Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.instagram.com/p/BrHFTubFVSt/

Ne hallere düşürdün bizi ubi
    Zaten bandit minicik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 14 Aralık 2018; 18:37:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bayadır böyle gülmemiştim ben
    https://www.instagram.com/p/BrHFTubFVSt/

Ne hallere düşürdün bizi ubi
    Zaten bandit minicik
    Küçük roamer esnafı bitirdiler be

Yeni sezon öncesi hep şu karakter harika olacak öteki o kadar iyi olmayacak diyorum ama hep tam tersi çıkıyor. Lion ve Finka için hepten beter ikisine de sağlam diyordum şimdi ikisini de oynamıyorum. Maestro, Alibi için Maestro fena diyordum Alibi iyi çıktı. Clash ve Maverick için Clash iş yapmaz diyordum ama casual maçta trolüne alıyorum. Kaid ve Nomad için de Kaid harika diyordum silahları çöp çıktı ve Nomad hem silah hem özellik olarak hoşuma gitti güzel taktiksel oynama imkanı sunuyor.

• Ying kullanan var mı ? Çok sağlam yeteneği var ama hiç karşılaşmıyorum oynarken . Silahı falanmı kötü ? bi bilginiz varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Ying kullanan var mı ? Çok sağlam yeteneği var ama hiç karşılaşmıyorum oynarken . Silahı falanmı kötü ? bi bilginiz varmı ?
    Ying'in yeteneği bozuk. Silahı da çöp.
  • Şuan teknik açıdan oyun cidden çöp gibi. Sesin nerden geldiği belli değil, server ileri geri atıp duruyor, kiminde cam kapı açık kiminde değil, gadgetlar birbirinden sekiyor, killcamde adamlar sağa sola zıplıyor, kalkanin içinden tokat atiliyor, hs attığın adam injure oluyor vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Aralık 2018; 4:53:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Ying kullanan var mı ? Çok sağlam yeteneği var ama hiç karşılaşmıyorum oynarken . Silahı falanmı kötü ? bi bilginiz varmı ?
    Silahı Frost smg gibi hasarı güzel ama hızı az. Cihazı da duruma bağlı adamların yerini biliyorsan adamların pek şansı kalmıyor ama rastgele atıp içeri dalınca çok etkili değil.
  • Montagne ile oynarken kalkan kapalı olduğu halde vurup kill alıyorlar ne saçma bir şey bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakanoth

Alıntıları Göster
    Parantez içinde "Oynamayı bilmiyorum."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bilmediğin konular hakkında konuşmamalısın. Buraya yazdıklarında mesaj kasma isteği görüyorum sanki.

Ying'in özelliği o kadar op ki arkanı dönsen bile kör oluyorsun. Silahı da son buff ile çok güçlendi. Tek başına el alan ying main gördü bu gözler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cei -- 17 Aralık 2018; 22:20:15 >
  • Oyunu yeni yeni oynuyorum 2.yıl operatörlerine yine indirim gelecek mi geçenkini kaçırdım. Bilgisi olan varsa sorayım dedim.
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    izmirlisin sanırım
  • Rakanoth kullanıcısına yanıt
    demek sen de hilecisin kardeş hilecileri savunduğuna göre. adam gayet güzel söylemiş senin gibi hileciler arttı oyunda çünkü.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Saçma sapan mesajlar yazan, milleti yanlış yönlendiren sensin. Hile arttı gibi diyorum, oynamayı bilmiyorsun diye cevap veriyorsun. Ying'e gelmiş çöp diyorsun. Bilmiyorsan bilmiyorum de yada konuşma. Bu nedir yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Oyunu yeni yeni oynuyorum 2.yıl operatörlerine yine indirim gelecek mi geçenkini kaçırdım. Bilgisi olan varsa sorayım dedim.
    buck ve frost muydu kanka? indirimdeydi şuan sanırım ben de indirimli açtım o ikisini

• Arkadaşlar ranked oynayan varmı gold 2 yim beraber oynayacak ekip,takım veya arkadaş arıyorum(+20) hem rank kasarız hem muhabbet olur.
  • Yok senin dediğin 1. yıl normal parayla indirim vardı

• Sesler bozuk mu bana mı öyle geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

Sesler bozuk mu bana mı öyle geliyor ?
    Hersey bozuk
  • Ubisoft account'a giremiyorum neden olabilir?

Bende akıllı telefon yok 2 adımlı güvenlik yapmadan dereceli maç yapılmıyor mu, 8 ay sonra tekrar oynayayım dedim ama değişmiş.

Düzeltme: Account'a oyun içinden girebildim. 2 adımlı doğrulama da düşündüğüm gibi değilmiş maile 6 kod gönderdi onlardan birini yazdım dereceli açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironmaster17 -- 19 Aralık 2018; 1:51:49 >
  • Yeni pro lig skinleri 41 liradan geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 19 Aralık 2018; 17:1:1 >
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.