Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bari maçı kazanabildiniz mi hocam?
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Güzel inceleme olmuş.4-5 güne gelecek ekibi kurup 3.sezona bomba gibi gireriz merak etmeyin.Hileci konusuna gelirsek yine açacaklar hileleri ama bu sefer kısa sürede banlanırlar diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bende steam den alacağım oyunu, eklerseniz steam id:tcalper86
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Güzel inceleme olmuş.4-5 güne gelecek ekibi kurup 3.sezona bomba gibi gireriz merak etmeyin.Hileci konusuna gelirsek yine açacaklar hileleri ama bu sefer kısa sürede banlanırlar diye düşünüyorum.

Hile konusunda gözle görülür bir düşüş var. Hatta yok denecek kadar az. Anti-cheat yeni geldiği için mi yoksa hile siteleri henüz anti-cheati bypass edemediği için mi bilmiyorum ama yeni sezonla birlikte tekrar ortaya çıkarlar bence de.

Eski hilecilerinde şuan hepsi Casual'da ve yemin ediyorum önünden geçip giden adamı vuramıyolar. Info veriyorum şurda adam var diye, orası neresi onu bilmiyor. Oyuna dün başlamış gibi oynuyorlar.

E tabi hile olmayınca attan inip, eşeğe binmişe döndüler. Ranked 2+ KD'si olan ezikler şimdi Casual'da adam vuramadan oyun bitiriyorlar. 1 tanesine sordum o KD'yi hile ile yaptın galiba diye, mouse değiştirdim alışmaya çalışıyorum dedi

• Bence hâlâ değişen bir şey yok.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Bari maçı kazanabildiniz mi hocam?

Hatırlamıyorum
    Kazanmış mıydık hocam?
  • Beyler oyunda ben mikrofo ile konusunca takım duyuyor fakat onların konuştugu bana çok az gelıyor. Chat sesi 100 . Hopörlörü sonuna kadar açıyorum etraftaki börtü böceği bile duyacak kıvama gelıyor insan ama takım arkadaşlarımı duyamıyorum. 1-2 değil geneli böyle

Çözümü nedir başına gelen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cittaslow

Bence hâlâ değişen bir şey yok.

Statlar sıfırlanmadı ki ama? Anti-cheat'ten sonra hiç Ranked maç girmediyseler, haliyle statları da aynı kalacaktır.

Anti cheat ile birlikte yeni sezonda statlarda sıfırlanacak diye söylentiler var. Umarım doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Beyler oyunda ben mikrofo ile konusunca takım duyuyor fakat onların konuştugu bana çok az gelıyor. Chat sesi 100 . Hopörlörü sonuna kadar açıyorum etraftaki börtü böceği bile duyacak kıvama gelıyor insan ama takım arkadaşlarımı duyamıyorum. 1-2 değil geneli böyle

UPlay > Voice Chat ayarlarında Speakers ayarını kulaklık yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

Beyler oyunda ben mikrofo ile konusunca takım duyuyor fakat onların konuştugu bana çok az gelıyor. Chat sesi 100 . Hopörlörü sonuna kadar açıyorum etraftaki börtü böceği bile duyacak kıvama gelıyor insan ama takım arkadaşlarımı duyamıyorum. 1-2 değil geneli böyle

mikrofon yerine gelıyor ama speakers yerınde sadece 1 seçenek var . Gelmiyor oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 1 Ağustos 2016; 13:58:07 >

Bu oyunun bir benzeri yok. Hele ki takım oyunu ile çok keyifli. Ama bu hile işi bezdirdi artık. Fotoğraflar dün gece Ranked maçta çekildi. Yarından sonra anti-cheat devreye girince görecez artık ne kadar etkili olacak. Stat sıfırlama da olursa harika olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

mikrofon yerine gelıyor ama speakers yerınde sadece 1 seçenek var . Gelmiyor oraya

Sorununuzun çözümü orası. Takım içi sesli konuşma için mikrofon ve ses çıkış ayarı oradan yapılıyor.

Şuan ki ayarlarınız ile takım içi konuşmaları hoparlörden duyabilirsiniz sadece. Hoparlörden duyabiliyor musunuz?

onu deneme amaçlı deminden beri 3 farklı oyun attım hocam. Herkes inat etti konusmadı Konussa yandan belli olurdu kulaklık işareti. Akşama forumdan veya ekli arkadaşlardan girersek deniyeceğim.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Umarım kazanmışsınızdır. Yoksa yazık olmuş perfonmansınıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Umarım kazanmışsınızdır. Yoksa yazık olmuş perfonmansınıza.

Çok teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için, casual'dı sanırım ya sağlık olsun
  • Güncellemeyle birlikte rankler sıfırlanacak mı yine acaba?
  • Arkadaşlar sadece r6 için yeni discord grubu oluşturuyorum amaç mümkün mertebe yalnız oynamamak. Dileyen katılabilir
    https://discord.gg/Ycz4DDS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 1 Ağustos 2016; 17:16:32 >
  • Bu oyun nedir böyle arkadaş herkes kill peşinde güya taktiksel oynanacak. Oyunun çivisi çıkmış oynuyorum ama para verdiğime değmedi. Arada takılmalık oynanır o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Arkadaşlar sadece r6 için yeni discord grubu oluşturuyorum amaç mümkün mertebe yalnız oynamamak. Dileyen katılabilir
    https://discord.gg/Ycz4DDS

Hocam curse daha basit ve yaygın gibi geliyor bana .. Hızlıca gruplar oluşturdum. Web üzerinden kullanılabiliyor. Beraber oynayacaklar skype falan gerek kalmadan gruplara girerek konusabilirler.

Curse web:
    https://www.curse.com/
    Grup curse:https://curse.com/invite/gpwSDMLkCEaIIjZeSEHRHg .. Tıklayıp gelebilirsiniz.

Oyun içi bas konuş sıkıntı oldugu için böyle bir yol mantıklı gelıyor bana .

Sağ tarafta gördüğünüz gibi odalar olacak . Beraber oynamak isteyen direkt bir odaya gidip görüşme yapabilir. Ortak alanda bulusup custom maçlar oynayabilir.

• senatorts kullanıcısına yanıt
    tamam hocam bu program daha pratik diyorsanız bu program çatısı altında biraraya gelelim maksat oyunda mümkün mertebe takımı dolduracak kadar arkadaş olsun

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.