Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (İlk Mesajı Okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7.458
Cevap
122
Favori
254.203
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (İlk Mesajı Okuyun)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not

Bari maçı kazanabildiniz mi hocam?
    |
    |
    xX.3B.Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel inceleme olmuş.4-5 güne gelecek ekibi kurup 3.sezona bomba gibi gireriz merak etmeyin.Hileci konusuna gelirsek yine açacaklar hileleri ama bu sefer kısa sürede banlanırlar diye düşünüyorum.
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Güzel inceleme olmuş.4-5 güne gelecek ekibi kurup 3.sezona bomba gibi gireriz merak etmeyin.Hileci konusuna gelirsek yine açacaklar hileleri ama bu sefer kısa sürede banlanırlar diye düşünüyorum.

Hile konusunda gözle görülür bir düşüş var. Hatta yok denecek kadar az. Anti-cheat yeni geldiği için mi yoksa hile siteleri henüz anti-cheati bypass edemediği için mi bilmiyorum ama yeni sezonla birlikte tekrar ortaya çıkarlar bence de.

Eski hilecilerinde şuan hepsi Casual'da ve yemin ediyorum önünden geçip giden adamı vuramıyolar. Info veriyorum şurda adam var diye, orası neresi onu bilmiyor. Oyuna dün başlamış gibi oynuyorlar.

E tabi hile olmayınca attan inip, eşeğe binmişe döndüler. Ranked 2+ KD'si olan ezikler şimdi Casual'da adam vuramadan oyun bitiriyorlar. 1 tanesine sordum o KD'yi hile ile yaptın galiba diye, mouse değiştirdim alışmaya çalışıyorum dedi
    |
    |

• Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Bence hâlâ değişen bir şey yok.

• Yarbay
    2801 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Bari maçı kazanabildiniz mi hocam?

Hatırlamıyorum
    Kazanmış mıydık hocam?
    |
    |
    Bahsedilenler: T-Y

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Yarbay
    3255 Mesaj
    Beyler oyunda ben mikrofo ile konusunca takım duyuyor fakat onların konuştugu bana çok az gelıyor. Chat sesi 100 . Hopörlörü sonuna kadar açıyorum etraftaki börtü böceği bile duyacak kıvama gelıyor insan ama takım arkadaşlarımı duyamıyorum. 1-2 değil geneli böyle

Çözümü nedir başına gelen var mı ?

Orijinalden alıntı: cittaslow

Bence hâlâ değişen bir şey yok.

Statlar sıfırlanmadı ki ama? Anti-cheat'ten sonra hiç Ranked maç girmediyseler, haliyle statları da aynı kalacaktır.

Anti cheat ile birlikte yeni sezonda statlarda sıfırlanacak diye söylentiler var. Umarım doğrudur.

• Binbaşı
    1276 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Beyler oyunda ben mikrofo ile konusunca takım duyuyor fakat onların konuştugu bana çok az gelıyor. Chat sesi 100 . Hopörlörü sonuna kadar açıyorum etraftaki börtü böceği bile duyacak kıvama gelıyor insan ama takım arkadaşlarımı duyamıyorum. 1-2 değil geneli böyle

UPlay > Voice Chat ayarlarında Speakers ayarını kulaklık yap.

• Yarbay
    3255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

mikrofon yerine gelıyor ama speakers yerınde sadece 1 seçenek var . Gelmiyor oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 1 Ağustos 2016; 13:58:07 >

• Yüzbaşı
    545 Mesaj

Bu oyunun bir benzeri yok. Hele ki takım oyunu ile çok keyifli. Ama bu hile işi bezdirdi artık. Fotoğraflar dün gece Ranked maçta çekildi. Yarından sonra anti-cheat devreye girince görecez artık ne kadar etkili olacak. Stat sıfırlama da olursa harika olur.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

mikrofon yerine gelıyor ama speakers yerınde sadece 1 seçenek var . Gelmiyor oraya

Sorununuzun çözümü orası. Takım içi sesli konuşma için mikrofon ve ses çıkış ayarı oradan yapılıyor.

Şuan ki ayarlarınız ile takım içi konuşmaları hoparlörden duyabilirsiniz sadece. Hoparlörden duyabiliyor musunuz?

• Yarbay
    3255 Mesaj

onu deneme amaçlı deminden beri 3 farklı oyun attım hocam. Herkes inat etti konusmadı Konussa yandan belli olurdu kulaklık işareti. Akşama forumdan veya ekli arkadaşlardan girersek deniyeceğim.
    |
    |

Umarım kazanmışsınızdır. Yoksa yazık olmuş perfonmansınıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xX.3B.Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Umarım kazanmışsınızdır. Yoksa yazık olmuş perfonmansınıza.

Çok teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için, casual'dı sanırım ya sağlık olsun
    |
    |

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    Güncellemeyle birlikte rankler sıfırlanacak mı yine acaba?
    |
    |
    Asus Maximus VIII Hero // Intel Core i7-6700K @4.00GHz // Corsair Hydro H75 Liquid // Zotac GTX 1080 AMP! Extreme // Corsair Vengeance LPX 32 GB (2800Mhz) // Samsung 850 Evo 500 GB // WD Blue 1 TB 64 MB 7200Rpm // Corsair Builder CSM 850W 80 Plus
  • Yarbay
    2977 Mesaj
    Arkadaşlar sadece r6 için yeni discord grubu oluşturuyorum amaç mümkün mertebe yalnız oynamamak. Dileyen katılabilir
    https://discord.gg/Ycz4DDS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpert86 -- 1 Ağustos 2016; 17:16:32 >

|
    |

Orijinalden alıntı: alpert86

Arkadaşlar sadece r6 için yeni discord grubu oluşturuyorum amaç mümkün mertebe yalnız oynamamak. Dileyen katılabilir
    https://discord.gg/Ycz4DDS

Hocam curse daha basit ve yaygın gibi geliyor bana .. Hızlıca gruplar oluşturdum. Web üzerinden kullanılabiliyor. Beraber oynayacaklar skype falan gerek kalmadan gruplara girerek konusabilirler.

Curse web:
    https://www.curse.com/
    Grup curse: https://curse.com/invite/gpwSDMLkCEaIIjZeSEHRHg .. Tıklayıp gelebilirsiniz.

Oyun içi bas konuş sıkıntı oldugu için böyle bir yol mantıklı gelıyor bana .

Sağ tarafta gördüğünüz gibi odalar olacak . Beraber oynamak isteyen direkt bir odaya gidip görüşme yapabilir. Ortak alanda bulusup custom maçlar oynayabilir.

• Yarbay
    2977 Mesaj

tamam hocam bu program daha pratik diyorsanız bu program çatısı altında biraraya gelelim maksat oyunda mümkün mertebe takımı dolduracak kadar arkadaş olsun

|
    |
    senatorts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.