Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/9xv47e/new_operator_and_fortress_gameplay_found_on_pc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 17 Kasım 2018; 16:4:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elimde 3. yıldan sadece mav var. %20 indirimimle birlikte 80 tlye gelmekte year 3 pass. sizce alıyımmı ?
  • Arkadaşlar herkese merhabalar

Ben eskiden uplay hesabı alırken kendi hotmail üzerimden almıştım şimdi bunu kardeşimin gmail hesabı ile degisebilirmiyim iki asamalı doğrulama gerekliymis onu yapmak için birde artık benim bilgiler değilde kendi bilgileriyle giriş yapsın istiyorum böyle birşey mumkunmu ona özel gmail ve şifre ile degisilebilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Selam dostlar. Oyunla ilgili yaşadığım ciddi bir problem var. Ping değerim 35-40 arası fakat oyun sürekli saliselik donuyor. Sağ üstte 1-2 saniyede bir sarı bağlantı uyarısı geliyor sık sık kırmızıya dönüşüyor ve sanıyorum bundan dolayı takıla takıla oynuyorum. Ping değerim bu kadar iyiken bu problemin kaynağı ne olabilir ?
    Aleyküm selam. 35-40 ping alan bir kişi tanıdım o da vodafone fiber kullanıyordu. Bulgaristandan bağlananlar bile o kadar ping alıyorlar. 40.118.93.235 bu ip ye tracert atabilir misiniz çok merak ettim. Bağlantı uyarısı bizde de sık sık sarı oluyor çözümü yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 19 Kasım 2018; 0:34:15 >
  • Yeni operatör detaylı oynanış videoları yavaştan düşmeye başlamış

Kaid: SMG'si oyundaki en düşük DPS değerine sahip o yüzden biraz zayıf geldi. DMR/Pompalı karışımı bir silahı var muhtemelen bunu kullanırım diğer DMR'lardan geride olsa bile ACOG sayesinde iş yapar. Tabanca olarak dürbünlü tabanca pek tarzım değil ama gayet güçlü duruyor.
    Özellik olarak özelliğine hayran kaldım diyebilirim. Belli bir alan içindeki tüm cihazlara elektrik veriyor. Mesela kapı yanında reinforce, kalkan ve birkaç tane tel varsa ve bunlar alan içindeyse hepsini tek "elektroclaw" ile halledebiliyor. Bandit ile kıyasla bu yönden çok ileride kalıyor hatch kapatması da cabası. Bandit'in hem yerini hem ACOG'unu almış bu operatör
    Bandit seçmek için 3 neden var:
    1) Daha iyi silahlar: MP-7 bu silahları AUG'u 2'ye katlar
    2) Bandit trick: Electroclawların 4 saniye gecikmesi var bu da onları Bandit trick için imkansız hale getiriyor ama Hibana karşısında veya Thermite yerleştirirken atılırsa şansı olabilir.
    3) Roam: Bandit 3 speed, Kaid 1 speed o yüzden roam/anchor farkı var.

Kaid ile birlikte Hibana tekrar nerf yemiş oldu. Maestro'nun ufak da olsa bir counterı var. Twitch dron başta olmak üzere dronlar nerf yedi çünkü Bandit aküsünü vurmak kolaydı bunda o iş zor alt kattan bile elektrik verebiliyor. IQ ve özellikle Thatcher ise önem kazandır

Nomad: Silahları detaylı izleyemedim ama özelliği güzel, Capitao'nun yerini alabilecek seviyede gibi duruyor. Adamları duvardan fırlatması ve Clash'i counterlaması da ayrı güzel bir olay. TTS açılınca Nomad için bol bol oyun görürüz artık ama Kaid kadar ilgimi çekti diyemem.

• yeni sezon ülkeleri niye açıklanmadı ne zaman açıklanıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Selam dostlar. Oyunla ilgili yaşadığım ciddi bir problem var. Ping değerim 35-40 arası fakat oyun sürekli saliselik donuyor. Sağ üstte 1-2 saniyede bir sarı bağlantı uyarısı geliyor sık sık kırmızıya dönüşüyor ve sanıyorum bundan dolayı takıla takıla oynuyorum. Ping değerim bu kadar iyiken bu problemin kaynağı ne olabilir ?
    Bende de benzer bir durum var ping değerim 50 civarı TR şartlarında gayet iyi bir değer ama sağ üstte fişler çıkıyor. Bunun nedeni ping değil bunun nedeni "packet loss" internet altyapısı ile ilgili bir durum paketlerin karşıya gönderilmediğini veya alınmadığını gösteriyor. Modem arayüzünden hat değerlerine bakınca muhtemelen sınırda çıkacaktır. Çözümü konusunda bir fikrim yok ev içi altyapı mı eve kadar altyapı mı sıkıntılı bilmiyorum. Packet loss oyunlarda gösterge olarak pek takip edilmez ama Discord üzerinden sesli konuşurken görebilirsiniz. Geçen gün oyunda 55 pingim varken Discord üzerinden de konuşmaktaydım, Discord üzerinden ping değerim de 55 civarıydı ama arada renk yeşilden sarıya dönüyordu o zaman yaklaşık %5 "giden" packet loss oluyordu. Bazen de kırmızı oluyordu o zaman da ortalama %20 packet loss oluyordu hatta %80'i dahi gördüm. Bildiğim bir packet loss testi uygulaması yok PUBG oynuyorsanız onun kendi içinde var veya dediğim gibi Discord üzerinden de deneyebilirsiniz.

• 2 gundur pıngım 120 cıktı daha önce 60 alıyordum ping attığımda 70 80 ms oluyor sorun nedir acaba genel bir sorun mu kablonet kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertugur

yeni sezon ülkeleri niye açıklanmadı ne zaman açıklanıcak.
    Büyük ihtimalle operation health 2 gelecek bu yüzden 4. sezon operatörlerini duyurmadılar. Oyun iyice boka sarmasa bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertugur

yeni sezon ülkeleri niye açıklanmadı ne zaman açıklanıcak.
    Yakın gelecekte açıklanacağı söylendi panelin sonunda. Tam olarak ne zaman olur kimse bilmiyor.
  • Yeni sezon değişiklilikleri:

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/game-info/seasons/windbastion/index.aspx

MUTE
    SMG-11 ikincil silah olarak eklendi.
    SMG-11 Damage hafif artirildi.

CLASH
    Elektrik hasarı 3 den 5 e çıktı.

LESION
    T-5 SMG Hafif nerf yedi.

ZOFIA
    Concussion grenades 3 den 2 ye düştü.

Kafeye map Buff geldi

Aşağıda yazanların atış yörüngesi değişti.

Operator
    Kaid’s Rtila Electroclaws
    Alibi’s Prismas
    Ela’s Grzmot mines
    Ying’s Candelas
    Lesion’s Gu mines
    Valkyrie’s Black Eyes
    Thatcher’s EMP grenades
    Smoke’s Remote gas grenades

Standard gadgets
    Stun grenades
    Frag grenades
    Smoke grenades

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 20 Kasım 2018; 1:35:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Yeni sezon değişiklilikleri:

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/game-info/seasons/windbastion/index.aspx

MUTE

CLASH
    Elektrik hasarı 3 den 5 e çıktı.

LESION
    T-5 SMG Hafif nerf yedi.

ZOFIA
    Concussion grenades 3 den 2 ye düştü.

Kafeye map Buff geldi

Aşağıda yazanların atış yörüngesi değişti.

Operator
    Kaid’s Rtila Electroclaws
    Alibi’s Prismas
    Ela’s Grzmot mines
    Ying’s Candelas
    Lesion’s Gu mines
    Valkyrie’s Black Eyes
    Thatcher’s EMP grenades
    Smoke’s Remote gas grenades

Standard gadgets
    Stun grenades
    Frag grenades
    Smoke grenades
    MUTE

Bu kısma sonunda demek istiyorum ama geç kaldılar SMG-11 eskisi kadar iyi bir seçim değil artık.

Oyunun menüsü açık renk olmuş millet her yere gece modu koyuyor bunlar tam tersini yapmış ama arayüz güzel duruyor o ayrı.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Y4 Çin gelmeyecek diyebiliriz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Y4 Çin gelmeyecek diyebiliriz artık.
    Sansür bu sezon gelecekti hatta oyuna ekledi bunlar sonra geri aldılar o yüzden bug olabilir demişler

Çin operatörü konusunda da zaten Hong Kong var Japonya var Kore var Çin de beklesin biraz. Çin pazarına girmek istiyorlarsa da oranın yasaklarına göre farklı client yapsınlar artık bu da Y4 içinde biter mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Ubisoft sansür konusunda geri adım attı

https://steamcommunity.com/games/359550/announcements/detail/3039262786225720795
    https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-340339-16/update-on-the-aesthetic-changes-coming-with-y3s4
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/9ytzgc/update_on_the_aesthetic_changes_coming_with_y3s4/
    Başarıya ulaştık Çinçonlar üzgün, bu değişikliği destekleyen o ESL oyuncularının da .. neyse güzel haber.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Başarıya ulaştık Çinçonlar üzgün, bu değişikliği destekleyen o ESL oyuncularının da .. neyse güzel haber.

Alıntıları Göster
    "Ubisoft yönetimi diktatör Çin rejimine hak ettiği cevabı vermiştir." -IGN
    "Eeey Çin sen kimsin ya" -Ubisoft Yönetimi
    "Dik dur eğilme, oyuncular seninle" -Reddit
    "Olm eksi oyları artı yapın bari" Ubisoft Steam Takımı

• quote:

Alıntıları Göster
    "Ubisoft bu güncellemeyle ne yapmak, nereye varmak istemektedir." - Leader of Rainbow Movement Party
    "Bakın burası çok önemli. Bu güncellemeyi 1 aydan kısa bir sürede püskürttük." - The son in law of CEO

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

• quote:

Alıntıları Göster

''Diğer platformların oyunları bunlar, Battle.net bizi kıskanıyor resim büyük.'' - Ubisoft yönetimi
    ''Babacım yorumları sıfırlayalım mı?'' -Ubisoft CEO
    ''Platform başına düşen en büyük oyuncu kitlesi bizde, ikinci sırada steam sonra diğerleri geliyor.'' -Ubisoft community leader
    ''Yastık altındaki olumlu incelemeleri çıkarın.'' -R6 developer
    ''Bunlar 15 temmuz'un devamı'' -Metacritic

Silivri zindanları şimdi soğuktur fazla ileri gitmeyelim

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.