Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.400
Cevap
122
Favori
200.398
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (Rehber ilk mesajda)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1432 Mesaj
      08 Eylül 2018 11:18:04
      quote:

Orijinalden alıntı: mustafapusti

Yıllardır ps4 de bu oyunu oynadım hastasıyım ama pc ye geçtim oyuncu bulmak çok zor. Forumda böyle bir konu var ve konu sahibi yada başkaları Discord kurup oyuncuları buluşturmak gelmiyormu akıllara. Ne kadar DC bulsamda kapalı gruplar. PC ye geçtiğimden beri takımsızlıktan oyundan soğudun. Sadece R6 da değil oyuncu bulmak zor. Yok mu hiç R6 nın ortak oyuncu topluluğu.

Jabba diye bir Türk yayıncı var. İllaki tanıyorsunuzdur. Onu takip edip yayıyınları izleyebilirsiniz, Pc de oynuyor. Bayağı aktifler, discord da da aktifler, onların discord grubunu takip edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7487 Mesaj
      08 Eylül 2018 12:31:05 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mustafapusti

Yıllardır ps4 de bu oyunu oynadım hastasıyım ama pc ye geçtim oyuncu bulmak çok zor. Forumda böyle bir konu var ve konu sahibi yada başkaları Discord kurup oyuncuları buluşturmak gelmiyormu akıllara. Ne kadar DC bulsamda kapalı gruplar. PC ye geçtiğimden beri takımsızlıktan oyundan soğudun. Sadece R6 da değil oyuncu bulmak zor. Yok mu hiç R6 nın ortak oyuncu topluluğu.
      Forumda R6 topluluğu konusu vardı ama ne kadar aktif bilmiyorum. Genel bir grup yok ama buradan birkaç kişi discord kurup davet atmıştı. Geniş topluluk olarak arkadaş da demiş Jabba'nın topluluğu var baya kişi de var orada. Linkini twitch/youtube sayfasında bilgiler kısmına koyuyordur muhtemelen.
      |
      |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
      Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
      İzlediğim diziler için TV Time profilim
    • 08 Eylül 2018 13:29:45
      R6de akıcı oynatan bir sistem arıyorum var mı tavsiyesi olan butce 7-8k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      7311 Mesaj
      08 Eylül 2018 14:39:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Guest-520E4014D

R6de akıcı oynatan bir sistem arıyorum var mı tavsiyesi olan butce 7-8k
      r6 çok yüksek bir sistem istemiyor dostum 3-4 binlik bir sistemde işini görür.
      |
      |

• Yarbay
      7487 Mesaj
      08 Eylül 2018 17:19:34 Konu Sahibi
      Sistem denmişken güncellemeden sonra oyunda düşük performans alan var mı? FPS değerleri öncekine göre biraz düşük ama sıkıntı FPS drop değil stuttering olayı. R6Fix'te üst sıralarda olan bir sorun ama çözümü yok henüz. Reddit, steam ve ubisoft forumlarında da bu konudan şikayet var.
      Stuttering için örnek bir video

Diğer bir sorun da tam ekran olmama ve siyah ekran sorunu. Böyle sorunlarınız varsahttps://r6fix.ubi.com sitesinden giriş yapıp oy verebilirsiniz.

Güzel Maverick ve Clash numaraları

• Yarbay
      8782 Mesaj
      08 Eylül 2018 18:30:14

Bunlar bende olsa oyunu oynamazdım, fenaymış. Ayrıca FPS değerleri bende 30-40 arttı. 150 FPS alırken 180-190 kimi zaman 170'e düşse de kimi zaman da 210 falan alıyorum. i7 16 gb ram ve GTX 980 ile.
      |
      |
      Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
    • Yüzbaşı
      774 Mesaj
      08 Eylül 2018 18:33:21

Ben yaklaşık 10 fps kadar düştüğünü hissediyorum 75 hertz monitörde 80 altına düşmezken şu an 70i gördüğüm oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7487 Mesaj
      08 Eylül 2018 18:47:49 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Bunlar bende olsa oyunu oynamazdım, fenaymış. Ayrıca FPS değerleri bende 30-40 arttı. 150 FPS alırken 180-190 kimi zaman 170'e düşse de kimi zaman da 210 falan alıyorum. i7 16 gb ram ve GTX 980 ile.
      FPS artışı yaşayan da var. Ben bu aralar pek giremiyorum girdim 3 tane günlük görev birikiyor onlara bakayım dedim ama oynanacak gibi değil. FPS 60 civarı ama bir takılma var sürekli

• Yarbay
      8782 Mesaj
      08 Eylül 2018 18:49:03

Başka oyunlara yönel, böyle oynayıp can sıkacağına oynamamak şu aşamada daha doğru olur. Ama yaygın bir sorun olduğuna göre gelir yakında çaresi.
      |
      |

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
    • Yarbay
      7487 Mesaj
      08 Eylül 2018 18:51:46 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Başka oyunlara yönel, böyle oynayıp can sıkacağına oynamamak şu aşamada daha doğru olur. Ama yaygın bir sorun olduğuna göre gelir yakında çaresi.
      BF1'e sardım bu aralar baya yetiyor. Rise of Tomb Raider'a başladım bu ikisi zaten baya yeter bana üstüne diziler falan da var. Sorun yaygın fix sırasında 3.sıradaydı ilk sırada yine dronların bombaları bulmaması 2.sıra "random crash" olan şeyi bozuyorlar resmen.

• Yüzbaşı
      774 Mesaj
      08 Eylül 2018 18:58:28

Ben de sebepsiz bir şekilde hala mikrofon çalışmıyor denemediğim hiçbir yol kalmadı inanılmaz canımı sıkıyor bu durum.

|
      |

• Yarbay
      7487 Mesaj
      08 Eylül 2018 19:39:06 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Ben de sebepsiz bir şekilde hala mikrofon çalışmıyor denemediğim hiçbir yol kalmadı inanılmaz canımı sıkıyor bu durum.
      Windows'un kendi ayarlarından yapmak gerekiyor oyun için ayarlar artık direkt oradan alıyor
      |
      |

• Yarbay
      8045 Mesaj
      09 Eylül 2018 12:24:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Windows'da ayarlar>gizlilik>mikrofon orda şu uygulamalar mikrofona erişebilsin diye seçenek var onu hepsi yap direk.

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yüzbaşı
      774 Mesaj
      09 Eylül 2018 16:13:36

Hocam benim problemim çok değişik. En az 10 farklı makinede denedim hepsinde mikrofon çalışmıyor. İşin asıl garip yanı aynı makinelerde arkadaşlarım sular seller gibi konuşabiliyorlar. Durumu chate yazdım Ubisoft'un chat banım vardır diye bir kısıtlamam olmadığını da söylediler. İşin içinden çıkamayınca uğraşmayı bıraktım bende ama dediğiniz ayara akşam eve gidince bakacağım teşekkür ederim.

|
      |
      -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10260 Mesaj
      09 Eylül 2018 18:36:43
      beyler gold edition indirimde kaç tl oluyor?

Three Rings for the Elven kings under the sky,
      Seven for the Dwarf lords in their halls of stone,
      Nine for Mortal Men doomed to die,
      One for the Dark Lord on his dark throne
      In the Land of Mordor where the Shadows lie.
      One Ring to rule them all, One Ring to find them,
      One Ring to bring them all and in the darkness bind them
    • Binbaşı
      1304 Mesaj
      09 Eylül 2018 19:37:04

135TL

|
      |
      Mithrandir. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10260 Mesaj
      09 Eylül 2018 21:44:37
      quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

135TL
      en yakın ne zaman olur hocam

Three Rings for the Elven kings under the sky,
      Seven for the Dwarf lords in their halls of stone,
      Nine for Mortal Men doomed to die,
      One for the Dark Lord on his dark throne
      In the Land of Mordor where the Shadows lie.
      One Ring to rule them all, One Ring to find them,
      One Ring to bring them all and in the darkness bind them
    • Binbaşı
      1304 Mesaj
      10 Eylül 2018 09:00:45

Muhtemelen steam kış indiriminde..

|
      |
      Mithrandir. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      530 Mesaj
      11 Eylül 2018 14:15:21
      Geçen günlerde dayanamadım, pc topladım yine. Neredeyse 2 aydır oynamıyorum, oyun bayağı değişmiş. Smg'lere ne olmuş öyle yahu. Ama mermilerin gidişini beğendim, eskisi gibi değil. Hile konusununda da katı olmaya devam edilirse efsane olur. Şu hali bayağı güzel geldi bana oyun.
      |
      |

• Yarbay
      7487 Mesaj
      11 Eylül 2018 23:55:20 Konu Sahibi
      Maverick ve Clash kullanıma açıldı. İkisini de alıp biraz denedim yukarılarda inceleme videoları atmıştım kendim kısaca değineyim. Sadece 25k renown varsa öncelikle Maverick tavsiye ederim. Silahları müthiş, özelliği güzel, hem takım oyunu hem bireysel kullanımda harika. Yapabileceğiniz tonla taktik var daha etkili kullanmak için youtube'da gezinip taktik arayacağım muhtemelen.

Son oyunda yaptığımız taktiği yazmak istedim, Kafe Dostoyevski haritasında garaj kapısından girdik. Sonra soldaki duvarda sürünmek için delik açtım ve oradan içeri girdiğimde castle barikatı vardı yanımda da meraklı bir glaz vardı belki de ilk defa takımında maverick görüyordu Sonra castle barikatının önüne geldiğimde bunu açsam adamları avlarım ama glaz var smoke atsa daha iyi avlarız diye düşünürken adam zihnimi okumuş gibi eline smoke aldı ve bana bakıp onay alınca attı. Ben de biraz göz kararı bir delik açtım ve 2 kill. Sonra diğer duvarlardan da delik açtım oralardan da kill alıp eli aldık.

Clash konusu biraz daha muallakta bir durum. Bazen fazlasıyla işe yarıyor ama bazen de anında ölüyorsunuz. Düzgün takım oyunu şart. Diğer kalkanlılar için de aynısı denebilir ama Clash için çok ayrı düzeyde şart. Mesela Montagne adının hakkını veriyor dağ gibi adam roket atsan ölmez yumruk atsan ölmez, Blitz hem hızlı hem de elinde tabancası var, diğer kalkanlıların özelliği yok ama onların da tabancası var. Clash elinde kalkan varken eline silah alamıyor bu yüzden takıma ihtiyacı var. Rakibe fazla da yaklaşamaz yaklaşırsa dipçik yer ve kalkan açılır. Takım oyununda ise cidden iyi Montagne sevdiğimden hoşuma gitti o yüzden alın derim ama Maverick gibi her durumda gitmez, Maverick'i main yapsam yeridir.

Şu videoya da iyi güldüm paylaşmak istedim özellikle düşmanı vurmayıp izlediği yerler harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 11 Eylül 2018; 23:56:13 >

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.