Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tlserkan

Yeni Harita Videosu.....

https://youtu.be/NCb9aJ8kN-E

Battlefield 4'teki Flood Zone haritasına benziyor sanki biraz
  • Bu arada şaka değil gerçek galiba. Gerçekten bir anti-cheat geliyor sanırım

Yeni operatörler 2 Ağustos'ta Season Pass sahiplerine, 9 Ağustos'ta da genele açılacak. Rainbow 6 resmi twitter hesabı açıkladı.

Kaynak:https://twitter.com/Rainbow6Game/status/758036738363236352

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Temmuz 2016; 1:47:34 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Anti-Cheat hakkında bilgi burada verilmiş sanırım .:http://rainbow6.ubi.com/siege/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-259860-16&ct=tcm:148-76770-32
  • Nasıl bir oyun sizce alınırmı ?
  • quote:

Anti-Cheat hakkında bilgi burada verilmiş sanırım .:http://rainbow6.ubi.com/siege/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-259860-16&ct=tcm:148-76770-32

Yine önceki patchlerdeki gibi kötü bir şaka sanmıştım ama bildiğin BattlEye anti cheat sistemi geliyormuş.

Şöyle birşey de var, BattlEye anti cheat sistemini kullanan oyunlarda da deli gibi hile var. Dayz, H1Z1, Arma

• Yeni opatörlerin görünüşleri ve attack takımındaki operatörün kanaslı silahı;

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Oyuna yeni gelecek olan bir Grip. Battlefield oynayanlar bilir.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Temmuz 2016; 4:42:39 >

• Anti cheat ile birlikte şu sorunu da artık acilen çözmeleri gerekiyor.

https://gfycat.com/ImmenseRadiantBobwhite

Oyunun senesi doldu nerdeyse hala killcam'de kafasını dağıttığım adam 100 HP ile beni öldürüyor.
  • Ben yine olsa yine alırdım. Hala severek oynuyorum. Hile çok deniyor denl geldim ama çok değil çünkü rank ım yüksek deüil ve hilecilee aşırı derecede saçma rank larda oluyor.

Adam 20-30lvl arası 3küsür win/los var ve platinum siz düşünün. ( yada prof.oyuncu )

Ama herşeye rağmen zevkli. Konuşmadan bile ranked da yennebiliyoruz yabancılarla. Konusnca Ayrı dağıtılıyor ortalık.
    Tactic Fps seversen düşünmeden al :)

+ Anti-Cheat yanında wall bug larınq çözüm gelmez herhalde ya heryerden ayağımız kıçımız başımız çıkıyor :D @John Sheppard

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben yine olsa yine alırdım. Hala severek oynuyorum. Hile çok deniyor denl geldim ama çok değil çünkü rank ım yüksek deüil ve hilecilee aşırı derecede saçma rank larda oluyor.

Adam 20-30lvl arası 3küsür win/los var ve platinum siz düşünün. ( yada prof.oyuncu )

Ama herşeye rağmen zevkli. Konuşmadan bile ranked da yennebiliyoruz yabancılarla. Konusnca Ayrı dağıtılıyor ortalık.

+ Anti-Cheat yanında wall bug larınq çözüm gelmez herhalde ya heryerden ayağımız kıçımız başımız çıkıyor :D @John Sheppard

Saysak irili ufaklı çok fazla hata varda. Şu adamın kafasını dağıttığın halde ölmemesi ve seni öldürmesi olayı çok can sıkıcı. Senin dediğinde can sıkıcı tabi ama o arada bir oluyor. Duvara yaslanmazsan olmuyor.

• 5v5 olmasa çok güzel oyunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

5v5 olmasa çok güzel oyunda..

Bence Haritaların kapasitesine göre çok iyi. Rahat 2 kişi arkalamaya çıkıp 3 kişi hedefi koruyabiliyor.
    Bu şekilde güncelleme almaya Harita operqtör almaya devam ederse ben vazgeçmem ne kadar hile olursa olsun zevk veriyor.
    Bir cs:go gibi efsane olabilirdi ama ubisoft sağolsun olamaz :D

• quote:

Ben yine olsa yine alırdım. Hala severek oynuyorum. Hile çok deniyor denl geldim ama çok değil çünkü rank ım yüksek deüil ve hilecilee aşırı derecede saçma rank larda oluyor.

Counter strike tarzında bir oyun sanırım onun çok daha detaylı versiyonu gibi

• tlserkan kullanıcısına yanıt
    CS:GO maalesef efsane oldu, 5v5 oyunlar çok hızlı bitiyor.. 5v10 olup 5'linin ekipmanları full+full olsa daha zevkli olurdu operatörlerinde anlamı olurdu diye düşünüyorum.

Onun dışında güzel oyun, indirim olursa alınabilir aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

quote:

Counter strike tarzında bir oyun sanırım onun çok daha detaylı versiyonu gibi

Detaylının da ötesinde hocam. Tamamen taktiksel bi oyun ve fiziksel dinamiksel olarak da çok farklı. Cs go da oynarım ama orda ki gibi burda oynarsanız direk başarısızlık oluyor. Takımla iletişim oldukça önemli ama 1vs4 kaldığında iyiysen hepsini alırsın ama öyle hurrra gitmekle olmuyor. Tabi onun yapıp kazananda var hepsi takım taktik işi :D

• Starter Pack vardı bi ara 40 liraya o alınabilirdi. Yada 70-80 lira verip alınır da değer bence. 120lira crysis aldım bu kadar oynamadım ama.

Bence Kaçak göçek yerlerden indirip 10 tane görevi var onu deneyip sonra satın alabilirsiniz..

Bu arada 5vs10 olamaz çünkü takımlar el sonunda yer değiştiriyor.

Gönül isterki yeni oyun modları gelsin sokak dışında da geçen açık alanda. Gerçi taktiği kalmaz ama farklı mod geliştirebilirlwr..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 27 Temmuz 2016; 14:51:51 >
  • Kutulu olarak amazonda 25 dolar. 5-10 $ çekle uyguna alınabilir kutulu olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

CS:GO maalesef efsane oldu, 5v5 oyunlar çok hızlı bitiyor.. 5v10 olup 5'linin ekipmanları full+full olsa daha zevkli olurdu operatörlerinde anlamı olurdu diye düşünüyorum.

Onun dışında güzel oyun, indirim olursa alınabilir aslında

Bu oyunda efsane olmaya adaydı. Ama Ubisoft sağolsun bu oyunu da eline yüzüne bulaştırdı, para uğruna hilecilere göz yumdu ve anti cheat sistemine yatırım yapmak yerine, oyunu ölüme terketti resmen.

CS:GO evet efsane bir oyun(du bence). Bende daha çocukken Beta 4 sürecinden beri oynuyorum. 7-8 tane toplam silah olduğu, crosshair'in kare şeklinde olduğu zamanlar. Ama artık CS:GO'nun değişmesi gerektiğini kaç yıldır düşünüyordum ve söylüyordum sohbetlerde arkadaş çevreme. Şöyle olması gerekli, böyle olsa daha güzel olur dediğim neredeyse herşey Rainbow Six'te de gördüm ve ilk trailer'i izlediğimden beri oyuna resmen aşık oldum ve çıktığı gibi aldım.

Ve gerçekten de (birkaç ufak tefek downgrade dışında) E3'te ve tanıtım videolarında gösterildiği gibi çıktı.

Çok daha taktiksel ve haritalarda çoğu yer yıkılabilir. Silah kişiselleştirmeleri mevcut. Kendi oynayış stiline göre yakın yada uzak dürbün takabiliyorsun.

CS:GO ise yıllardır aynı çizgide tek düze ilerliyor. Silahlara en azından dürbün özelliği bile getirmediler.

5v10 olayı ise FPS, hele ki taktiksel FPS oyunlarında asla olamaz. Ne kadar alet, ekipman olursa olsun, sayı üstünlüğü bambaşka birşey. O dediğin olay zaten Evolve oyununda var, onun da çıktıktan ne kadar sonra
    3 haneli oynanma rakamlarına düştüğü ortada. Yapımcı firmada oyunun senesi dolar dolmaz (oda season pass sattıkları için) free 2 play yaptı. Zaten o oyununda dinamiği çok farklı. Rainbow Six Siege gerçekçilik üzerine kurulu, Evolve ise fantastik bir oyun. Bu arada aklıma senin verdiğin örneğe benzer başka bir oyun gelmediği için Evolve'u örnek veriyorum. Başka oyun varsa da o şekilde ben bilmiyorum FPS olarak.

Rainbow Six, FPS türü sevenlerin kesinlikle seveceği bir oyun. Daha doğrusu Call of Duty, Titanfall gibi hurraaa Allah Allah tarzında koştura koştura hoplaya zıplaya oynamaktan zevk almayanların kesinlikle seveceği bir oyun.

Zaten bu kadar çok hileci olmasa ve 8 aydır düzeltilemeyen netcode, hit reg sorunları olmasa, Ubisoft Valve'in CS'ye verdiği desteğin 5'te 1'ni verseydi, bu oyun bu şekilde olmazdı ve CS:GO'ya rakip olabilirdi. Ama gemi kaçtı artık. Çok fazla oyuncu kaybettiler ve o oyuncularında çoğunun artık geri geleceğini düşünmüyorum. Anti-cheat geliyor diye bir kısmı dönebilir ama artık çok geç kaldılar önlem almak için.

Ayrıca gelecek olan anti-cheat te öyle hileyi tamamen çözecek bir anti cheat falan da değil. Arma'da, Dayz'de, H1Z1'de kullanılan anti cheat sistemiymiş. Ve o oyunlarında hilelerini görüyoruz, duyuyoruz. Dayz oynadığım zamanlardan biliyorum adam haritanın bi köşesinde diğer köşesindeki adamı vuruyordu öyle epik hileler vardı. Anti-cheat'in tek espirisi, oyunun exe'sine inject edilmiş hileleri yakaladığında otomatik ban atacak. Oda yakalayabildiklerini. Hani böyle birşey bile yoktu şimdiye kadar. En basit hileler bile oyunun exesine inject olabiliyordu. Yine de buna da şükür demek lazım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Temmuz 2016; 16:24:32 >

• Yeni anti-cheat hayırlı olsun. Biraz önce gelen 350MB'lık güncelleme ile yeni anti-cheat yayınlanmış oldu. Windows'da uyarı verdi bu uygulamaya (BattlEye Launcher) izin veriyor musun diye.

Yeni update gelene kadar beta sürecinde olacakmış yeni anti-cheat bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Temmuz 2016; 18:49:47 >
  • Yarından itibaren Pazar gününe kadar (28-31 Temmuz arası) oyun PC ve XBox platformlarında ücretsiz oynanabilecek.

Kaynak:http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/news/detail.aspx?c=tcm:152-259773-16&ct=tcm:148-76770-32

Merak edenler ve almadan önce denemek isteyenler için güzel bir fırsat.
  • Ay sonuna kadar Double Renown Event (2 kat puan kazanma etkinliği) varmış.

Ayrıca 26 Temmuz'da oyuna giriş yapmış herkese 1 adet 24 saatlik Renown Booster (2 kat puan kazanma tüpü) verilmiş.

Not: Etkinlik sırasında Renown Booster tüpü kullanırsanız, 3 kat puan kazanmış olursunuz. (Örnek: Round sonunda 300 puan kazandınız. Boost olarak 600 puan kazanmış olacaksınız)

Kaynak:https://twitter.com/Rainbow6Game/status/758414961324556288
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.