Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu videolarda cimrilik yapmayın bari yapın 3-5dk bir şey operatörün de reklamı olur işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezon uniformaları bazı operatorlerde baya güzel duruyor. Frost, mozzie ve valkyrie için alabilirim. Yine Atakta buck oynasam ona da alabilirdim güzel duruyor.
  • Bu oyuna başlamadan önce kanser kitlesinden çok bahsettiklerini duymuştum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum.

Adamlar ne güzel bir şey getirip yeni gelen server'ı açmışlar 50 level altına, biz oyunu öğrenelim haritaları öğrenelim diye. Ama bazı haysiyetsiz insanlar neden smurf hesapları ile burada oynarlar aklım almıyor. Bide maksimum 50 level diye 45 - 49 level arası takılanlar var bunlar zaten oyunu öğrenmiş sırf ego için buralarda oynuyorlar sanırım. Yani spawn killde 3 adam arka arkaya aldın diye madalya mı takacaklar bir yerine. Gerçekten anlamıyorum bide sen hata yaparsan triplere giriyorlar yahu dur daha 5 leveliz.

• BST_06 kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en sıkıcı olayı inan ki bu olay oyun ilk çıktığı zamanlarda da vardı hala da var ve devam ediyor aslında bu oyunda biraz dayak yiyerek öğreniyorsun yapacak bir şey umarım oyundan soğumana sebep olmaz çünkü sırf bu nedenden dolayı oyunu bırakmış bir sürü insan var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Bu oyuna başlamadan önce kanser kitlesinden çok bahsettiklerini duymuştum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum.

Adamlar ne güzel bir şey getirip yeni gelen server'ı açmışlar 50 level altına, biz oyunu öğrenelim haritaları öğrenelim diye. Ama bazı haysiyetsiz insanlar neden smurf hesapları ile burada oynarlar aklım almıyor. Bide maksimum 50 level diye 45 - 49 level arası takılanlar var bunlar zaten oyunu öğrenmiş sırf ego için buralarda oynuyorlar sanırım. Yani spawn killde 3 adam arka arkaya aldın diye madalya mı takacaklar bir yerine. Gerçekten anlamıyorum bide sen hata yaparsan triplere giriyorlar yahu dur daha 5 leveliz.
    45 49 arasi takilan adaminda leveli artiyo ne alaka hocam

Ayrica bu oyunu tam öğrendim demek için en az 130 140 level olunmali net söylüyorum bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Bu oyuna başlamadan önce kanser kitlesinden çok bahsettiklerini duymuştum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum.

Daha az önce derecelide denk gelen garip varlık. Büyük ihtimal 49 level boyunca yeni gelen listesinde oynadı, baktı 50 levele çok az kaldı bu sefer de dereceliye dadandı. Şu oyuna telefon onayı şart. He tamamını engelleyemezler bu garip varlıklar gider yeni hat alır yine oynar ama en azından bir kısmını engellerler.

• Beyler bu oyun CPU aşırı tüketiyor ya ne yapmam lazım neyden kaynaklanıyor olabilir denemediğim şey kalmadı resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlik2500

Beyler bu oyun CPU aşırı tüketiyor ya ne yapmam lazım neyden kaynaklanıyor olabilir denemediğim şey kalmadı resmen
    Oyun dosyasindan FPS sinirladin mi ?
  • Amd rx vega ekran kartlarıyla hileli bir şekilde oynayabilirsiniz bu oyunu tek yapmanız gereken alttaki sürücüyü yüklemek düşmanların etrafında siyah yanıp sönen çizgiler çıkar ve duvara yakın olduklarında duvar arkasından görebilirsiniz.
    https://drivers.amd.com/drivers/beta/Win10-64Bit-Radeon-Software-Adrenalin-2019-Edition-19.3.1-Mar5.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 6 Aralık 2019; 22:49:40 >
  • arkadaşlar yeni operatörleri season pass olmadan erkenden açmanın yolunu buldum linkteki açıklamada yazıyor kesinlikle spam değil, destek olmak için abone olun lütfen

https://www.youtube.com/watch?v=rhsBbUMZRwU
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

arkadaşlar yeni operatörleri season pass olmadan erkenden açmanın yolunu buldum linkteki açıklamada yazıyor kesinlikle spam değil, destek olmak için abone olun lütfen

https://www.youtube.com/watch?v=rhsBbUMZRwU
    Pc de denedim ama çalışmadı, ya hatayı düzelttliler ya da sadece ps4 de çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Pc de denedim ama çalışmadı, ya hatayı düzelttliler ya da sadece ps4 de çalışıyor

Alıntıları Göster

Uplay'in kendi saatiyle çelişmiştir muhtemelen işin garibi konsolda niye böyle bir kontrol yok  

• Asus N550jk 17 inç laptop kullanıyorum nvidia 850M ekran kartı ile 80 FPS alıyorum.. rakibi daha iyi görmek için gözlerimin seçmesi için sizce en uygun çözünürlük , aspect ratio ve fov ayarını söyleyecek biri var mı?

Takım arayan insanlar beni ekleyebilirler uplay: Panlu.ANPAs
    .ANPAs takımı olarak şuan 8 kişiyiz..Kendimize ait TS3 serverımız ve whatsapp grubumuz var
    benim yaşım 30 aramızda 18 , 19 , 20 yaşlarında gençlerde var 2 senedir birlikte oynuyoruz ama bazen toplanamıyoruz eksik oluyoruz işlerimizden dolayı aramızda evli olanımız var ki bende evliyim bu yüzden yeni oyunculara ihtiyac duyuyoruz.Amacımız takım halinde ciddi oynayarak ranked kasmakdır..turnuvalara falan katılmıyoruz hedefimiz pro lig değildir :)

+1500 Saatim var 205 levelım son sezon PLATINUM III bitirdim.. bu sezonda 20 maçda PLATINUM III oldum

Aranızda takım arayan insanlar varsa beni eklesinler birlikte takımca haftaiçi akşamları 21:00 - 01:00 arası oyun atabiliriz

-Gerekenler-
    +900 saat tecrübeli oyuncular
    GOLD II ve üzeri tercrübeli oyuncular
    Teamspeak3 kullanabilecek mikrofonlu oyuncular

Panlu.ANPAs

Takım Video Kanalı:www.youtube.com/sesqw

• Edit : bakım varmış.

Servera bağlanmıyor. Durum nedir arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 10 Aralık 2019; 16:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

Edit : bakım varmış.

Servera bağlanmıyor. Durum nedir arkadaşlar.
    Bakım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 10 Aralık 2019; 16:31:59 >

• Yeni operatörler 17.00 itibariyle kullanıma açıldı 25k renown veya 600 kredi ile açılıyor. Kali'nin sniper'ını t.hunt açıp biraz denedim BOSG gibi yüksek risk yüksek ödül bir silah ilk mermiyi kaçırırsanız 2.yi atamadan karşıdaki sizi vurur. Sniper'ın ADS süresi fazla uzun ve 6 mermiyi 15 metreden dürbüne geçerken sıktığımda sadece 1 tanesi yakın gitti yani no scope veya ADS tam bitmeden sıkmak anca 5 metreden iş yapar. Bu silaha gelecek nerf önerim atış sonrası tepme artabilir arka arkaya 2 atış için yapılmamış sonuçta bu silah. Şarjörü azalabilir veya reload hızı düşebilir ama şarjör azalması daha iyi olur. Bunların dışında hasar konusunda nerf beklemiyorum zaten ha 3 can bırakmış ha 5. Belki Rook zırhı giyenler için bir düzenleme gelebilir ama bu haliyle bile OP değil bir Glaz rahatlığı yok hatta BOSG ACOG bile orta mesafede daha etkili. Tabancaları ikisi de güzel ama CZ-75 yakın mesafede çok güçlü onu kullanıyorum.

Wamai'de yeni bir silah yok bildiğimiz güzel silahlardan vermişler. MP5-K defanstaki en dengeli silahlardan biri güzel bir seçim onu kullanırım diyordum ama AUG çok daha iyi geldi. IQ'de hiç sevmediğim bir silahtı ama defans operatörüne verince güçlü olması sağ olsun MP5-K'dan direkt vazgeçtim. Defanstaki en kısa öldürme sürelerinden birine sahip ama yine de Jager'ın gerisinde kalıyor, 416-C yakın mesafede çok daha kısa öldürme süresine sahip orta mesafede fark azalsa da yine önde. Aslında operatör her yönüyle Jager'ın gerisinde kalmış silahları olsun durdurabildiği bomba sayısı olsun bombaları yok etmeyip patlatması olsun altta kalıyor belki revolver sevenler için ufak bir avantajı var denebilir. Jager killer değil ama Jager için güzel bir alternatif özelikle 2 armor olması ve kalkanı olması nedeniyle roam atmayanlar için daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bence kali ye nerf gelmez aksine pick rate çok düşük kalınca buff gelebilir. Zaten ads çok yavaş, bu yüzden quickscope, hele hele noscope imkansız. Sniper kullanırken zaten bildiğin 1 hız 2 zırh oluyor operator. Belki ileride lazer ekleyebilirler ama onu da yaparlar mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 10 Aralık 2019; 20:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Bence kali ye nerf gelmez aksine pick rate çok düşük kalınca buff gelebilir. Zaten ads çok yavaş, bu yüzden quickscope, hele hele noscope imkansız. Sniper kullanırken zaten bildiğin 1 hız 2 zırh oluyor operator. Belki ileride lazer ekleyebilirler ama onu da yaparlar mı bilmiyorum.

Hareket hızı da yavaş geldi ama çok denemediğimden emin olamadım. Buff beklemiyorum muhtemelen bir süre ellemezler seçilme kazandırma oranı yüksek olursa el atarlar. Bence bu haliyle güzel sadece vuruş sonrası silah biraz daha yukarı kalkabilir eğer nerf gerekirse.

• Stadyum modundan 2 sızıntı ilki Mozzie MVP ekranı diğerinde 1 round oynanış var. Normal bombanın kostümlü hali gibi duruyor, harita ilginç olmuş diğer haritalardaki odaları toplayıp buraya getirmişler sanki. Killhouse mantığı da olabilir yakında duyurulur.

https://streamable.com/dcdd4

https://streamable.com/qg3tl

• Elanın gözleri yamuk olmuş IQ nun yanında sırıttı.

Literally unplayable

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 13 Aralık 2019; 4:33:3 >
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.