Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
344.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremec

Sezon 3 operatorü divison dan falan mı gelecek acaba. Tomb Raider ile crossover yapan bunu da yapar bence.

Ya ama cidden bu nedir ya

Alıntıları Göster
    Keşke modern Tomb Raider olsaymış aşırı sevemedim. İşin garibi Ubisoft kendi oyunlarıyla crossover yapamazken bunu hiç beklemiyordum. Division ajanı bence gerekli değil çünkü 2 tane CBRN operatörü var ama onlar için keşke Division seti gelse. Redditte Sam Fisher demişler bence çok iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Keşke modern Tomb Raider olsaymış aşırı sevemedim. İşin garibi Ubisoft kendi oyunlarıyla crossover yapamazken bunu hiç beklemiyordum. Division ajanı bence gerekli değil çünkü 2 tane CBRN operatörü var ama onlar için keşke Division seti gelse. Redditte Sam Fisher demişler bence çok iyi olabilir.

Alıntıları Göster
    Ghost recon wildlandse rainbow görevi gelmiş zamanında ama izlediğim kadarıyla çok küçük ve dandik bir şeymiş. Ubisoft divison 2 yi ayakta tutmaya kararlı. Division ajanlarını Farcry'a hatta Asasins creed in modern kısmına bile ekleseler şaşırmam Ne kadar oyuncu çeksek kardır düşüncesinde adamlar.
    Aşağıdaki görselde ilk başta nightheaven simgesidir diye düşündüm ama 1. görseli görünce de division logosu da olabilir diye düşünmeye başladım açıkçası.
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Ayrıca yukarıda sızıntısını attığım sinematik yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 17 Şubat 2020; 1:35:47 >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Buradaki kullanıcı logosu diye üzerine gitmedim ama Classified yazısının oradaki Division simgesine benziyor ama Nightheaven de olabilir. Watch Dogs, Splinter Cell, Assassin's Creed baya seçenek var aslında istedikten sonra hepsi olur.

Wildlands görevini izlemiştim Caveira etrafında geçiyordu fena değildi ama devamı da gelmeliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cosplay falan mı bu yav nedir bu :D :D
  • Güncelleme notları yayınlandı önceki mesajımda yer alan kısımları buraya dahil etmiyorum.
    https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege/game-info/seasons/voidedge

Castle'ın 1911 tabancası alınıyor yerine Mozzie ve Gridlock'ta olan Super Shorty geliyor.

Frost'un SMG silahına holografik dürbün geliyor.

IQ bombaları ve biohazard konteynerlerini tarıyabiliyordu artık onları taradığında dron bulmuş gibi işaretlenecek.

Lesion'ın GU mine tuzakları nerf yiyor demiştik şimdi DBNO(injure) olduktan sonra artık hasar almayacağını da eklediler. Frost + Lesion kombosu öldü muhtemelen rehine de aynı şekilde hasar almaz.

Twitch dronu nerf yiyor ama atışlar arası bekleme süresi yarı yarıya azalmış. 1 dart dolma süresi de 30 saniye olarak açıklandı. Ayrıca F2 silahının da tepmesi artıyor.

Warden'ın gözlüğüne -yanlış çevirmediysem- sonunda güncelleme geliyor. Önceden 1 saniye bile kullanıp kapatınca tüm bekleme süresini beklemek zorundaydınız. Şimdi Caveira ve Vigil gibi yediğin kadar öde, kullandığın kadar bekle mantığına geçiyor.

DMR türü silahlara yıkıcılık eklenmiş duvar hatch yıkmak daha kolay olacak. Namlu eklentisi olarak Compensator seçeneği silinmiş yerinde olmuş bence DMR ve yarı oto tabancalardan muzzle brake ve susturucu dışındakiler silinmeli çünkü faydaları yok ve yeni oyuncuları yormamış olur.

Mira ve Goyo'nun Vector silahının hasar 21'den 23'e çıktı.

Patlayıcılarla ilgili bir şeyler var blog gönderisi paylaşılacak bu haliyle çok bir şey anlamadım blog postu gelince bakarım tekrar.

Raporladığımız biri ban veya ceza yerse bildirim gelecek.

Oyunun toplam boyutu azalacakmış bunun için dosyaların değişmesi gerekiyor o yüzden bu sezonun güncellemesi büyük olacak.
  • 65.5 gb görünüyor bende test server güncellemesi, sanki oyunu baştan indiriyor gibi,
  • Year 5 Season Pass in fiyatı ne olacak acaba 1200 puan alırım üstünede ekleyip hibana elite alırım diyordum üzdüler. Battlepass sistemi ile işimize yarayacak sanırım VIP olanlara bp daha ucuz ve daha hızlı level atanabilirdi diye hatırlıyorum

• Year 5 pass 109TL den gelmiş.

Bu arada oyunu satın alacaklar kesinlikle DELUXE EDITION alsın. Artık Deluxe edition ile beraber 1. ve 2. yılın operatörleri açık geliyor.

Deluxe edition şu an Uplayde 44.55TL, Epic Storeda 47.74TL. Steamde ise indirim gözükmüyor şu an. Akşama doğru sayfa güncellenince ona da gelir herhalde indirim.

Ayrıca oyunun kapak fotoğrafı da değişmiş. Cidden kim hangi kafayla tasarlamış bunu anlamak mümkün değil Hani adam bunu tasarlamış da bunu onaylayacak kişi hiç mi napıyor bu Sledge dememiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Şubat 2020; 19:45:56 >
  • Jager a verdikleri skin season pass skini olmalıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 18 Şubat 2020; 21:3:8 >
  • Nedense inat ettim, bu oyuna Türk operatör gelene kadar oynamayacağım diye, 2 ay oldu girmediğim. Saçma sapan ülkelerin güvenlik güçlerini ekleyip, bu kadar Türk oyuncuya rağmen nedense
    Türk operatör getirmiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solgunaltair -- 18 Şubat 2020; 22:5:22 >
  • Hocam nerden buldunuz bu skini ?
  • mertmen09 kullanıcısına yanıt
    Year 5 pass alınca veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Jager a verdikleri skin season pass skini olmalıymış.
    Geçenlerde rastgele kişilere mailden anket gitti dolduranlara da bu Jager'a verdikleri setin Doc için olanını verdiler set baya güzel. Ubisoft bu season pass konusunda gramla veriyor içeriği. %5 ekstra renown vermiş en kötü %10 ver ne kadar fark edecek ki. %0.3 alpha pack takviyesi daha da beter 1-1.5 falan ver işte zaten içinden oynamadığımız silahlara common kalite çiçekli duplicate skin ve 50 tane headgear olan operatöre 51. dandik headgear çıkıyor.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bize hiç öyle anket göndermezler birde Türk operatör bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bize hiç öyle anket göndermezler birde Türk operatör bekliyoruz.
    Ben de bekledim benim anket gönderme seçeneği bile açık değilmiş
    https://account.ubisoft.com/tr-TR/privacy-and-communication şu linkten giriş yapınca en altta 2 tane seçenek çıkıyor mail almak için onları açmak gerekiyor demişlerdi sonrası için hazır olalım da şans pek uğramaz bize.
  • preorder ile başlayan r6 macerama 4. defa rainbow alarak devam ediyorum. ben bıraksam da o bırakmıyor peşimi 3,5k saat oldu neredeyse bıkkınlık geldi 39 liraya year 5 pass lı gold r6 görünce dayanamadım kaptım bir tane

oyunu yaklaşık 3k saat oynayıp ilk bıraktığımda y2 passın ortasıydı sanırım jakal vardı hatırladığım tekrar aldığımda ela vs ondan sonra dokkaebi vardı bu dönemler 2-3 defa alıp satmıştım. ondan sonrasını hiç görmedim neler geçti aradan ? neler kaybettim ? (karakter, map özelliklerini anlatmanıza gerek yok :) )
    bu döneme kadar olan maplerde yenileme çalışması olanlarda map içinde eklenen çıkartılan yerler oldu mu ? o zamanki maplere kadar map bilgim hala taze. bu mapler teknik olarak değiştirilmediyse mapi öğrenmeme gerek yok. yenilerine elbette bakmam gerekiyor.

özellikle ranked maçlarda el başında rakibi demoralize etmek için 1-2 kill alıp çok rahat dönüyordum (bazen olmuyordu tabi) hala bu aveller var mı oyunda

sağlam ekip var mı dc felan ? özellikle gerektiğinde konuşup doğru info veren.

bir de year 5 başlamamış sanırım henüz epicin indirimi çok iyi oldu sağolsun
    Bana gelen giden bişey olmamış, dediğiniz oranlara bende katılıyorum %0.3 şans verse nolur vermese nolur çöp skinler çıkıyor dediğiniz gibi. Ben gene bu seneki pass fiyatına şaşırdım 150-180TL bekliyordum gene iyi fiyat.
    Teşekkürler açtım şimdi glacier anketini bekliyorum.

• mertmen09 kullanıcısına yanıt
    Season Pass ucuz çünkü 6 operatör gelecek bu sene. Ubisoft bunu bile düşünmüş

Ayrıca şunu da belirteyim ben herhangi bir anket vs doldurmadım ancak pass alınca bana jager setini verdi. 5 tane de pack verdi. Pack'lerden de 2 legendary 3 epic skin çıktı. Bu pack'lerden legendary ve epic çıkması şans mıydı yoksa season pass e özel pack'lerde böyle mi çıkıyor skinler ?

Son olarak şunu da eklemek istiyorum season pass'e sahip olup da battle pass'e para vermek çok sinirimi bozuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Ritter_ -- 19 Şubat 2020; 11:0:18 >
  • Arkadaşlar oyunu Steam den almıştım. 5. Sezon ek paketini uplay den alsam sorun olur mu ? Yoksa Steam den mi almak zorundayım ?

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.