Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
344.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok bozdu. 2016'da daha iyiydi. Genede oynuyoruz. Neden? çünkü piyasada bunun gibi oyun yok.
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Yok mi bu konu hakkında fikir sahibi olan,yardımcı olabilevek birileri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

İyi günler.Yardiminiza ihtiyacım var.
    Uzun zamandir oynamiyordum dün gireyim dedim.Bulut kaydı başarısız diye hata verdi.Geç'e tıklayınca bilgisayar kitleniyor.Bildiğiniz takılıyor.Tuşa uzun süre basınca kapanıyor.Dün diski biçimlendirmeden format attım.Windows old klasorunu sildim.Temiz bir sekilde steam,u play ve r6 yı indirdim fakat yine aynı sorun var.yine açılmıyor.Geç dediğim zaman kitleniyor pc.

Oyunu steam üzerinden almıştım u playe bağlı.Önceden böyle bir sorunum yoktu
    Uplay ekranında oluyor o sıkıntı. Oyunu açmadan önce Uplay'i de açıp deneyin olmazsa Ubisoft desteğe mesaj atın. Çok arada olsa sunucu ile bağlantı sorunu olmuştur derdim ama sürekli oluyorsa bir sıkıntı olabilir.
  • Oyuna gelen son güncelleme vega kartlarda bir hataya sebep oldu karakterlerin etrafında çubuklar çıkıyor ve eğer düşman duvara yakınsa doğal bir wallhack elde etmiş oluyorum hatta merdivenin altında bekleyen birinin kafasının üstünden çubuklar beliriyor
  • Kaç aydır başkalarının sesini duyamıyorum oyunda, aynı sorunu yaşayıp düzeltebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andromeda2B

Kaç aydır başkalarının sesini duyamıyorum oyunda, aynı sorunu yaşayıp düzeltebilen var mı?
    Konuşmuyorlardır belki hocam

Oyun sesi normal geliyor ama konuşma sesi gelmiyor anladığım kadarıyla. Kulaklık kullanıyorsanız kulaklığı hiç takmadan oyuna girin öyle test edin sonra devamında kulaklığı takın. Oyun içi ses ayarı sınırlı windows ses ayarlarını kullanmaya başladı birkaç ay önce.
  • Realtek ses kartınız var ise ve sürücüyü windows yüklemişse ses gelmez realtek sitesinden sürücüyü indirin kurun.
    Belki sadece realtekde değildir diğer ses kartları içinde olabilir windowsun yüklediği sürücü sorunlu r6 da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 1 Mart 2019; 23:32:59 >
  • Arkadaşlar son bir haftadır operatör seçimi sonrası çok uzun süre bekliyorum. Oyun SSD'ye kurulu ve internet bağlantısında problem görünmüyor. Böyle bir sorun yaşayıp çözmüş bir arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Evet ciddi bir düşüş olmuş 2.şans olarak düşününce 20 normal ama 50 olarak alıştık yıllarca garip geldi

Alıntıları Göster
    Doc olmayinca bacagindan vurup reviveliyorduk onu engellemek icin galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlueTR

Arkadaşlar son bir haftadır operatör seçimi sonrası çok uzun süre bekliyorum. Oyun SSD'ye kurulu ve internet bağlantısında problem görünmüyor. Böyle bir sorun yaşayıp çözmüş bir arkadaş var mı?
    Ayarlar biraz yüksek olabilir mi
    Bir arkadaş ultra hd texture kullandığı için bekletiyordu bizi hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Ayarlar biraz yüksek olabilir mi
    Bir arkadaş ultra hd texture kullandığı için bekletiyordu bizi hep.

Alıntıları Göster
    HD texture'yi kaldırdım. İlginç olanı bir hafta öncesine kadar hemen hazır oluyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Doc olmayinca bacagindan vurup reviveliyorduk onu engellemek icin galiba.

Alıntıları Göster
    Böyle düşününce mantıklı geldi sürekli kullanılan bir taktikti bu . Doc iğne atmayıp yakından revive edince de 75 can veriyor diye biliyorum çok nadir oynadığımdan veya bu durumu yaşamadığımdan emin değilim tabii. Şimdi herkes 20, Doc yine 50 verirse Doc açısından güzel olur.
  • Güncelleme 6 Mart'ta gelecek saati belli değil akşam saatlerinde olur muhtemelen. Patch notlarını tekrar atayım rainbow6.com/burnthorizon

Biraz da bunlara eklemeler yapıldı https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-345256-16&ct=tcm:154-76770-32

Eğilme hareketinde değişiklik var

Koşma efektinde değişiklik varmış ama pek anlamadım kafa önden gelmiyor galiba

Yukarıda konuşulan DBNO sonrası 50 yerine 20 can olayı notları eklenmiş

Capitao değişikliği geri alınmış

Dokkaebi oto kapanma süresi gelecek 18 saniye olacak demişlerdi şimdi 12 saniyeye düştü daha da iyi olmuş.

Ek olarak hata düzeltmeleri var baya
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Kosma olayi; Ilk resimdeki ts deki ilk hali. Gelen feedbacke göre suanki sisteme daha yakin bir animasyona gecildi.

Kamerayi karakterin ortasina koymak 4 senede akillarina gelmesi ilginc oldu gercekten.

Capitao alevi yeni gadget gibi heryeri kapliyordu resmen. Sadece duvardan gecmeme olayini birakmalari mantikli aslinda.

Epi podcast de server ile ilgili konustu. Aslinda planlar güney afrika ve fransaya server kurmak mis. Fakat hata yaptik erken duyurduk dedi. Server olayi bizim elimizde degil, partnerlerimiz bunu yapmasini bekliyoruz. Saglam ve güvenilir, istedigimiz gibi bir server oldugu zaman anca oyuna ekleyebiliyoruz dedi.

Ilgilenen varsa Hot Breach Podcast a geldi oyun ile ilgili konusuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 4 Mart 2019; 23:58:31 >
  • quote:

Kosma olayi; Ilk resimdeki ts deki ilk hali. Gelen feedbacke göre suanki sisteme daha yakin bir animasyona gecildi.

Kamerayi karakterin ortasina koymak 4 senede akillarina gelmesi ilginc oldu gercekten.

Capitao alevi yeni gadget gibi heryeri kapliyordu resmen. Sadece duvardan gecmeme olayini birakmalari mantikli aslinda.

Epi podcast de server ile ilgili konustu. Aslinda planlar güney afrika ve fransaya server kurmak mis. Fakat hata yaptik erken duyurduk dedi. Server olayi bizim elimizde degil, partnerlerimiz bunu yapmasini bekliyoruz. Saglam ve güvenilir, istedigimiz gibi bir server oldugu zaman anca oyuna ekleyebiliyoruz dedi.

Ilgilenen varsa Hot Breach Podcast a geldi oyun ile ilgili konusuyor.
    Ubisoft bu anca akıl etmişler

Capitao okları ve sis bombalarının güçlendirilmiş duvardan geçmemesi gereklilik bence.

Server için Microsoft serverlarını kullanıyorlar ağırlıklı olarak bildiğim kadarıyla onlarda da bize yarayacak bir server yok.

Hot Breach Podcast kadrosunu seviyorum tam oyunun dersini verecek adamlardan oluşuyor ama podcast tarzım değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 5 Mart 2019; 19:24:29 >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bende Podcast sevmem ama Community manager gelince izledim. Yanına birde ubisofttan birini getirmişler yanlış bilgi vermesin diye
    Pek yeni bilgi vermedi zaten. Arka planda olanlardan konuşuldu biraz ilginçti.

Birde yazım yanlışı mı emin değilim. Capitao alevleri neden güçlendirilmiş duvardan geçmesi gerekiyor

• quote:

Bende Podcast sevmem ama Community manager gelince izledim. Yanına birde ubisofttan birini getirmişler yanlış bilgi vermesin diye
    Pek yeni bilgi vermedi zaten. Arka planda olanlardan konuşuldu biraz ilginçti.

Birde yazım yanlışı mı emin değilim. Capitao alevleri neden güçlendirilmiş duvardan geçmesi gerekiyor
    Geçmemesi olacak düzelteyim onu Yazarken emin olamadım ama sis bombaları ve Capitao oklarının etkisi duvarları geçiyordu diye hatırlıyorum. Normal duvar için belki azalarak geçmesi mantıklı olabilir ama reinforce yapılmış duvardan da geçiyorlardı.
  • Güncelleme 54 gb geçmiş olsun :) Akşam 6-8 gibi gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Güncelleme 54 gb geçmiş olsun :) Akşam 6-8 gibi gelecekmiş.
    Boyutuna bakmamıştım şimdi şok oldum

Güncelleme saatleri (bu akşam)
    PC: 17.00
    PS4: 18.00
    XBOX: 19.00

Güncelleme boyutları
    PC: ~54 GB
    PS4: ~33 GB
    XBOX: ~38 GB

Güncelleme sonrası operatör fiyatları. Fiyatın yanında ne zaman indirime gireceği de yazıyor

Edit: Güncelleme sonrası oyunun tuttuğu yer azalacak https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/axmlw9/operation_burnt_horizon_deployment_schedule/

PC ~79gb ~60gb
    PS4 ~65gb ~40gb
    XB1 ~75gb ~41gb

Platform/Eski Boyut/Yeni Boyut

Gelen güncellemenin toplam boyutun %90'ı kadar olması ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 6 Mart 2019; 14:11:36 >
  • Güncelleme geldi 35.7 gb
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.