Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LinkX

Abi erimeden belli oluyo diye bir şey olamaz. Thermite da açtığında erimeden belli oluyo o zaman. 4 tarafada reinforce attığın odalarda adam arkadan küçücük delik açıyor herkesi vuruyor. Kesinlikle sesinin arttırılması lazım. Twitch drone’nunun sesini arttıracaklarmış duyulmuyormuş e maverick ne o zaman.
    Thermite deliğinden Montagne giriyor koca takım giriyor belli olması lazım tabii. Maverick deliğinden anca vurmak için delik açılıyor aynı mantıkla düşünmemek lazım. Biraz ses eklenebilir ama fazlaya kaçarsa operatörün etkisi azalır onu dengelemek için kapasiteyi arttırmaları falan gerekir. 4 duvara reinforce atılmıyor genelde en fazla 1-2 cepheye reinforce atılır oyunda da tek noktaya odaklanmak faydalı bir mekanik de değil.

Bu arada Starter Edition 76,99 TL oldu. Ubisoft bize olan kıyağı kesti anlaşılan. Oyunun kuru 1.73'ten 5.13'e çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 12 Eylül 2018; 22:23:10 >

• 18 tl ye starter almıştım iade ettim çok zor diye starter 26 mı 29 mu neydi 77 olmuş zam yapmışlar ben kafamı nerelere vurayım? standart 210 tl olmuş :(
  • @a new life oynamadıktan sonra 1000 tl olsa ne olur
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Maverick yemeli, yukarıdaki arkadaş bahsetmiş zaten. Oynamasını bilen maverick ile secure da Adam bırakmaz. Yalnız dün maverick ile bir hatch açayım dedim, arkadaş delik deşik oldu açamadım yine. Uğraşılmaz onla, hatch için en iyisi hibana hala.

Clash ile güzel taktik olmuş, ben o uzun koridorda denk gelsem sana pencerelerden aşağı atlardım, çok gıcık karakter ya teke tekte. Sadece flash bombası ile kaçıyorum lanet karıdan, çok yavaşlatıyor, ekstradan gıcık etme etkisi inanılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cei

Maverick yemeli, yukarıdaki arkadaş bahsetmiş zaten. Oynamasını bilen maverick ile secure da Adam bırakmaz. Yalnız dün maverick ile bir hatch açayım dedim, arkadaş delik deşik oldu açamadım yine. Uğraşılmaz onla, hatch için en iyisi hibana hala.

Clash ile güzel taktik olmuş, ben o uzun koridorda denk gelsem sana pencerelerden aşağı atlardım, çok gıcık karakter ya teke tekte. Sadece flash bombası ile kaçıyorum lanet karıdan, çok yavaşlatıyor, ekstradan gıcık etme etkisi inanılmaz
    Flash bombası güzel etkiliyor kör olunca bıçak atmak gerekiyor yakından çok etkisiz. Atlarken de vurulma imkanı oluyor o da sakat en temizi Capitao ile yakmak.

Maverick muhtemelen yiyecek ama ben fazla ses çıkmaması taraftarıyım belki ufak bir ses olabilir. Hatch açmak çok zor duvarda geçmelik delik açmak da çok zor anca sürünme deliği veya vurmak için delik açılabilir vurma deliğini de rakip fark edince hs atıyor direkt o yüzden sessizlik önemli. Sadece öldürmek için değil pencere etrafındaki cihazları temizlemek için de delik açıyorlar geçen Border haritasında alt katta yanı kırılabilir duvar olan objektif gelmişti. Camın önüne cihazları kurduk ben frost almıştım belkiyorum ki biri otursun kapana. Sis de atmışlardı göremedim oraları ama round sonu bir baktım adam delik açmış camın etrafında ne kadar cihaz varsa temizlemiş.

• eyw dostum aldım sezon pass i :) acaba kredidemi depolasak biraz diye düşünüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobrakai -- 13 Eylül 2018; 13:42:36 >
  • - Maverick zaten test server'da nerf yemişti. Daha fazla ellemezler en azından şu an için. Delik açıyor ama o açtığı delikten tek yiyen de çok oluyor. Ben deliği açtım buradan avlarım diyip de avlananı çok gördüm.
    - Clash hiç tarzım olmadığı için yorum yapamıyorum kalkanlı operatörler tamamen saçmalık.
    - Thatcher'a elite almıştım nerf yedi ama yeni recoil sisteminden sonra AR33 çok güzel sanki gizli bir buff var gibi geldi.
    - Starter denen saçmalığın parasının artmasına hiç üzülmedim, sözüm meclisten dışarı ancak 18 liraya ne kadar çoluk çocuk, dengesiz, cs:go oyuncusu, smurf, hile varsa her şey dolmuştu oyunun içine. Belki de bu ucuz fiyat politikası ban sistemi için güzel bir filtreme oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

- Maverick zaten test server'da nerf yemişti. Daha fazla ellemezler en azından şu an için. Delik açıyor ama o açtığı delikten tek yiyen de çok oluyor. Ben deliği açtım buradan avlarım diyip de avlananı çok gördüm.
    - Clash hiç tarzım olmadığı için yorum yapamıyorum kalkanlı operatörler tamamen saçmalık.
    - Thatcher'a elite almıştım nerf yedi ama yeni recoil sisteminden sonra AR33 çok güzel sanki gizli bir buff var gibi geldi.
    - Starter denen saçmalığın parasının artmasına hiç üzülmedim, sözüm meclisten dışarı ancak 18 liraya ne kadar çoluk çocuk, dengesiz, cs:go oyuncusu, smurf, hile varsa her şey dolmuştu oyunun içine. Belki de bu ucuz fiyat politikası ban sistemi için güzel bir filtreme oldu.
    Thatcher nerfü gereksiz oldu zaten alınan bir operatör değildi artık Maverick de çıkınca alanı zor görürüz.
    Maverick ile ben de açtığım deliklerden öldüm birkaç kez çünkü açık şekilde belli oluyor Hibana pelletleri bu kadar belli etmiyor mesela.

Starterın fiyatının artması güzel ama artma nedeni kötü. Bizde fiyat 3 katına çıktı ama dünya genelinde hâlâ aynı bu yüzden smurf, hile falan azalmaz. Tek iyi yanı CS:GO kafasıyla oynayanlardan kurtulmuş oluruz.

• Geçen sezonları gold 2-3 falan bitirdim bu sezon da gold 2 başladım şuan silver 2'yim Takımım falan yok kendi çabalarımla işte.

Bu aim sistemine yeni yeni alışabiliyorum sözde attığımız yere gidecekti ama ben nasıl alıştıysam vuramıyorum resmen yine 7-8 adam vurmaya başladım son maçlarda. Mouse ayarlarıyla falan oynadım da etkili oldu sanırım ya da psikolojik de olabilir.

Takımsız rank atlamak zor oluyor cidden arada arkadaşlarla girince huzurlu oynuyorum ancak onun dışında çok salak adam var malesef oyunda fiyatın yükselmesine de sevindim.

Kalitesiz türk oyunculardan arınmış olur bi nebze oyun.
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Valla bende 700 küsür kredi vardı elit üniforma için 1200₺ lik aldım hemen.
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Maverick ile KingGeorge tek delik açıp oradan ace atmıştı böyle bir operatör olamaz bakalım ne olacak pro liglerde çok sıkıntı çıkarırsa sağlam bir nerf yer.

Blackbeard geldiği zaman kalkanın 800hp si vardı şu an anında kırılıyor belki Maverick e de farklı bir nerf gelir.
  • Starter uplay de 24 ₺ hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Thatcher nerfü gereksiz oldu zaten alınan bir operatör değildi artık Maverick de çıkınca alanı zor görürüz.
    Maverick ile ben de açtığım deliklerden öldüm birkaç kez çünkü açık şekilde belli oluyor Hibana pelletleri bu kadar belli etmiyor mesela.

Starterın fiyatının artması güzel ama artma nedeni kötü. Bizde fiyat 3 katına çıktı ama dünya genelinde hâlâ aynı bu yüzden smurf, hile falan azalmaz. Tek iyi yanı CS:GO kafasıyla oynayanlardan kurtulmuş oluruz.

Alıntıları Göster
    Asıl iyi yanı gereksiz agresif kitle artmaz. Bilen biliyor zaten bizim kitleyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sovereign weapon skin nasıl sizce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

sovereign weapon skin nasıl sizce :)

Hangisi o ss var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

sovereign weapon skin nasıl sizce :)

Hangisi o ss var mı?

Alıntıları Göster
    Polonya bayragini andiran sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Polonya bayragini andiran sanirim.

Alıntıları Göster
    Aslında Sovereign ismi ilgimi çekerdi o skin de ilgimi çekti ama ismine dikkat etmemişim nedense.

@Kobrakai Geçen sezonki SPQR skinine çok benziyor geçen sezon pek oynayamadığım için onu alamamıştım SPQR, Sovereign'e göre daha güzel duruyordu ve kalkanlara da takılıyordu SPQR yüzünden Sovereign pek ilgimi çekmedi. Whitehall almayı düşünüyorum şu lacivert renkli police yazısı olan ama o da çok sade geldi

• Daha Operasyon Velvet Shell zamanlarında bu 2 adımlı koruma sistemini aktif etmiştim. O kadar saçma ve gereksiz bir uygulama ki, üstelik düzgün bile çalışmadı. Hesaba giremediğim için bu sistemi devre dışı bırakayım dedim o da olmadı. Ubisoft'un sitesinin sorunlarını saymıyorum bile. En son uğraşa uğraşa destek hattına yazdım ve öyle kaldırdılar da hesaba girebildim.

Şimdi bu saçma ve bozuk sistemi bize zorunlu hale getiriyorlar. Eski olduğundan daha fazla destek şikayetleriyle uğraşacaklar haberleri yok. Çünkü bu bozuk sistem sürekli oyuncuların başına bela çıkaracak.
  • Ping yüzünden benim gibi oynayamayan var mı? Maç bitirme fırsatım bile olmadı.

İnternet bağlantım 800 kbps civarında. Acaba laptobun internet kartı mı sıkıntılı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Ping yüzünden benim gibi oynayamayan var mı? Maç bitirme fırsatım bile olmadı.

İnternet bağlantım 800 kbps civarında. Acaba laptobun internet kartı mı sıkıntılı?
    Bende ping yoktu bugün 50'nin altına indi hatta. Başka oyun oynamıyorsanızhttps://hiztesti.net.tr şu siteden ping testi yapın. Çoğu site 1 kez ping ölçüyor bu 5 kez ölçüyor o yüzden burayı kullanıyorum. Buradaki ping değerleri 10'un üzerindeyse İSS ile bağlantı sorununuz vardır. Kablosuz ile bağlanıyorsanız modemin kablosuz ayarlarında sıkıntı olabilir bir de kabloyla deneyin.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.