu siteye girin https://account.ubisoft.com/tr-TR/login ardından hesabınızda 2 step verification özelliğini etkinleştirin cep telefonuna uygulama falan yükleyeceksiniz kurtarma kodlarını kaybetmemeniz gerekiyor falan bu özelliği kullanmayan hesaplar rankeda giremiyor.
    Hocam Opera'yı İngilizce yapıp girdim yine açılmadı o link, yine "Error" yazıyor ekranda. Ne yapabilirim?

EDIT: Tamamdır, düzelttim, yeniden başlatmak gerekiyormuş tarayıcıyı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 10 Ocak 2019; 23:49:0 >

• Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Year 4 Pass alan var mı aranızda
  • sabahtan beri oyuna girmek için uğraşıyorum beceremedim. son aldıgım hata [6-0x00001000] diye bir hata.
    upnp enable- ubisoft sitesinde verilen portları açtım yine aynı hatayı alıyorum. bi 20 sayfa kadar geriye gittim sorun göremedim kimsede. yardımcı olabilecek var mı ?
  • oynayan varsa eklesin beni, discord adresime beklerim rank maçları atabiliriz :)
  • Ya ben alpha pack açamıyorum. Alpha pack aç diyince sadece en üstteki menü yazıları kalıyo onun dışında herşey bomboş görünüyo. Oyun dosyalarını repair ettim olmadı. Oyun dilini ingilizce yaptım gene olmadı. Napmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: cihan85

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Year 4 Pass alan var mı aranızda
    Ben aldım hocam ama şuan almanın çok bir mantığı yok.

4 Mart 2019'a kadar alabilirsiniz eğer Year 4 Season Pass'e özel Volcano skinini almak istiyorsanız. O tarihe kadar mutlaka %10-%20 arası bir indirim görür diye tahmin ediyorum.

Bu arada Year 4 Season Pass ile gelen Volcano skini çok güzel gerçekten. Season Pass alacaklara mutlaka tavsiye ederim 4 Mart 2019'dan önce alın ve bu skini kaçırmayın. 4 Mart'tan sonra Season Pass alsanız da bu skin verilmeyecekmiş. 4 Mart'ta muhtemelen yeni sezonun ilk DLC'sinin tarihi.

Bu arada yukarıda %10-%20 indirim görebilir dedim ama ben %30 indirimle aldım. DH Forum'da Key/Gift adında bir yer var, orada %30 indirimle Steam oyunlarını gift olarak size gönderen kişiler var. Ben oradan birinden almıştım, 100 TL ye gelmişti Year 4 Season Pass. Ama orada sadece Steam için Season Pass alabilirsiniz yani UPlay olarak alamazsınız. Oyunun Steam versiyonuna sahip olmanız gerekir. UPlay'de de 100 Ubi Points'inize karşılık %20 indirimle alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 13 Ocak 2019; 3:0:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihan85

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Year 4 Pass alan var mı aranızda
    Riski seviyorsan credit satan siteler 10 euroya satıyor. Roadmap duyrulmadan almak çok mantıklı olamayabilir. Gaza gelip bende aldım

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.