Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scetin

Anlık FPS düşmesi oluyor. Oyun içinde 60 FPS ile 1 FPS arasında anlık gidip geliyor. İşlemci: G4560 - Ekran kartı: 1050 Tİ - Ram: 8 Gb 2133 Mhz - Güç kaynağı: 500 Wat - Oyun SSD ye kurulu... Driver ları güncelledim değişmedi. Yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim.
    CPU %100 dolma sıkıntısı oyunda çok yaşanıyor. Oyun içi anlık takip etmek için birkaç uygulama var onları yükleyip bakmanızı tavsiye ederim. Ben MSI Afterburner kullanıyorum ama daha basitleri de olabilir.
  • scetin S kullanıcısına yanıt
    Bencede sorun işlemci den olabilir. I5 den ryzen 2600 geçene kadar anlık takılmalar oluyordu. Oyunun ayarları bulunan text dosyası ve Rivatuner statistics ile fps sabitledim. Genel olarak da bu sezon gelen update ile performans biraz düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Bende de en az 10fps düşüşü oldu bu sezon..

• Rank maçında bağlantı koptuktan sonra oyuna nasıl tekrar bağlanıyosunuz ? Önceki sezonlarda oyunu yeniden başlatırdım düzelirdi şimdi malesef hiç bi türlü bağlanamıyorum

Bu sorun yüzünden 160 a yakın puan kaybettim bi gecede .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 9 Mart 2019; 23:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni operatörler tüm oynayanlara ne zaman gelecek ?
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    Salı günü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Rank maçında bağlantı koptuktan sonra oyuna nasıl tekrar bağlanıyosunuz ? Önceki sezonlarda oyunu yeniden başlatırdım düzelirdi şimdi malesef hiç bi türlü bağlanamıyorum

Tekrar rank maci aratinca da bagliyordu eskiden, bu sezon henüz denemedim.
  • Bu adamların akıllarına ne zaman map seçme gelecek acaba year 10 tanıtımı yapılırken mi ? Çok mu zor havuzdan 3 tane random mapi, en başta oylatıp başlatmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 10 Mart 2019; 22:5:38 >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Maalesef bunu yapınca başka bi rank maçı başlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gelen güncelleme aslında oyunun tamamı oluyor tüm dosyaları elden geçirip oyunun boyutunu azaltmışlar bu yüzden baştan komple oyunu indiriyoruz yani sistemdeki r6 klasörünü silip sıfırdan yükleyebilirsiniz mesela ssd de yer yok diyorsa güncelleme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Bu adamların akıllarına ne zaman map seçme gelecek acaba year 10 tanıtımı yapılırken mi ? Çok mu zor havuzdan 3 tane random mapi, en başta oylatıp başlatmak.
    O zaman bazı map'lerin hiç oynanmayacağı ve bazı map'lerinde pickrate'inin çok yüksek olacağını düşündüklerinden yapacaklarını sanmıyorum. Rainbow ilk çıktığından beri tartışılan bir konu bu ama hiç taviz vermediler bu konuda. Anca şikayetler üzerine bazı map'lerde rework'e gittiler ve bazılarını da ranked listten çıkarttılar. Bundan sonra da map seçimi yapılabileceğini hiç sanmıyorum kolay kolay. Adamlar tüm map'lerin oynanmasını istiyor. Operatörlerde de bu şekilde düşünüyorlar hatta. O yüzden sürekli bir operatörü nerfleyip, bir diğerini buffluyorlar. Denge politikası izliyorlar, tanıdık geldi mi bir yerden

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bencede sorun işlemci den olabilir. I5 den ryzen 2600 geçene kadar anlık takılmalar oluyordu. Oyunun ayarları bulunan text dosyası ve Rivatuner statistics ile fps sabitledim. Genel olarak da bu sezon gelen update ile performans biraz düştü.

4. senesinde olan bir oyundaki hatalara bak O reinforce hatası taa ilk sezondan beri var, bazıları ise yeni yeni çıkan hatalar. Hayır anlamadığım kısım, Maverick'in özel yeteneği ile ilgili nerf-buff yapmadan, öyle bir hata yokken sonradan ortaya çıkarmayı nasıl başarıyorlar gerçekten merak ediyorum. Ya da taş duvara değince çarpılmıyorken, repel atınca nasıl çarpılabiliyor gerçekten garip. Bunun için ekstra bir kod yazsan, debug ettiğinde hata verir. Şaka gibi gerçekten.

Ondan sonra Customer Support'un ticket'ıma yazdıkları geliyor bir de aklıma, gel de sinirlenme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 10 Mart 2019; 23:32:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Rank maçında bağlantı koptuktan sonra oyuna nasıl tekrar bağlanıyosunuz ? Önceki sezonlarda oyunu yeniden başlatırdım düzelirdi şimdi malesef hiç bi türlü bağlanamıyorum

Sizin sorunla ilgili bir şey yok sanırım ama genel sıkıntılar da olmuş son zamanlarda belki bir şeyler çıkabilir
    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/az3ql7/mmr_losses/
  • Oyunda yeni bug daha farkettim, yeni mi ya da ne kadar süredir var bilmiyorum, bir süredir oyuna girmediğim için bilemiyorum. Maç arama ekranında chatten konuşma yapabiliyorsunuz. Sanırım oyun odasında eksik bir veya birkaç oyuncuyu beklerken odadaki diğer insanlarla konuşabiliyorsun. Ana menüdesin ama sağ altta insanlarla chatleşebiliyorsun. Hatta bir seferinde ilk mesajı ben yazdım, oyuna girdikten sonra insanlar benim hacker/hileci olduğumu düşündü, bir tanesi reportladığını söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 12 Mart 2019; 4:27:54 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    O uzun bir suredir var hatta ben oyun bulup bulmadigini chat tusuna basarak anliyordum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Oyunda yeni bug daha farkettim, yeni mi ya da ne kadar süredir var bilmiyorum, bir süredir oyuna girmediğim için bilemiyorum. Maç arama ekranında chatten konuşma yapabiliyorsunuz. Sanırım oyun odasında eksik bir veya birkaç oyuncuyu beklerken odadaki diğer insanlarla konuşabiliyorsun. Ana menüdesin ama sağ altta insanlarla chatleşebiliyorsun. Hatta bir seferinde ilk mesajı ben yazdım, oyuna girdikten sonra insanlar benim hacker/hileci olduğumu düşündü, bir tanesi reportladığını söyledi
    Eskiden maç arama ekranında takım bulunca chat ekranı geliyordu sistemi değiştirirken onu değiştirmeyi unutmuşlar galiba

• Yarın mı gelecek yeni operatörler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Yarın mı gelecek yeni operatörler.
    Yarın 17.00 olması lazım.

Geçen hafta 1 skin için 20 dron kovalattılar şimdi 10 defans cihazına 2 skin veriyorlar Ubi ne değişik adamsın ya Thatcher ile 1 oyunda biter bu görev (sabit kameralar sayılmıyor)
    Dandik charmlar yerine bu skinler güzel olmuş geçen sene artık yine mi dandik charm diye görevlere başlamamıştım bile.

• oyunu silip tekrar yükledikten sonra anlık fps dropları yaşıyorum. ki bu güncelleme zamanına tekabül ediyor yani problem güncelleme ile gelmiş de olabilir. genel olarak 90+ fps alıyorum fakat bazen saniyelik fps 30 altına düşüp geri yükseliyor. bu da oyunda takılmalara yol açıyor. eskiden sabit 100+ fps alırdım. eski ayarlarımı kullanıyorum sorun güncellemeden mi acaba

bu arada oyun ssd'ye kurulu. sistemim : gtx 760, i5-6600
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

oyunu silip tekrar yükledikten sonra anlık fps dropları yaşıyorum. ki bu güncelleme zamanına tekabül ediyor yani problem güncelleme ile gelmiş de olabilir. genel olarak 90+ fps alıyorum fakat bazen saniyelik fps 30 altına düşüp geri yükseliyor. bu da oyunda takılmalara yol açıyor. eskiden sabit 100+ fps alırdım. eski ayarlarımı kullanıyorum sorun güncellemeden mi acaba

bu arada oyun ssd'ye kurulu. sistemim : gtx 760, i5-6600
    Sorun güncelleme.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.