Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
344.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ts indiren varsa üzerine kopyalasin 800 mb indirdi oyuna girdik bile
  • 35 gb güncelleme de ne bileyim...
  • Steam sıkıştırması sağ olsun 20 GB kârdayız
  • Güncellemeden sonra oyun bir garip oldu. Yazılar bulanık gözüküyor böyle. Onun dışında oyun yüklenirken hdd den dolayı anlık takılmalar fazlalaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 6 Mart 2019; 20:13:7 >
  • Steam 35 GB indirme yaptı dosyaları açarken hata verdi şimdi baştan indiriyor güncellemeyi ve indirme boyutu 55 GB
  • yeni 3 armorlu karakter karşısında ump ile sıkıyorsanız vay halinize. Boncuk atıyor mübarek :(
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam korkuttun beni de oyunu sildim baştan yüklüyorum ne olur ne olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Steam 35 GB indirme yaptı dosyaları açarken hata verdi şimdi baştan indiriyor güncellemeyi ve indirme boyutu 55 GB
    Aynısını yaşadım 10 gb indirdim birden 55gb oldu.
  • Beyler bana 72.4 GB güncelleme gelmiş yuh bu nedir ya hahah 72 gb şaka mı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Hocam korkuttun beni de oyunu sildim baştan yüklüyorum ne olur ne olmaz
    55GB indirince yine sıkıntı çıkartırsa silip 2-3 gün sonra baştan yüklerim ben de. Şu an oyunun klasöründe 2.07 GB var

@jedi39 Sıkıntı çıkartacağı belliydi zaten. Oyun C'de yüklü ama Steam D'de kurulu. C sürücüsüne hız testi yaptığımda daha hızlı çıktı ve boş yer çok olunca R6 ile Division'ı oraya kurdum kalan oyunlar hep D'de. Güncelleme inerken Steam klasöründe "downloading" klasörüne yer ayırıyor. Normalde C'ye ayırması gerekirken yer olmasına rağmen D'ye ayırdı. İndirme bitince de güncellerken sıkıntı çıkarttı. Uzun süre alttaki gibi kalınca kapadım sonra tüm indirdikleri silinmiş

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

@MoÇü Texture Pack varsa normaldir ama yoksa silip tekrar yükleyin zaten oyun güncelleme sonrası 60 GB oluyormuş
  • Oyun, tabiri caizse artık resmen mok tadı vermeye başladı. Ağlak bebeler yüzünden sürekli operatörler üzerinde yapılan saçma değişikler beni oyundan soğutmaya yetti. Twitch, Zofia, Lesion şimdi de Ash. Daha geçmişteki saymadığım niceleri de var. Her gelen güncellemeyle başka bir operatörün içine ediyorlar. Bunun sonu yok. Sürekli sistem değişikliğine uğrayan bir oyunla zaman kaybedemem şahsen ben. Operatorler çok seçiliyor diye gücünü düşüreceklerine, zayıf olanları güçlendirseler ya?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl sen ağlaksın, gengelemeiyidir. Ash silahının atış hızı düşmeliydi yad akendi koşu hızı. Hızlı opertörlerin silahlarıda iyi böyle saçmalık olmaz. 3-opertörü dışına çıkmıyor hiç kimse. twitch silah düşrülmeli, random sıksa adam alıyor hitpoint iyi değil oyunda.
  • Haftalık görevdeki Jager silah skini çok aşırı güzel.
    Operatör sekmesi eskisi ile aynı halen.
    Haftalık görevden bir tanesi eklenmiyor şu an.
    Blitz koşmama bugu var.
    Hitreg şu an kötü durumda fixlenir yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Haftalık görevdeki Jager silah skini çok aşırı güzel.
    Operatör sekmesi eskisi ile aynı halen.
    Haftalık görevden bir tanesi eklenmiyor şu an.
    Blitz koşmama bugu var.
    Hitreg şu an kötü durumda fixlenir yakında.
    QEC spam pek değişmedi gibi geliyor bana , birşey fark ettin mi ?

Gerçi eskisi kadar hızlı değil gibi. Fark etmeyenler için uplay puani ile booster pack alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 7 Mart 2019; 19:35:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu sildim en temizi baştan indiriyorum 72 gb güncelleme nedir ya ömrü hayatımda ilk defa görüyorum böyle bir şey.
  • grafikler çok mu güzelleşmiş bana mı öyle geldi ? epeydir oynamıyorum
  • 35.7 GB güncelleme gösteriyor! bu neyin nesi arkadaşlar bilen yeşillendirsin.
  • Sana az gelmiş hocam, bende 47 GB:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

35.7 GB güncelleme gösteriyor! bu neyin nesi arkadaşlar bilen yeşillendirsin.
    Yeni sezon güncellemesi
  • Anlık FPS düşmesi oluyor. Oyun içinde 60 FPS ile 1 FPS arasında anlık gidip geliyor. İşlemci: G4560 - Ekran kartı: 1050 Tİ - Ram: 8 Gb 2133 Mhz - Güç kaynağı: 500 Wat - Oyun SSD ye kurulu... Driver ları güncelledim değişmedi. Yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.