Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Tek çaren solo girmemek.

Casual oyunlarda seviyene yakın ve düzgün oynayan elemanları ekle, bize karşı ön yargılı olduklarından önceden ekleyebilir miyim diye sorarsan nezakete aklı başında Avrupalı büyük değer verir, kabul edecektir. Benim arkadaş listemde 120 kişi varsa epi topu 20'si Türk arkadaştır, kalanları da genel olarak bizi sevmeyen İngiliz, Alman, Fransız ve İngiliz arkadaşların boşboğazlığı ve her şeye gülme ihtiyacı hissetmesi dışında diğerlerinden bir sıkıntı görmedim.

Arkadaşlar ile oynamak ve yalnız oynamak arasında siyah ve beyaz kadar fark var. Keşke olmasa. Ama dediğim gibi, casual oynayıp beğendiğiniz adamı ekleyip bir grup kurun ya da mevcut gruba dahil olun, başınız ağrımaz. Günde üç dört saat oynayarak zaten en az 2 Plat seviyesinde Türk bulursunuz. Gold seviyesinde çok daha fazlalar, genel olarak iyi çocuklar.

Bazen denk gelenleri ekliyorum onlarla giriyoruz ama tanıdıkla girmek farklı oluyor. Sıkıntı şurada genelde gündüz oynadığımdan mecbur solo girmem gerekiyor. Sağdan soldan adam çağırsam da şu sıkıntı var geçen bronza kadar düştüm rank sorsa bronz diyemiyor insan

O zaman bir pilavlı yaparız arkadaş çağarmazsa ranked için

• Oyunun full surumune sahibim cikardiklari hic bir sezonu almadim ilk karakterler haric karakter acmak istedigimde bir ton para istiyor tum sezonları alsam mi ki ya cok bir sey fark ediyor mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Tek çaren solo girmemek.

Casual oyunlarda seviyene yakın ve düzgün oynayan elemanları ekle, bize karşı ön yargılı olduklarından önceden ekleyebilir miyim diye sorarsan nezakete aklı başında Avrupalı büyük değer verir, kabul edecektir. Benim arkadaş listemde 120 kişi varsa epi topu 20'si Türk arkadaştır, kalanları da genel olarak bizi sevmeyen İngiliz, Alman, Fransız ve İngiliz arkadaşların boşboğazlığı ve her şeye gülme ihtiyacı hissetmesi dışında diğerlerinden bir sıkıntı görmedim.

Arkadaşlar ile oynamak ve yalnız oynamak arasında siyah ve beyaz kadar fark var. Keşke olmasa. Ama dediğim gibi, casual oynayıp beğendiğiniz adamı ekleyip bir grup kurun ya da mevcut gruba dahil olun, başınız ağrımaz. Günde üç dört saat oynayarak zaten en az 2 Plat seviyesinde Türk bulursunuz. Gold seviyesinde çok daha fazlalar, genel olarak iyi çocuklar.

Bazen denk gelenleri ekliyorum onlarla giriyoruz ama tanıdıkla girmek farklı oluyor. Sıkıntı şurada genelde gündüz oynadığımdan mecbur solo girmem gerekiyor. Sağdan soldan adam çağırsam da şu sıkıntı var geçen bronza kadar düştüm rank sorsa bronz diyemiyor insan

O zaman bir pilavlı yaparız arkadaş çağarmazsa ranked için

Ranked için pilavlı yapalım olmadı 2 win lazım
    Arkadaşı olmayanları bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Calimocho

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Aklımda daha ortada sezon kavramı bile yokken, 1 saniyede 4 adam aldığım zamanlar geldi.. Ne günlerdi... hiç tuzak yer miyiz derdi yoktu. Kapan, iğne, sersemletici bomba varmı diye bakmadan çatıştığımız zamanlar... Özleniyorsunuz o günler.

Ela,lesion dan sonra oyundan soğudum hatta bıraktım sevdiğim tarzdan sapmaya gidiyo 3.sezonda'da gelenler op olcak zaten kaçarı yok

İyice cıvkı çıkacak şimdi. Yeni gelecek atak operatörü tüm haritayı 3 kere 10 saniye (toplamda 30 saniye) boyunca görebilecek. Böyle bir saçmalık mı olur? Defansdakiler full içerde tıkılı kalsın, kimse roam çıkmasın.. İyice saçmaladılar.

• https://www.youtube.com/watch?v=fd_CFOSVuyU&t=607s

• Yeni fragman geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norgannon

Yeni fragman geldi.

LORD TACHANKA

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Sürekli dlc satmak için ne yapcaklarını şaşırdılar oyunun gerçekten eski tadı yok
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Thermite da çok fena
  • Yıllardır Ubisoft nasıl bu oyunu b.k etmedi diye düşünürken sonunda başardıklarını görmek güzel. Yakında Rainbowsix'i loot peşinde koştuğunuz zombili hayatta kalma oyunu olarak görürseniz şaşırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Yıllardır Ubisoft nasıl bu oyunu b.k etmedi diye düşünürken sonunda başardıklarını görmek güzel. Yakında Rainbowsix'i loot peşinde koştuğunuz zombili hayatta kalma oyunu olarak görürseniz şaşırmayın.

Yaw he he. Oyunun başında beri parayla alınan eşyalar sadece kozmetik etkisi yaptı tutturmuşlar loot da loot.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yıllardır Ubisoft nasıl bu oyunu b.k etmedi diye düşünürken sonunda başardıklarını görmek güzel. Yakında Rainbowsix'i loot peşinde koştuğunuz zombili hayatta kalma oyunu olarak görürseniz şaşırmayın.

Yaw he he. Oyunun başında beri parayla alınan eşyalar sadece kozmetik etkisi yaptı tutturmuşlar loot da loot.

Dön bir daha oku, benim yazdıklarımla senin yazdığının ne alakası var?
  • quote:

quote:

quote:

Dön bir daha oku, benim yazdıklarımla senin yazdığının ne alakası var?

"Yıllardır Ubisoft nasıl bu oyunu b.k etmedi diye düşünürken sonunda başardıklarını görmek güzel"

Sanırım sen yazdığını okumamışsın şu anda neyi başarmışlar merak ettim açıkçası.

"Yakında Rainbowsix'i loot peşinde koştuğunuz zombili hayatta kalma oyunu olarak görürseniz şaşırmayın."

Hmm yine bir harika tespit daha kaynağı da merak ettim

• quote:

quote:

quote:

Aklımda daha ortada sezon kavramı bile yokken, 1 saniyede 4 adam aldığım zamanlar geldi.. Ne günlerdi... hiç tuzak yer miyiz derdi yoktu. Kapan, iğne, sersemletici bomba varmı diye bakmadan çatıştığımız zamanlar... Özleniyorsunuz o günler.

Ela,lesion dan sonra oyundan soğudum hatta bıraktım sevdiğim tarzdan sapmaya gidiyo 3.sezonda'da gelenler op olcak zaten kaçarı yok

İyice cıvkı çıkacak şimdi. Yeni gelecek atak operatörü tüm haritayı 3 kere 10 saniye (toplamda 30 saniye) boyunca görebilecek. Böyle bir saçmalık mı olur? Defansdakiler full içerde tıkılı kalsın, kimse roam çıkmasın.. İyice saçmaladılar.

Bu bilgiyi nereden edindiniz ?

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Burda kısaca ne diyor hocam ingilizcesi olmayanlara açıklık getirseydiniz keşke. :)
  • Arkadaşlarla 3 günlük boost aldık ve terörist huntta kasmaya başladık yaklaşık 8 saat sonra 50k kastık ve artık vermemeye başladı araştırdığımızda net bir bilgiye ulaşamadık 12 saatlik kota diyen var 24 saat diyen var. Daha önce bununla karşılaşan ve bilgi sahibi olan arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keisaku

Arkadaşlarla 3 günlük boost aldık ve terörist huntta kasmaya başladık yaklaşık 8 saat sonra 50k kastık ve artık vermemeye başladı araştırdığımızda net bir bilgiye ulaşamadık 12 saatlik kota diyen var 24 saat diyen var. Daha önce bununla karşılaşan ve bilgi sahibi olan arkadaş var mı?

50k günlük sınır ama bu sınır 12 saatte mi sıfırlanıyor 24 saatte mi sıfırlanıyor net bir bilgi yok herkes bir şey diyor.
  • 240k'ya alpha pack açtım ve tabiki de bir tane bile güzel kozmetik ürün gelmedi. Resmen çarçur ettim parayı İyi ki açmadan önce seçerek aldığım ürünler vardı, onlarla idare ediyorum. Şimdi yana döne season pass 3 almakla uğraş işin yoksa ( 15 Şubat'ta Lunar indiriminde %30 falan görürse ek olarak %25 yapacak bir kaynak bulursam alabilirim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 10 Şubat 2018; 14:54:19 >
  • Monitörü kurdum arkadaşlar başım döndü resmen 75hz den 240hz e geçmek uçurum. Oyun buz pateni gibi kayıyor. 240 fps almak çok zor tüm ayarları low yapsamda 180-250 arası geliyor high yapsamda 170-230 arası değişiyor pek fark yok. Büyük ihtimalle yeni işlemci alacağım kullanım %80-%90 arası değişiyor biraz onun etkisi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

quote:

quote:

quote:

Bu bilgiyi nereden edindiniz ?

White Noise hakkında doğru sızıntı veren bir kişi 4chan da yazdı ayrıntılarıyla.. Oradan biliyorum. Tabi doğru olmama ihtimali var ama %99 doğru bilgi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 10 Şubat 2018; 15:19:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.