Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne sayacı yahu, 112 level oldum sayaç mayaç görmedim ben. Impact değdiği yerde, frag bir süre sonra patlıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

El Bombasına sahip tüm karakterlerde.
    Ek olarak: Bombanın pimini çektiği halde oluyor bu sıkıntı onu söylemeyi unutmuşum.

Hocam grenade ile impact grenade aynı şekilde işlemez. Caveira Ela gibi karakterlerde Impact bulunmakta. Sledge Buck gibi karakterlerde Normal grenade var. o yüzden sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: resultante.importante

ayarlarda night mode-tv-hifi diye bölüm var ordakini tv yap çözülür büyük ihtimal

Tam olarak yolunu yazar mısın hocam
  • RockStar. kullanıcısına yanıt
    Bomba bulunan defansif karakterlerde impact, ofansif karakterlerde frag bulunur. Karakterle değil de karakterde bomba olup olmadığıyla ve rolüyle ilgili.
  • RockStar. kullanıcısına yanıt
    ses bölümünde
  • B.Alpin B kullanıcısına yanıt
    Sayaç dediğiniz ekrana gelen beyaz imlecin yanıp sönmesi sanırım. Sıklaşınca da patlıyor. Ayarlarda bir yerde gadget deployment var. Toggle ise hold yapın. Bir de default olarak standart olan bir ayar olacak orada, advanced moduna alıp tekrar standarda döndürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 25 Ocak 2018; 17:30:39 >
  • Yok hocam malesef yemedi. Pinleme olayı bende resmen çalışmıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Bomba bulunan defansif karakterlerde impact, ofansif karakterlerde frag bulunur. Karakterle değil de karakterde bomba olup olmadığıyla ve rolüyle ilgili.

Aynen biliyorum da arkadaş karakter bazında söylese hangi karakterin bombasında yaşanıyor anlardık :) muhtemelen impact ı atmaya çalışıyor frag grenade gibi

• Tamam sizlerinde dediği gibi impact la frag farklıymış ben impactlarda denemişim hep teşekkür ederim hepinize
    Sayaç işi de aynı dediğiniz gibi ekranda ki imleç yanıp sönmesi
  • Arkadaşlar tachanka nasıl bazı yabancı siteler nerflendiğini eskisi kadar alınmadığını yazmış bazılarıda silahını yere kurduğu zaman kafadan kurşun yemediğini yazmış alınırmı nedersiniz

• Acog gelmediği sürece oynanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

Ben de ve bir arkadaşımda el bombasını elimizde bekletirken sayaç devreye girmiyor atınca da hemen patlıyor bunu yaşayıp çözebilen var mı? Gerekli olan tuşa basılı tuttuğumuz halde aim işareti yanıp yanıp sönmüyor bile.

bence el bombası ile impact granade karıştırıyorsun ,
    impact beli bir saniyesi yok temas ettiğinde patlar, el bombası belli süre sonra patlar
    sledgenin el bombasını atmadan önce beklet bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane
    http://oyungezer.com.tr/haber/52237-rainbow-six-siege-in-fiyati-artiyor

Haber biraz clickbait gibi geldi çünkü fiyat artışının haklı nedeni var.

Gold edition 20 dolar artmış bunun nedeni de Year 2 pass yerine Year 3 pass gelecek ve Year 3 pass daha güncel ve pahalı olduğundan bu artış normal.

Complete edition 40 dolar artmış. Gold edition'ın artışı tartışılabilir ama Complete artışı tartışmasız mantıklı bir karar çünkü 40 dolarlık fark year 3 pass için.

Burada beğenmediğim artık ana oyunun fiyatında olmuş. 600 kredi ve 10 outbreak pack var diye 10 dolarlık bir artış olmuş. Bence bu seçime bağlı olmalıydı.

Outbreak packlere baktım biraz alpha packlerin daha özel olan hali gibi duruyor ve içerikleri de cazip. Tanesi 300 krediden satılacakmış alacaklara duyurulur.
    https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-317109-16&ct=tcm:154-76770-32

Edit: Outbreak event sırasında oyuna giren herkese 4 tane outbreak pack verilecek. Ubisoft'a baya linç atmaya çalışanlar var ama içerik kozmetik olduğundan bu kadar tepkiyi hak ettiğini düşünmüyorum. Tabi yine de eski oyuncuların 10 pack alamaması adil değil. Reddit'teki tepkilerden sonra Ubisoft packleri hâlâ düşündüklerini söylemiş yani kesin durum yok. Muhtemelen eski oyunculara da biraz daha verirler.

Faydalı bir video ve faydalı bir kanal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 26 Ocak 2018; 15:31:52 >

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Kopya çıkmıyormuş. Yani 50 tane Outbreak Pack açsak hepsine sahip oluyoruz. Eğer güzellerse ve hepsini beğenirsem ben 50 tane açarım.

Yalnız, evet dediğin gibi, Advanced dedikleri edition'a ve üstüne tekabül eden oyun paketine sahip eski oyuncuların hepsine 10 paket vermeleri icab ederdi. Bu event'ta da 4 paket verir, adaletli davranmış olurlardı.

Alpha Pack'lerdeki legendary'lerden de daha güzel mi olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Kopya çıkmıyormuş. Yani 50 tane Outbreak Pack açsak hepsine sahip oluyoruz. Eğer güzellerse ve hepsini beğenirsem ben 50 tane açarım.

Yalnız, evet dediğin gibi, Advanced dedikleri edition'a ve üstüne tekabül eden oyun paketine sahip eski oyuncuların hepsine 10 paket vermeleri icab ederdi. Bu event'ta da 4 paket verir, adaletli davranmış olurlardı.

Alpha Pack'lerdeki legendary'lerden de daha güzel mi olur acaba?

Redditte güzel öneriler var standart alanlara 10, her season pass başına da 5 paket. Starter olduğumdan benim zararım yok 4 tane paket bana yeter

Bu paketten güzel itemler bekliyorum oyun içi parayla da satılmıyor o yüzden içeriği iyi olur bence. Kopya çıkmaması iyi oldu yayıncılar ilk günden 50 paket açar biz de görmüş oluruz

Reddit'te biraz konulara göz gezdirince bir süreliğine oyuna para harcamamaya karar verdim. Diğer arkadaşlardan da aynı şeyi bekliyorum, EA'nın oyunlarına benzemesin.
  • Konuya göz gezdirdim fakat tam olarak anlayamadım şimdi bu OutBreak event ne zaman başlıyor ? 4 hafta sürecekmiş sanırım. Fakat "launch of the Year 3 Season 1 title update" tam olarak ne anlama geliyor anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Konuya göz gezdirdim fakat tam olarak anlayamadım şimdi bu OutBreak event ne zaman başlıyor ? 4 hafta sürecekmiş sanırım. Fakat "launch of the Year 3 Season 1 title update" tam olarak ne anlama geliyor anlayamadım

3.yılın ilk sezonu ile birlikte başlayacak o da mart'ın başına denk geliyor galiba
    Teşekkürler hocam askere gitmeden ona dahil olabilirim o halde
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.